Moderná výzdoba sály k promócii 11. ročníka

ako vyzdobiť sálu na ples v škole

Potom, čo zazvoní posledný zvon a absolventi absolvujú všetky skúšky, príde čas, kedy sa budete musieť rozlúčiť so svojimi spolužiakmi a učiteľmi. Promócia je takzvaná hranica, pred ktorou sa pre bývalých školákov navždy zatvoria dvere do bezstarostného detstva. Ale po týchto dverách sa otvoria ďalšie, ktoré vedú k novému, dospelému životu. Promócia je pre každého človeka jedným z najdôležitejších a najpamätnejších dní. Na základe toho si učitelia, rodičia a dokonca aj samotní absolventi želajú, aby tento deň mohol zanechať v ich dušiach a srdciach tie najlepšie spomienky. Ako bude akcia prebiehať, bude závisieť od toho, ako dobre je zorganizovaná. Príprava na ples by mala zahŕňať veľa rôznych bodov. Jednou z nich je výzdoba siene.

Nápady na zdobenie haly na promócii v škole

V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako vyzdobiť sálu pre promóciu 11. ročníka. V súčasnej dobe existuje veľa rôznych možností na slávnostnú výzdobu priestorov. Dekoračné položky sú v zásade:

 • Tkaniny.
 • Nafukovacie figúrky.
 • Papierové kvety.
 • Vzduchové balóny.

Ozdobné písmená a rôzne symbolické nápisy. Môžu byť vyrobené rôznymi spôsobmi zo všetkých druhov materiálov..

 • Smrekové girlandy.
 • Pneumatická dekorácia.

Výzdoba sály balónikmi.

Okrem toho, že sú balóny veľmi ekonomické, sú aj krásnym kusom dekorácie miestnosti. Preto môžu byť na konci lopty vypustené do neba. Dovolenka sa stane nezabudnuteľnou a veľkolepou. Poďme teda vyzdobiť sálu balónmi. Aby miestnosť, ktorú budeme zdobiť, vyzerala krajšie a slávnostnejšie, bude potrebné použiť veľa balónov. Na základe toho je lepšie nájsť na to špeciálne čerpadlo..

Najprv vám odporúčame, aby ste si dobre prezreli priestory, v ktorých sa budú sviatky konať..

Za druhé, mali by ste sa pokúsiť zistiť, ktoré farby sú v interiéri najrozšírenejšie. Práve na tomto mieste sa bude vykonávať výzdoba sály. Nepotrebujete použiť viac ako 2 alebo tri farby, inak môžete skončiť s príliš nevkusne vyzdobenou halou.

výzdoba montážnej siene k promócii 11. ročníka

Stĺpce:

Väčšina banketových miestností má stĺpiky. Ak špirálovito pripevníte girlandy z balónov po celej ich dĺžke, potom môžete skončiť s veľmi slávnostnou a krásnou sálou..

Medzi stĺpmi je navyše možné vytvoriť oblúky z guličiek. V tomto prípade budete musieť zaistiť, aby oblúky harmonicky zapadali do celkového interiéru miestnosti, aby v hale nezaberali príliš veľa miesta..

Stĺpy môžu byť navyše ozdobené guličkami navzájom zviazanými vo forme kvetov. Upevnenie takejto kompozície sa vykonáva na povrch stĺpcov pomocou lepiacej pásky..ako vyzdobiť sálu pre promóciu 11. ročníka

Otvory pre dvere a okná:

Výzdoba montážnej siene na promócii 11. ročníka môže byť vyrobená z guličiek. Vzduchové girlandy z balónov budú tiež vyzerať veľkolepo okolo dverných a okenných otvorov. Predtým, ako začnete vyrábať girlandu, musíte vopred študovať, ako presne sú gule navzájom prepojené. Je to nevyhnutné, aby ste mohli získať krásne symetrické kompozície. Je tiež potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že balóny, ktoré sa používajú ako ozdoba priestorov, sa najlepšie nafúknu v deň, keď sa bude slávnosť konať. Dobre nafúknuté balóny v hale môžu jednoducho stratiť tvar v správnom čase, ak ich pripravíte vopred.

Strop:

Balóny naplnené héliom vytvoria v miestnosti slávnostnú a jasnú atmosféru. Profesionálni projektanti môžu vytvárať zložité kompozície na strope aj na stene. Napriek tomu si môžete takto vyzdobiť sálu pre absolventský ples sami..

