Kde relaxovať v januári 2021

Oddych v januári 2016. Kam ísť. Rada

Január je nádherný mesiac na dovolenku a cestovanie do zahraničia. Práve v tomto období má každý možnosť užiť si zaslúžený víkend. Samozrejme, môžete prežiť celkom vzrušujúce chvíle so svojou rodinou alebo priateľmi bez toho, aby ste opustili svoje rodné mesto. Väčšina ľudí, unavených z peknej jesennej vlhkosti a chladného počasia, si však chce opäť užiť slnko a nabiť sa teplom, ktoré vydrží až do leta. V tomto článku vám poradíme, ako na to, kam ísť v januári 2021, a tiež zistíte, koľko dní budete musieť tento mesiac odpočívať.

Kam ísť k moru v januári 2021?

Najlacnejšou možnosťou pre milovníkov pláže je výlet do Egypta. Okrem potešenia z kúpania sa v jemných vodách Červeného mora a vyhrievania sa na slnku majú turisti možnosť navštíviť najzaujímavejšie miesta tejto tajomnej krajiny. Báječný Sharm El Sheikh, moderný Marsa Alam, známy mnohým Hurghadám, vás poteší príjemným počasím a dostupnými cenami.

Najlacnejšou možnosťou pre milovníkov pláže je výlet do Egypta. Okrem potešenia z kúpania sa v jemných vodách Červeného mora a vyhrievania sa na slnku majú turisti možnosť navštíviť aj najzaujímavejšie miesta tejto tajomnej krajiny.

Ďalšou možnosťou, ako sa vrhnúť do leta v januári, je výlet do Thajska alebo Tuniska. Ceny za výlety do týchto krajín budú samozrejme stáť viac ako do Egypta, ale potešenie z návštevy takýchto exotických miest stojí nepochybne za veľa. Bujná tropická vegetácia, tridsaťstupňové horúčavy, neobvyklé ovocie, neskutočne vzrušujúci nočný život, zaujímavé potápanie, množstvo zábavy pre deti, luxusné služby, budhistické chrámy, kráľovský palác – to všetko poskytne svojim hosťom Thajsko.

Bujná tropická vegetácia, tridsaťstupňové horúčavy, neobvyklé ovocie, neskutočne vzrušujúci nočný život, zaujímavé potápanie, množstvo zábavy pre deti, luxusné služby, budhistické chrámy, kráľovský palác - to všetko poskytne svojim hosťom Thajsko.

Prečítajte si tiež: Prázdniny na mori v decembri, kam vyraziť

Odpočinok v Tunisku v januári si zaslúži najlepšie prívlastky – nádherná príroda, zaujímavé výlety a jedinečná príležitosť zlepšiť svoje zdravie pomocou talasoterapie.

Odpočinok v Tunisku v januári si zaslúži tie najlepšie prívlastky - nádherná príroda, zaujímavé výlety a jedinečná príležitosť zlepšiť svoje zdravie pomocou talasoterapie.

Neľahkú voľbu budú musieť urobiť milovníci slnka a exotiky, ktorí sa v januári rozhodli poriadne si oddýchnuť. Arabské emiráty, Vietnam, Goa, Bali, Seychely a mnoho ďalších krajín a ostrovov vás potešia svojou nádherou a luxusom. Jediným obmedzením je tu cena zájazdu. Prirodzene, výlet na tieto miesta je oveľa drahší ako dovolenka pri pyramídach..

Lyžiarske strediská v januári 2021. Kam ísť

Tí, ktorí si chcú užiť aktívnu zimnú dovolenku v januári, by mali upriamiť svoju pozornosť na Uludag a Palandoken – lyžiarske strediská v Turecku. Rakúsko, Francúzsko, Taliansko, Bulharsko ponúka podobný typ dovolenky aj v januári..

Tí, ktorí si chcú užiť aktívnu zimnú dovolenku v januári, by mali upriamiť svoju pozornosť na Uludag a Palandoken - lyžiarske strediská v Turecku. Rakúsko, Francúzsko, Taliansko, Bulharsko ponúka podobný typ dovolenky aj v januári.Stredisko Uludag

Možno nájdete nocľah v článku: Kam ísť v decembri na dovolenku

V Rusku v januári 2021 bude dovolenka trvať 10 dní, od 1. do 10.. Je to spôsobené tým, že sviatky pripadajú na víkendy a presúvajú sa na pracovné dni. Preto si môžete užiť lyžovačku alebo sa nechať liečiť v jednom z najlepších európskych sanatórií..

Prázdniny v Česku v januári

V Českej republike je mierne počasie, takže ani v zime nie sú snehové záveje, nie sú ani snehové búrky, ani snehové búrky. Ak napadne sneh, pokrýva strechy domov len mierne. Zimná Praha ponúka turistom množstvo zábavy a hromadných slávností. Nečakajte tu na Vianoce masívne oslavy, pretože v tento deň majú odpočinok aj Česi a všetky obchody a reštaurácie sú zatvorené..

stiahnuté súbory

V Liberci, na Šumave a v Krknoši si môžete užiť čerstvý vzduch a lyžovať. Tieto mestá sú medzi turistami v zime obľúbené..

