DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše – majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Všeobecné pravidlá registrácie

Dekor vo forme sladkostí je najprijateľnejší, pretože s nimi je spojený hlavný sviatok. Šampanské zdobené sladkosťami na Nový rok môže byť prezentované nielen príbuzným a kolegom, ale aj učiteľovi, lekárovi a dokonca šéfom. Takýto darček ich určite poteší a stane sa originálnou dekoráciou stola. Hlavnou výhodou tejto možnosti je skutočnosť, že kombinuje dve položky naraz: šampanské a sladkosti, takže sa môže stať nezávislým darčekom aj doplnkom, ak ju plánujete darovať niekomu blízkemu a vášmu srdcu blízkemu..

Na usporiadanie šumivého nápoja budete potrebovať samotné šampanské, sladkosti a obojstrannú pásku. Ak je to možné, opýtajte sa príjemcu na svoje obľúbené sladkosti..

Skontrolujte, či nie ste alergický na niektorú zložku, napríklad na orechy, v takom prípade sa musíte uistiť, že tento výrobok nie je súčasťou čokolády. A je lepšie to neriskovať – ​​a ozdobte šampanské lízankami alebo karamelovými sladkosťami..

Tipy na začiatok

Ananás bol vždy považovaný za špeciálne ovocie, najmä v severských krajinách. Vyzerá to veľkolepo ako ozdoba na slávnostný stôl. Ale dnes nemôžete nikoho prekvapiť obyčajným ananásom, ale darček na to štylizovaný, vyrobený vlastnými rukami, je iná vec..

Šampanské a sladkosti sú na výrobu takýchto darčekov optimálne, pretože spĺňajú dve požiadavky naraz:

 1. Nikto neodmietne kvalitné sladkosti a alkohol.
 2. Najvýhodnejšie je zopakovať pôvodný tvar prototypu..

Pred výrobou ananásu zo šampanského a sladkostí stojí za to študovať majstrovské kurzy a pripraviť všetko, čo potrebujete. Existuje niekoľko spôsobov, ako urobiť taký darček, ale základom bude vždy fľaša šampanského a na ozdobu budete potrebovať sladkosti v krásnych obaloch na cukríky. Koľko a čo – závisí od zvolenej možnosti dizajnu, ale v skutočnosti to všetko závisí od predstavivosti a osobného vkusu.

Výber sladkého spotrebného materiálu

Vhodné sú akékoľvek sladkosti na výrobu dekoratívneho ananásu, ale najlepšie je zamerať sa na preferencie osoby, pre ktorú je darček určený, ako aj na dizajn obalov cukroviniek. Všetko závisí od toho, aké realistické „ovocie“ nakoniec chcete získať. Čokolády sa zvyčajne používajú v zlatých obaloch so žltým alebo hnedým odtieňom, aby sa zachoval naturalistický vzhľad. Krásne však bude vyzerať aj dekor bielych, modrých, strieborných, červených prvkov..

darček do nového roku

To, či sú sladkosti čokoládové alebo nie, nie je také dôležité. Hlavná vec je, že ich tvar je čo najbližšie k zaoblenému, ale spodný okraj zostáva plochý. To je nevyhnutné predovšetkým pre pohodlie upevnenia, ako aj pre celkovú estetiku kompozície:

 • Ferrero – zlaté obaly na cukríky sa zmestia do dizajnu a rafinovaná chuť sladkostí poteší osobu, ktorej je darček určený..
 • Rafaello je neštandardná možnosť, pretože hotový ananás bude biely, ale chuť týchto sladkostí sa páči mnohým. Navyše pre dievča bude napríklad získanie ananásu zo sladkostí Rafaello v kombinácii s jej obľúbeným šumivým vínom príjemné nielen na Nový rok, ale aj na Valentína alebo pri príležitosti romantického výročia..
 • Zlatá ľalia – veľa ľudí miluje karamel v čokoláde a zlaté obaly na cukríky zdôraznia vážnosť daru. Navyše – dostupnosť produktu a jednoduchosť práce s ním. Takýto ananás sa stane napríklad nádherným symbolom jesenných prázdnin, napríklad ako darček pre učiteľa v deň učiteľov..

zlatá ľalia

Na poznámku! Ak vám to rozpočet dovoľuje, môžete si dokonca kúpiť ručne vyrobenú čokoládu zabalenú v krásnej fólii..