Napríklad svetlé kruhy z balónov budú na strope vyzerať veľmi pôsobivo a krásne. Vytvorenie tohto kruhu je celkom jednoduché:

Aby ste to urobili, musíte uviazať veniec so 17-20 loptičkami a zavrieť jeho konce v kruhu.

Tento guličkový krúžok musí byť umiestnený na strope. A stred naplňte zvyšnými guľkami.

Ak urobíte 2-3 tieto kompozície na strope, môžete transformovať akúkoľvek miestnosť.!

ozdobte hľadisko na plesu v škole

Balónový panel.

Ak ste sa ešte nerozhodli, ako chcete ozdobiť pódium na ples, môžete si vyrobiť panel s týmto nápisom: Veľa šťastia, absolventi! Na to budete potrebovať:

 • Kus záhradnej sieťoviny vo forme obdĺžnika požadovanej veľkosti. Najvhodnejšia veľkosť ôk je 9 * 9 cm.
 • Kartónová krabica.
 • Vzduchové balóny.

Zdobenie haly balónmi vo forme panelu je veľmi zaujímavá a originálna myšlienka. Túto kompozíciu je celkom možné vyrobiť podľa akéhokoľvek výkresu. V zásade sú panely vyrobené z čísel alebo nápisov..

ako vyzdobiť sálu pre promóciu 11. ročníkavyzdobiť sálu na ples v školeako vyzdobiť sálu pre promóciu 11. ročníka

Výroba panelov:

Na kalibráciu loptičiek je potrebná kartónová škatuľa, aby bola hotová kompozícia úhľadná a krásna. V spodnej časti škatule pomocou kompasu nakreslite kruh o priemere 11 cm a opatrne ho vystrihnite administratívnymi nožnicami.

Ďalej by ste mali vziať loptu a nafúknuť ju na priemer, ktorý bude o niečo väčší ako požadovaný. Po vložení do otvoru kalibru musíte z gule vypustiť prebytočný vzduch, kým sa jeho priemer úplne nezhoduje s priemerom otvoru. Odporúčame tiež použiť túto metódu pri výrobe girlandov, oblúkov a iných dekorácií pozostávajúcich z mnohých balónov..

Nafúknutím zvyšných loptičiek rovnakým spôsobom ich musíte vložiť do otvorov siete. Pretože veľkosť oka sieťky je o 2 cm menšia ako priemer samotných loptičiek, guličky v nej budú veľmi pevne zafixované a nevypadnú. Vopred je potrebné nakresliť na list papiera v klietke diagram potrebného vzoru alebo nápis (napríklad – Zbohom, škola!, Absolvent -2017! Atď.).

Bunky mriežky je potrebné naplniť balónikmi, pričom sa ich farby striedajú podľa schémy.

výzdoba montážnej siene k promócii 11. ročníka

Dekorácia sály papierovými kvetmi.

Zdobenie sály na promócii 11. ročníka vám nezaberie veľa času. Ale to sa stane, ak sa pozriete na fotografiu a budete nabití novými nápadmi. Ak chcete vyzdobiť miestnosť na oslavu plesu s balónikmi, neznamená to, že okrem balónov nemôžete používať ďalšie ozdobné predmety. Napríklad girlandy alebo oblúky vyrobené z loptičiek budú vyzerať oveľa originálnejšie, ak je priestor medzi loptičkami ozdobený kvetmi alebo kúskami papiera. Spravidla je možné z papiera vyrobiť veľa krásnych a originálnych dekorácií: oblúky, girlandy, visiace gule, čísla na nápisy atď. Tieto dekorácie môžu na plesu vytvoriť neuveriteľne rozprávkovú atmosféru a zaplniť interiér sály sýtymi farbami..

Na výrobu kvetov je potrebné vziať tenký papier určený na balenie. Farby by mali byť zvolené tak, aby sa papierové kvety mohli harmonicky začleniť do hlavného tónu miestnosti. Ani tu by sa nemalo používať mnoho rôznych farieb – v miestnosti tak vznikne nevkusný a farebný interiér..

vyzdobiť sálu na ples v školeako vyzdobiť sálu pre promóciu 11. ročníkavýzdoba montážnej siene k promócii 11. ročníka

Veľký guličkový kvet z hodvábneho papiera.

