DIY modulárne obrazy. Majstrovská trieda

Ako urobiť modulárny obraz vlastnými rukami doma. Video

Modulárne obrazy nahradili fototapetu a sú obľúbené vo všetkých moderných interiéroch. S ich pomocou môžete do miestnosti umiestniť akcenty a zdôrazniť myšlienku dizajnu. Ponúkame vám, aby ste sa naučili, ako vytvoriť modulárny obraz vlastnými rukami doma. Teraz môžete ušetriť na nákupe hotového výrobku a pridať chuť do dekorácie miestnosti.

Prečítajte si viac v článku: Modulové obrazy v interiéri

Majstrovská trieda: modulárny obraz urob si sám

Predtým, ako začnete vytvárať modulárny obrázok, musíte sa rozhodnúť pre veľkosť a tvar kompozícií. Symetrické aj asymetrické sady pôsobia originálne.

Predtým, ako začnete vytvárať modulárny obraz, musíte sa rozhodnúť o veľkosti a veľkosti

Na výrobu modulárneho obrazu vlastnými rukami nemusíte byť profesionálnym dizajnérom. Stačí si vybrať ten správny krásny obrázok a vytlačiť ho na látku alebo papier.

Na výrobu modulárneho obrazu vlastnými rukami nemusíte byť profesionálnym dizajnérom. D

Obrázky budú krásne, ak vyrobíte rovnomerné rámy z drevotriesky alebo preglejky. Rámy môžu byť štvorcové alebo obdĺžnikové, všetko závisí od vašej predstavy o modelovej maľbe. Pri tlači obrázka vezmite do úvahy veľkosť rámu, aby ste naň mohli obrázok krásne pripevniť.

artines bude krásny, ak vyrobíte rovnomerné rámy z drevotriesky alebo preglejky. Rámy môžu byť štvorcové alebo obdĺžnikové, všetko závisí od vašej predstavy o modelovej maľbe. Pri tlači ryža

Ak môžete maľovať, pripravte si plátna a olejové farby. Pripojte plátna k vopred vyrobeným rámom zošívačkou a začnite kresliť. Ak nemáte schopnosti profesionálneho výtvarníka, môžete skúsiť maľbu na bavlnu alebo hodváb. Pod tenkú tkaninu môžete vložiť nejaký obrázok a jednoducho ho prekresliť.

Ak môžete maľovať, pripravte si plátna a olejové farby. Pripevnite plátna na vopred pripravené rámy

Keď načrtnete dizajn na tkanine, môžete začať so zdobením. Modulové obrazy vyrobené doma by mali byť zavesené na stenu až potom, čo sú úplne suché. Ak si želáte, môžete nainštalovať podsvietenie zvnútra, potom večer budú modulárne obrazy pôsobiť romanticky a originálne.

Keď načrtnete dizajn na tkanine, môžete začať so zdobením. Modulové obrazy vyrobené doma by mali byť zavesené na stenu až potom, čo sú úplne suché. Ak je to žiaduceFotografia krásneho modulárneho obrazu

Pozrite sa na majstrovskú triedu vo videu: 

Stále máte pochybnosti o tom, že musíte vytvoriť modulárny obraz na zdobenie steny v byte? Potom oceníte výhody týchto kompozícií:

Stále máte pochybnosti o tom, že musíte vytvoriť modulárny obraz na zdobenie steny v byte? Potom oceníte výhody týchto kompozícií:

  1. Umožňuje vám vytvoriť ilúziu pohybu.
  2. Zdôraznite exkluzívny dizajn interiéru.
  3. Skryte nerovnosti steny.
  4. Pomáha vytvárať akcenty v interiéri.
  5. Dodajte nábytku jedinečný vzhľad.
  Ako sa rýchlo zbaviť kocoviny doma

Stále máte pochybnosti o tom, že musíte vytvoriť modulárny obraz na zdobenie steny v byte? PotomFotografia modulárneho obrazu

Ako vytvorte modulárny obraz urobte to sami doma, teraz viete, zostáva len rozhodnúť sa, z akých materiálov. Samozrejme si môžete kúpiť hotové kompozície, ale potom nebudete môcť zdôrazniť individualitu interiéru..