Možné sú aj variácie s čokoládovými hľuzovkami alebo mäkkými karamelami, ale musíte nájsť také cukríky, aby sa obaly od cukroviniek nedostali zo všeobecnej estetiky. Ak ukážete svoju predstavivosť, potom sa aj pri obdĺžnikových sladkostiach ukáže ako atraktívna kompozícia.

Na výrobu jedného ananásu budete potrebovať v priemere 50-100 kusov sladkostí, v závislosti od ich veľkosti.

Čo ešte môžete potrebovať?

Pretože fľaša šampanského slúži ako základ kompozície, musíte sa najskôr rozhodnúť, aký druh fľaše to bude. Je lepšie zamerať sa na vkus osoby, ako aj na vlastný rozpočet. Ak je na Nový rok naplánované prekvapenie, môžete sa rozhodnúť pre prémiové šumivé víno, aj keď vo väčšine prípadov postačí akékoľvek vysokokvalitné víno. Ak človek nepije alkohol, na základňu môžete vždy použiť fľašu nealkoholického šampanského..

remeslo

Okrem hlavných prvkov budete potrebovať aj ďalšie:

 • Hrubá lepenka na stojan.
 • Dekoratívna zelená stuha pre budúce listy. Listy môžu byť tiež vyrobené z dekoratívneho papiera, ako je vlnitý alebo metalizovaný. Zelenina Foamiran vyzerá pôsobivo, ale s týmto materiálom musíte vedieť pracovať. Rýchlo a krásne sa ukáže usporiadanie zelenej časti pomocou pásky „Aspidistr“.
 • Lepiaca pištoľ.
 • Škótska páska (pravidelná a obojstranná), kvetinový krep.
 • Organza alebo tenký papier.

Na poznámku! Krk môže byť ozdobený ozdobnou šnúrkou, sisalovým lanom, saténovou stuhou.

Ak chcete dať „ovociu“ prirodzený vzhľad, môžete na ozdobu použiť sisalové alebo kokosové vlákno. Všetky druhy mašlí, stužiek, korálikov sú vhodné aj ako doplnkový dekor..

ananás so šampanským a čokoládami

Ananás vyrobený z cukríkov a šampanského

Medzi remeselníčkami sa rozšíril neobvyklý dizajn tradičnej rozmanitosti darčekovej sady. Remeslo sa robí rýchlo a ľahko, zatiaľ čo vyzerá originálne a slávnostne. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete vyrobiť ananás z fľaše šampanského a cukríka. Odporúča sa len vybrať ten správny základ pre darček, šperky, ďalšie materiály.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Je žiaduce, aby fľaša šumivého vína bola nízka, s predĺženým dnom. To navonok priblíži hotové remeslo k exotickému ovociu. Ak také šampanské neexistuje, je dovolené použiť akékoľvek a urobiť charakteristickú plnosť sami pridaním ďalšieho objemu.

Najreálnejší výrobok bude vyrobený zo sladkostí v žltých, zelenkastých alebo hnedých obaloch – Golden Lily, Ferrero Roche, Grand toffy, Creamo. Je však dovolené nahradiť ho inými. Ananás zo sladkostí Rafaello teda vyzerá nemenej slávnostne. Z tohto dôvodu sa odporúča venovať pozornosť preferenciám príjemcu daru..

šampanské ananásové cukríky

Na prítomnosti alebo neprítomnosti chvostov na obale nezáleží. Výčnelky na kusoch papiera môžu byť skryté alebo použité na zamaskovanie dutín medzi cukríkmi.