A kto by nepočul o takom kúpeľnom meste, akým sú Karlovy Vary? Toto miesto už viac ako 650 rokov lieči a dodáva novú silu svojim hosťom, ktorí trpia rôznymi chorobami! Ak sa nechcete v januári zabávať, ale zlepšiť si zdravie, zostaňte v hoteli Schlosspar, ktorý sa nachádza v centrálnej časti strediska svetovej triedy..

Ďalšou výhodou SPA centra je jeho výhodná poloha. Počas relaxácie v Schlossparku objavíte množstvo národných atrakcií, ktoré sa nachádzajú v blízkosti tejto kúpeľnej oblasti.

Atraktivita tohto sanatória spočíva jednak v širokom spektre ponúkaných služieb, jednak v jeho nádhernom architektonickom interiérovom a exteriérovom prevedení v štýle tradícií českej kultúry. Ďalšou výhodou SPA centra je jeho výhodná poloha. Počas relaxácie v hoteli Schlosspark objavíte množstvo národných atrakcií, ktoré sa nachádzajú v blízkosti tejto kúpeľnej oblasti..

Centrum SPA má výhodnú polohu. Počas relaxácie v Schlossparku objavíte množstvo národných atrakcií, ktoré sa nachádzajú v blízkosti tejto kúpeľnej oblasti.

Do Karlových Varov sa každú zimu hrnú tisíce turistov. Ubytovať sa môžete aj v hoteli Morava, ktorý je súčasťou kúpeľného komplexu v Karlových Varoch. Na jeho území môžete relaxovať bez ohľadu na ročné obdobie..

Do Karlových Varov sa každú zimu hrnú tisíce turistov. Ubytovať sa môžete aj v hoteli Morava, ktorý je súčasťou kúpeľného komplexu v Karlových Varoch. Na jeho území môžete relaxovať bez ohľadu na ročné obdobie.

Každá návšteva sanatória zanecháva v srdciach hostí rôzne pocity a emócie, ktoré sa nedajú vyjadriť slovami. Len 250 metrov od hotela Morava nájdete minerálne pramene, ktoré výrazne zlepšia vašu fyzickú kondíciu. Okrem toho majú hostia sanatória k dispozícii fínsku saunu, parný kúpeľ, cvičenia vo fitnescentre a soľnú jaskyňu..

České stredisko Karlovy Vary je samozrejme v teplom období veľmi krásne, v januári to však nie je o nič horšie. Atmosféra novoročných sviatkov nijako neovplyvňuje pokoj a ticho v sanatóriách.

Ruze je jedným z najobľúbenejších a najobľúbenejších hotelov medzi turistami. Jeho výhodou je poloha – kúpeľné mesto Karlovy Vary, ktoré si za tie roky získalo veľkú lásku a uznanie cestovateľov. Hlavnou metódou úpravy na území sanatória Ruze sú minerálne vody.

Ruze je jedným z najobľúbenejších a najobľúbenejších hotelov medzi turistami. Jeho výhodou je poloha - kúpeľné mesto Karlovy Vary, ktoré si za tie roky získalo veľkú lásku a uznanie cestovateľov.

Početné procedúry SPA umožňujú hotelovým hosťom relaxovať, pocítiť nával vitality a plné uspokojenie od ostatných. Môžete využiť všetky služby sanatória Ruze a čakať na nádhernú rieku Teplá, ktorá obklopuje komplex zdravia a pohody.

Početné procedúry SPA umožňujú hotelovým hosťom relaxovať, pocítiť nával vitality a plnú spokojnosť ostatných. Môžete využiť všetky služby sanatória Ruze a čakať na nádhernú rieku Teplá, ktorá obklopuje komplex zdravia a pohody.

V týchto hoteloch si dokonca môžete jednoducho rezervovať izbu pre svoju januárovú dovolenku. Vysoká úroveň služieb a pohodlné miesto na pobyt hrá dôležitú úlohu pri cestovaní do inej krajiny. Ak sa nudíte, skúste zo sladkostí vyrobiť srdiečko a prekvapte personál hotela..

Aby ste mali elegantný a nezabudnuteľný januárový víkend, musíte v prvom rade počúvať svoje túžby a vybrať si vhodné stredisko: pre rodinnú dovolenku, mládež, exotiku, medicínu. Za druhé, rezervujte si poukaz čo najskôr, pretože ľudí, ktorí chcú v januári stráviť čas mimo svojej vlasti, je neskutočne veľa. V zimných večeroch chcete niečo robiť vlastnými rukami, preto si so sebou na cestu nezabudnite vziať remeselné materiály, najmä ak sa chystáte odpočívať s deťmi. Rezajte snehové vločky dohromady, vyrábajte pohľadnice a bavte sa, potom bude vaša dovolenka určite nezabudnuteľná..