iPhone SE 2 (2020): prehľad

iPhone SE 2 (2020): prehľad

Apple iPhone SE 2 je najlepší kompaktný smartphone v modernom svete.

Veľmi rýchly, ľahko použiteľný, vodotesný, bezdrôtové nabíjanie a dobrý fotoaparát. Ak vás už unavuje veľký, ťažký a nepohodlný phablet, ale nechcete sa vzdať vysokého výkonu, odporúčame vám kúpiť si iPhone SE 2 Rok 2020.

Mnoho ľudí stále používa staré modely, pretože sú dobré a pohodlné. Používatelia sú s nimi spokojní, ale zároveň cítia potrebu prejsť na nový model, ktorý funguje oveľa efektívnejšie a ponúka v priebehu rokov výrazné aktualizácie. Práve tu je spomínaný iPhone perfektný..

Po prvé, diely na tomto modeli sú lacnejšie, takže výmena obrazovky v prípade poruchy nebude taká drahá ako na XS alebo 11 Pro. Uvedenie nového modelu tiež znamená, že podpora veľkých aktualizácií SE 2020 sa práve začína a bude trvať najmenej 4 roky..

Ak k tomu pripočítame veľmi efektívny procesor, viac pamäte RAM a lepší softvér pre fotoaparáty, nemalo by dôjsť k problémom už niekoľko rokov. Batériu stačí vymeniť po 2 rokoch, pretože sa opotrebuje. Náklady na výmenu sú však opäť nízke..

Telo je vyrobené zo skla a kovu – na vysokej úrovni. Predná strana modelu SE 2020 je čierna, takže prirodzene maskuje obrazovku. To zlepšuje vzhľad zariadenia. Vodotesnosť IP67 pomáha vášmu zariadeniu prežiť pád vo vani, bazéne alebo náhly dážď. Neuškodí ani nechcené rozliatie nápoja na váš iPhone..

Áno, staromódne hrubé rámy môžu byť otravné, to vieme. Každý smartphone má svoje vlastné nevýhody, ale konečná kontrola by mala brať do úvahy všetky funkcie. Ak však ignorujete hrubé lemy, môžete si vychutnať ultra rýchly výkon, vysokú kvalitu spracovania a pohodlný dotykový panel..

Za jeden deň nový iPhone SE fotografuje vo veľmi vysokej kvalite a zaznamenáva perfektné video v rozlíšení 4K pri 60 snímkach za sekundu. Ale bohužiaľ, kamera v predvolenom nastavení nemá vyhradený nočný režim (môžete si ho stiahnuť z App Store).