  História sviatku na príhovor Najsvätejšej Bohorodičky

Aké ďalšie materiály a nástroje budú potrebné:

 1. Obojstranná lepiaca páska. Omotané okolo fľaše na pripevnenie cukríkov.
 2. Škótska. Na vytvorenie objemu môže byť potrebné.
 3. Toaletný papier alebo ručne trené noviny pre jemnosť. Dáva kruhovitosti ananásu, používa sa so škótskou páskou.
 4. Hrubá a hustá lepenka. Vyžaduje sa, aby bolo remeslo udržateľné. Hotový výrobok je dosť ťažký (do 2 kg), takže fľaša musí byť vyrovnaná.
 5. Krepový alebo vlnitý papier. Používa sa na rám a môže slúžiť aj ako dekoratívny prvok.
 6. Zelená stužka aspidastra. Simuluje skutočné listy, takže vytváranie ananásov je oveľa jednoduchšie. aspidastrálna páska
 7. Bambusové (sisalové) vlákno. Pomáha skryť voľné oblasti medzi cukríkmi a dodáva produktu prirodzený vzhľad. sisalovým vláknom
 8. Viacfarebné stuhy. Dekoratívny prvok, potrebný na ozdobenie hotového remesla.
 9. Žltá kvetinová sieťovina. Používa sa na vytváranie drôtových modelov alebo na dekoráciu.
 10. Zelená lepiaca páska. Odporúča sa nalepiť na cukrík, aby nebol potravinársky výrobok ovplyvnený teplotou lepidla. Pomáha odstrániť chvosty obalu cukroviniek, ak nie je potrebný na vyplnenie dutín. Pripája lístie k hrdlu fľaše.
 11. Tepelná pištoľ s kazetami s lepidlom. Stabilný, úhľadný dizajn je možné vytvoriť iba vtedy, ak detaily neodpadnú alebo sa neposunú pod váhu dekoru. Horúce lepidlo bude fungovať dobre.. lepiaca pištoľ

  Je dôležité vziať do úvahy, že silne zapáchajúce toxické látky nie sú vhodné pri práci s jedlom..

 12. Nožnice. Nástroj je potrebný na rezanie dielov z lepenky, papiera, sieťoviny a iných materiálov.

To sú len najbežnejšie materiály používané na výrobu šampanského a cukríkov z ananásu. Niektorí remeselníci vo svojich nápadoch navyše používajú organzu, obyčajný biely papier, vrkoč, nite a lesk. Jedinečný produkt môžete vytvoriť doplnením slávnostnej súpravy originálnym dekorom.

Pri všetkých variantoch sa odporúča vopred nalepiť kartónovú základňu na dno fľaše. Aby ste to urobili, musíte vystrihnúť kruh z hustého materiálu, ktorý vyčnieva zo stien fľaše v priemere 1 cm. Ďalej je vhodné polotovar prilepiť vlnitým papierom a potom ho pevne pripevniť k spodnej časti šumivého vína.

Bezrámový spôsob

Toto je najľahší a najrýchlejší spôsob, ako vytvoriť ananás zo šampanského a cukríkov. Sladkosti sú pripevnené priamo k fľaši. Za týmto účelom ho môžete prilepiť obojstrannou páskou alebo použiť tavné lepidlo. Uprednostňuje sa druhý materiál, pretože týmto spôsobom sa plavidlo ukáže byť silnejšie a stabilnejšie. Scotch má tiež plus – sladkosti sa dajú ľahko odtrhnúť z ananásu a jesť.

Pred začatím práce sa odporúča sladkosti vychladiť v chladničke. Niektorí dokonca odporúčajú vložiť do mrazničky na 10 minút. Vďaka tomu sa cukrárske výrobky počas prevádzky nedeformujú. Existuje však malá nevýhoda – pod vplyvom nízkych teplôt je čokoláda pokrytá belavým kvetom. To nijako neovplyvňuje kvalitu cukríkov, ale znižuje organoleptické vlastnosti..

šampanské ananás bezrámový spôsob

Poradie výroby ananásu zo šampanského a vlastných čokolád:

 1. Vytvorte kartónovú základňu, prilepte žltý alebo hnedý vlnitý papier, pripevnite k fľaši.
 2. Šampanské je možné vopred zabaliť do bambusového vlákna a nechať tak medzery. Materiál zabaľte niťami. Pomôže to vyriešiť problém dutín v počiatočnom štádiu..
 3. Ďalej cukríky pripevnite lepiacou tepelnou pištoľou. Začnite od spodnej časti a starostlivo radovo radovo stohujte.
 4. Vystrihnite listy z aspidasteru alebo zeleného vlnitého papiera. Bude to trvať 3-4 rady listových dosiek rôznych veľkostí.
 5. Prilepte listy na kusy elektrickej pásky alebo ju pripevnite iným spôsobom (obojstranná páska, tepelná pištoľ). Prvý rad umiestnite 1 cm pod otvor fľaše, zvyšok rovnomerne rozložte na krk, aby ste získali hustý zväzok bez medzier..
 6. Hotový ananás ozdobte mašličkou alebo stužkou.

Na ráme

Najpohodlnejší spôsob, ako môže príjemca daru vytvoriť ananás zo šampanského a sladkostí, je položiť na fľašu rám vyrobený z ozdobnej kvetinovej sieťoviny alebo krepového papiera. V budúcnosti možno sladkosti vytiahnuť zo šampanského ako pančuchu a obsah vypiť. V tomto prípade hlavné upevnenie padá na hrdlo fľaše, preto sa mu venuje osobitná pozornosť..

šampanské ananás na ráme

šampanské ananás krok za krokom

Vykonávanie práce krok za krokom:

 1. Vytvorte kartónovú základňu.
 2. Fľašu pevne zabaľte krepovým papierom, mierne potiahnite a narovnajte baliaci materiál. Ponechajte príspevok na lepidlo asi 1 cm, odstrihnite prebytok. Prilepte ho, počkajte, kým úplne nevyschne.

  Výsledná pančucha by mala byť vybratá z fľaše a položená na ňu. Nie je potrebné, aby ste ho príliš uvoľnili, aby neskočil, ale ak chcete odstrániť dekoráciu, nemali by byť žiadne zvláštne ťažkosti..

 3. Šachovnicovým vzorom prilepte cukrovinky do riadkov zospodu. Zatvorte medzery chvostmi hnedého papiera, zväzkov sisalových vlákien alebo dodatočne ozdobte každý prvok kvetinovou sieťovinou.
 4. Zo zelených aspidastrálnych alebo krepových listov urobte chvost, pevne pripevnite na krk šampanského.
 5. Ozdobte podľa želania.

Ako urobiť ananás okrúhlym ako skutočný?

Len niektoré odrody šumivého vína majú tvar, ktorý je úmerný exotickému ovociu. Väčšina fliaš bude stále vyššia. Tiež nie je vždy možné prilepiť veľké cukríky, ktoré môžu remeslu dodať objem – ľudia uprednostňujú rôzne sladkosti..

V takýchto prípadoch sa môžete ľahko dostať zo situácie ďalším zvýšením obvodu základne. Vyžaduje si to:

 1. Fľašu šampanského prikryte obojstrannou páskou.
 2. Zrolujte niekoľko vrstiev toaletného papiera.
 3. Opravte páskou.
 4. Základňu prilepte na dno tak, aby presahovala 1 cm po celom obvode fľaše.
 5. Pripojte cukríky, urobte zelený chvost, ozdobte.

Upozorňujeme, že ak na bežnú fľašu potrebujete 50-100 sladkostí, potom s nárastom pracovnej plochy sladkostí bude potrebných viac sladkostí.

zvýšite objem šampanského ananásu

DIY ananás so šampanským a sladkosťami

Zbieraním ananásu v kompozícii dodávajú originalitu klasickej kombinácii čokolády a šampanského.

Na prácu budete potrebovať nástroje a materiál:

 • fľaša šampanského;
 • obľúbené polguľové čokolády v množstve 100 kusov;
 • špeciálna lepiaca pištoľ;
 • kartón a list papiera;
 • zelená stuha na listy;
 • krep a páska.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše. Majstrovská trieda pre začiatočníkov

Hotový ananás bude stabilizovaný substrátom pod základňou. Na kartóne je vyznačené dno fľaše, nakreslí sa 1. kruh. Okolo 1. kruhu sa nakreslí kruh s väčším priemerom. Vonkajší kruh je o 1 cm väčší ako vnútorný kruh, vykrojený. Z floristického krepu je vyrezaný kruh s priemerom väčším ako je priemer kartónového kruhu o 2 cm.

  Výber najlepšieho darčeka pre mamu ku dňu matiek

Pozri tiež: 3 recepty na domáci VD-40: lacnejšie, efektívnejšie, rýchlejšie ako kúpené

Kruhy sú zlepené, okraje krepového kruhu sú zabalené, zlepené. Spodok fľaše je po okraji namazaný lepidlom, prilepený k boku kartónového kruhu, čiastočne prelepený krepom.

Fľaša je pevne zabalená v papieri. Papier je zaistený páskou k lesklému krku. Na papier je prilepený kvetinový krep. Akonáhle je väčšina cukríkov odstránená, fľaša ľahko vypadne z tvaru..

Pred zberom ananásu musia byť cukríky v chladničke. Sú pripevnené lepidlom. 1. rad prilepte vodorovne na kartónovú podložku. V 2. rade sú cukríky na krep lepené šachovnicovým vzorom. Vykonajte všetky nasledujúce riadky rovnakým spôsobom..

Na vrchole budete musieť nechať niekoľko centimetrov papiera bez cukroviniek. Ak je viditeľný papier medzi radmi cukríkov, prázdne chvosty obalov cukroviniek pomôžu skryť medzery..

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše. Majstrovská trieda pre začiatočníkov

Nakoniec sú listy odrezané zo zelenej stuhy so špičatými hornými koncami. Listy sú narovnané nožnicami, ohnuté k hornému koncu. Listy sú prilepené k okraju papiera, ktorý nie je obsadený cukríkom. To sa deje s prekrytím v kruhu. Spodný rad listov je zasunutý pod sladkosti.

Listy by mali úplne skryť hrdlo fľaše s korkom. Keď je vrch hotový, ananás je pripravený..

Ananás vyrobený z cukríkov a šampanského vlastnými rukami sa tiež vyrába iným spôsobom. Fľaša šampanského je zabalená v zelenom lesklom papieri. Listy sa prilepia na krk.

Chladené polkruhové cukríky. Chvosty obalov cukroviniek sú prilepené k plochému dnu cukríka. Candy sa začne lepiť na fľašu od spodnej časti listov, čím sa uzavrú ich kĺby. Sladkosti sú usporiadané tesne v šachovnicovom vzore. Keď sa dostanete na dno fľaše, práca je dokončená.

Listy ananásu je možné vyrobiť aj z cukríkov zabalených v zelených obaloch na cukríky: drobné cukríky pevne spojte za chvosty obalov cukroviniek drôtom. Ak je cukrík veľký, drôt vertikálne prechádza otvormi vytvorenými vo voľných častiach obalu.

Video príklady

Toto je najuniverzálnejšia a najpozoruhodnejšia možnosť na zdobenie fľaše šampanského na Nový rok. Na výrobu potrebujete:

 • sladkosti v zelených obaloch;
 • šampanské;
 • zlatá alebo červená stuha;
 • lepiaca pištoľ.

Ako na to:

 1. Odlepte štítky z fľaše.
 2. Vezmite jeden cukrík naraz a pomocou lepidla ho pripevnite k fľaši čo najbližšie k sebe. Skúste urobiť rovné rady.
 3. Keď je celá oblasť prilepená, zostáva len ozdobiť budúce prekvapenie stuhou a vpredu uviazať krásny veľký luk.

Príklady s rôznymi cukríkmi

Taký krásny a chutný ananás môže byť vyrobený nielen z cukríkov so zlatými obalmi na cukrovinky, ale môžete použiť aj tie, ktoré máte radi: Ferrero Roche, Rafaello, Nuga atď..

Ďalšia možnosť dekorácie

krásne ozdobte fľašu šampanského sladkosťami

Len pred niekoľkými rokmi sa výroba kytíc cukríkov stala neuveriteľne populárnou. Nie je prekvapujúce, že sa tieto kvety stali súčasťou dekorácie a ďalších produktov. Napríklad fľaše. Je pravda, že v tomto prípade musia byť kvety vyrobené niekoľkokrát menej, bude stačiť doslova 3-7 kusov. Ako ozdobiť fľašu šampanského sladkosťami? Vyrábame kvety z vlnitého papiera, vkladáme do nich sladkosti a horúcou pištoľou fixujeme tento dekor na fľašu. Takúto dekoráciu môžete doplniť tŕňmi z baliaceho papiera. Šišky zrolujeme a prilepíme na dno fľaše. Aby sme nejako spojili zloženie kvetov a tŕňov, vyrábame listy zo zeleného priesvitného papiera. Vlepíme ich medzi rozhádzaný dekor. Ako dodatočnú dekoráciu môžete použiť klásky pšenice alebo sušené kvety..

Ananás s mandarinkami a šampanským

Cukrovina nie je jediná vec, ktorá môže ovociu spôsobiť charakteristické hrbole. Namiesto sladkostí sa často používajú malé mandarínky. Takýto darček bude obzvlášť dôležitý pre Nový rok..

Výroba ananásu z mandarínok a šampanského krok za krokom:

 1. Pod dnom vytvorte kartónovú základňu. V tomto prípade nemusíte z lepenky vystrihnúť kruh väčší ako samotné dno. Dosť plochý povrch pokrytý vlnitým papierom.
 2. Vytvorte pančuchu na šampanské zo žltého alebo hnedého vlnitého papiera, lepidlo.
 3. Každú mandarínku zviažte krížom špagátom, prilepte okolo kruhu v šachovnicovom vzore ako cukríky v predchádzajúcich príkladoch.
 4. Ozdobte medzery medzi plodmi bambusovým vláknom.
 5. Z aspidastera urobte zelený chvost.
 6. Ozdobte podľa želania stužkou alebo mašličkou.

Mužská výzdoba

Pri zdobení šampanského je dôležité byť neutrálny a nepreháňať to, pretože väčšina mužov dáva prednosť zdržanlivosti. Nižšie nájdete nápady na zdobenie darčekov pre mužov a podrobné majstrovské triedy o ich implementácii..

Frak

Prísny a zároveň elegantný darček je ideálny na prezentáciu šéfovi. Na jeho vytvorenie budete potrebovať:

 • malá okrúhla alebo štvorcová škatuľka;
 • fľaša šampanského;
 • Vianočné ozdoby a korálky;
 • smreková vetva alebo veľké listy;
 • lepiaca pištoľ;
 • Obojstranná lepiaca páska;
 • zlatá stuha;
 • nožnice;
 • ceruzka;
 • Merci čokoláda.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Otočte škatuľu hore dnom, položte fľašu na vrch a v spodnej časti krúžte ceruzkou. Opatrne nožnicami vystrihnite okrúhly otvor pozdĺž obrysu a potom vložte šampanské do škatule. Odrežte dva pásy zlatej pásky a prilepte ich na krk a telo tak, aby sa konce stretli v trojuholníku smerom nadol, ako na obrázku. Ukazuje sa imitácia fraku.

Začnime zdobiť krabicu. Prilepte ju obojstrannou páskou a začnite postupne prikladať čokoládu Merci alebo akékoľvek iné obdĺžnikové sladkosti, pokiaľ sú dlhé a úzke. Ozdobme priestor okolo fľaše. Pomocou lepiacej pištole zafixujte gule rôznych priemerov v niekoľkých vrstvách, pridajte niekoľko listov alebo ihličnatých konárov, môžete dodatočne ozdobiť šiškami.

Zostáva uviazať širokú zlatú stuhu okolo čokoládovej škatule – a darček je pripravený.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Vinič

Sladkosti vyložené v tvare viniča vyzerajú veľmi pekne. Na to budete potrebovať:

 • fľaša šampanského;
 • lepiaca pištoľ;
 • okrúhle čokolády;
 • farebná fólia;
 • nožnice;
 • plnivo;
 • zelený farebný papier.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Fóliu alebo akýkoľvek lesklý papier nakrájajte na štvorce. Každú čokoládovú tyčinku zabaľte do obalu a zaistite skrútením koncov na škrtidlo. Ak si to chcete uľahčiť, kúpte si ihneď cukríky Ferrero Rocher. Vytlačte vzor a stopku hroznového listu ceruzkou na obojstranný zelený papier. Strihajte opatrne nožnicami.

  Čo dať deťom na promócii v materskej škole

Kancelárskym nožom nakrájajte kus peny alebo akéhokoľvek iného plniva, čím získate trojuholníkový tvar. Okraje mierne orežte a odstráňte všetky ostré rohy. Prilepte plnivo k telu. Ďalej začnite fixovať cukríky pozdĺž vonkajších stien peny a potom ich pripevnite k celému povrchu..

Rezané listy posilnite na vrchole výsledného viniča a zo širokej zlatej stuhy uviažte veľký luk.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Ženská verzia

Novoročné darčeky žien vyžadujú starostlivé premýšľanie a starostlivé prevedenie. Čím je súčasnosť jasnejšia a veľkolepejšia, tým príjemnejšie je jej prijatie. Zvážte niekoľko možností pre krásne navrhnuté fľaše šampanského.

S pozlátkom

Veľmi ľahko použiteľná verzia, ktorú zvládnete za niekoľko minút. Na jeho výrobu budete potrebovať:

 • fľaša šampanského;
 • dlhé zelené pozlátko;
 • malá vianočná guľa;
 • luk;
 • cukríky oválneho tvaru akejkoľvek farby;
 • Obojstranná lepiaca páska.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Fľašu sektu úplne prikryte obojstrannou páskou. Počnúc zospodu naneste pozlátko v kruhu tak, aby neboli žiadne medzery. Pokračujte nahor, kým sa nedostanete na koniec krku. Odstrihnite zvyšok. Na vrch položte hračku alebo loptičku na vianočný stromček.

Na zaistenie čokolád môžete použiť buď lepiacu pištoľ, alebo opäť obojstrannú pásku. Aby dekorácie krásne viseli z „konárov vianočného stromčeka“, na špičku obalu cukríkov sa nanesie lepidlo, po ktorom musí byť cukrík pripevnený k telu a mierne zakrytý pozlátkom.

Zostáva ozdobiť darček lukom alebo inou ozdobou – a môžete prezentovať.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

S kvetmi

Ak chcete predstaviť univerzálny darček, ktorý bude kombinovať všetky hlavné atribúty vo forme šampanského, čokolády a kvetov, potom je táto možnosť pre vás. Na vytvorenie takejto kompozície by ste mali kúpiť:

 • fľaša šampanského;
 • okrúhle čokolády;
 • umelé kvety;
 • špajle;
 • ozdobná sieťovina;
 • lepiaca pištoľ;
 • kúsok polystyrénu;
 • stuha na ozdobu.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Na začiatok sa odoberie kus obdĺžnikového plniva a vnútri sa vyreže otvor pre fľašu šampanského. Nápoj by mal byť zabalený do ozdobnej sieťoviny a opatrne vložený do plniva. Spodok stojana by mal byť zabalený páskou a upevnený lepiacou pištoľou.

Postarajme sa o kvety. Vezmite púčik a položte ho na drevenú špajľu alebo špáradlo. Vložte čokoládu dovnútra, môže byť upevnená lepidlom alebo obojstrannou páskou. Vytvorte asi 11-13 podobných kvetov, v závislosti od veľkosti porastu. Začnite zdobiť. Výsledné kvety vložte do plniva jeden po druhom, začínajúc zospodu, kým nie je pokrytý celý povrch. Vložte listy do medzier, doplnia remeslo.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

S „Rafaello“

Kokosové sladkosti Raffaello sú jedným z najobľúbenejších darčekov na Nový rok. Šumivý nápoj ozdobený touto pochúťkou bude nádherným darčekom. Na dekoráciu budete potrebovať:

 • farebná páska zo zlata alebo striebra;
 • kamienky;
 • Raffaello cukríky;
 • široká saténová stuha / organza / kvetinový materiál;
 • lepiaca pištoľ;
 • pokloniť sa.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Na uľahčenie práce môžete namiesto lepiacej pištole použiť obojstrannú pásku. Zložte látku na polovicu a okraje zošite, aby ste udržali objem. Ozdobte hrdlo fľaše zlatou páskou tak, aby konce tvorili tvar šípky smerujúcej nadol. Vytvorte niektoré z týchto vrstiev.

Telo zabaľte obojstrannou páskou, alebo urobte niekoľko bodov lepidlom. Podložte prvú vrstvu látky. Na vrch prilepte rad Raffaello a potom striedajte dekor so sladkosťami, kým sa nedostanete na vrch fľaše. Ozdobte látku kamienkami a krk ozdobte mašličkou.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Čokolády v tvare srdca

Je lepšie predložiť taký darček svojej milovanej žene, matke alebo sestre, pretože druhá osoba vás môže jednoducho nepochopiť..

Krásny a romantický dizajn fľaše šampanského s mliečnou čokoládou v tvare srdca pomôže vyjadriť vaše pocity a poteší vašu spriaznenú dušu. V tomto prípade sa odporúča vybrať šampanské s farebným krkom ružovej alebo červenej farby..

Ak chcete vytvoriť takú kompozíciu, musíte si kúpiť:

 • šampanské;
 • malá škatuľka;
 • páska;
 • plnivo;
 • remeselný papier;
 • priehľadný baliaci papier;
 • drevené špajle;
 • čokolády v tvare srdca v zlatom, ružovom alebo červenom obale.

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

V prvom rade by ste mali škatuľu ozdobiť širokou stuhou previazanou krásnou mašľou. Ďalej musíte na plnivo označiť obrys fľaše a šablónu opatrne odrezať administratívnym nožom. Umiestnite stojan do škatule a vložte šampanské. Mimochodom, pre tento darček je lepšie vybrať menšiu fľašu, aby ju cukríky mohli pokryť..

Teraz prejdeme k čokoláde. Remeselný papier nakrájajte na veľké štvorce a baliaci papier na malé. Čokoládu zabaľte do priehľadného obalu a zatočte škrtidlo, do ktorého sa bude vkladať špajľa. Zaistite páskou. Teraz musíte každý špíz zabaliť do remeselného papiera a vložiť do plniva. Čokolády by mali byť dva rady..

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

Ako krásne zabaliť darček

Pri takomto darčeku nie je potrebné ďalšie balenie. Ale ak sa musíte pred dodaním postarať o jeho bezpečnosť alebo potrebujete urobiť prekvapenie bez reklamy na obsah, je najlepšie zabaliť ananás do kotúča vlnitého papiera. Môžete použiť floristický film. Najlepšie je ozdobiť vrch balíka ozdobnou mašľou, uviazať šnúru alebo stužku.

Koho môžeš dať

Ananás vyrobený z cukríkov a šampanského je univerzálnym darčekom. Toto môže byť predložené:

 • Kolegovia alebo manažér.
 • Priateľka alebo priateľka.
 • Učiteľovi alebo ošetrujúcemu lekárovi.
 • Mama alebo stará mama, hoci oteckovia a dedkovia tiež neodmietnu sladký darček s trblietavým prekvapením vo vnútri.

Milovníci cukroviniek a šampanského budú takýmto prekvapením potešení.

Najviac sa cenia originálne darčeky. Stojí za to stráviť pár hodín voľného času prekvapením svojich blízkych alebo kolegov. Hlavná vec je, že nemusíte čakať na Nový rok, prekvapenie je vhodné pre každú dovolenku alebo špeciálnu udalosť.

Ananás z cukríkov a šampanského – nápady na fotografiu pre kutilské remeslá

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video

DIY ananás z cukríkov a šampanského: ako urobiť krok za krokom z fľaše - majstrovská trieda pre začiatočníkov, foto, video