Aby sa ozdobila miestnosť na večer príjem, najlepšie sa hodia veľké kvety vo forme guličiek zavesených na strope. Môžu byť vyrobené z hodvábneho papiera alebo baliaceho papiera. To všetko je možné kúpiť v špecializovaných predajniach..

Výroba týchto kvetov je veľmi jednoduchá. Na to budete potrebovať 6 veľkých listov (veľkosť 50 * 150 cm). Ďalej by ste mali urobiť nasledovné:

 1. Listy musíte zložiť, zložiť na polovicu a prstami stlačiť čiaru skladania. Rozbaľte listy späť.
 2. Ďalej by ste mali listy rezať pozdĺž výslednej línie skladania. V dôsledku toho by ste mali dostať obdĺžniky s veľkosťou 50 x 75 cm. Potom by ste mali tieto obdĺžniky starostlivo zložiť na hromadu.
 3. Potom musíte všetky listy zložiť s harmonikou, asi 2 cm na šírku. Potom musíte konce usporiadať vo forme akordeónu. Ak potrebujete získať kvetinu s ihlou a ostrými okvetnými lístkami, budete musieť na každom konci akordeónu odrezať rohy zo všetkých strán. Ak potrebujete získať kvetinu vo forme pivonky, so zaoblenými okvetnými lístkami, konce by mali byť spracované nožnicami, čím sa vytvoria polkruhy.
 4. Teraz musíte stred akordeónu opraviť pomocou drôtenej drážky. Zhora musíte uviazať stuhu alebo niť, na ktorú bude lopta zavesená.

ako vyzdobiť sálu na ples v školeako vyzdobiť sálu pre promóciu 11. ročníkaako vyzdobiť sálu na ples v školeako vyzdobiť sálu na ples v škole

Potom by ste mali papier narovnať zdvihnutím 6 vrstiev nahor. A šesť – na zníženie do stredu nadol. Túto prácu je potrebné vykonať veľmi opatrne, aby ste nepoškodili tenké okvetné lístky. V dôsledku toho by ste mali mať krásnu guľatú guľu s priemerom 50 cm. Tieto kvetinové úpravy je možné použiť na ozdobenie siene na oslavu promočného plesu a do akejkoľvek inej miestnosti, kde sa plánuje oslava. Ak sú tieto loptičky vyrobené z menšieho priemeru a navlečené na rybárskom vlasci alebo nite, získate krásny veniec.

Kvetinová guľa.

Nie ste si istí, ako vyzdobiť plesovú miestnosť v škole? Potom môžu byť pre vás rady tejto publikácie veľmi užitočné. Už ste pochopili, že na výzdobu haly je možné použiť úplne iné prvky. Veľmi pôsobivo budú vyzerať závesné loptičky, ktorých povrch budú prelepené kvetmi z vlnitého papiera. Tieto dekorácie môžu tiež zdobiť triedu na ples alebo banketovú sálu. Na výrobu základnej gule budete potrebovať:

ozdobte hľadisko na plesu v škole

 • PVA lepidlo.
 • Okrúhly balón.
 • Extra hrubá pletacia niť.

Priebeh:

Niť bude potrebné impregnovať silnou vrstvou lepidla a potom ju navinúť na povrch gule. Táto práca by mala byť vykonaná tak, aby nezostali žiadne medzery. Ďalej musí byť lopta ponechaná niekoľko minút, kým úplne nevyschne..

Keď je lepidlo úplne suché, guľa musí byť prepichnutá a odstránená cez akúkoľvek medzeru medzi závitmi..

Potom pomocou lepiacej pištole prilepte na povrch lopty ruže vyrobené z pásikov vlnitého papiera. Šírka týchto pásikov by mala byť 2 cm a dĺžka by mala byť približne 20 cm. je potrebné urobiť veľké množstvo ruží.

Listy z kartónu a vlnitého papiera.

Existuje ďalší pomerne ľahký a rýchly spôsob výroby papierových kvetov. Takto vyrobené rozety môžu byť perfektné na zdobenie listov z lepenky. Často sa stáva, že školská scéna, ktorá bola vyzdobená nápismi, nevyzerá veľmi krásne a pôsobivo. Dôvodom je, že písmená sú slabo sfarbené. Ak na ne nalepíte krásne a svetlé ruže, výsledkom bude veľmi pôsobivá scéna. Tieto ruže môžete vyrobiť pomocou bežných papierových obrúskov. Na výrobu jedného kvetu budete potrebovať 2 obrúsky.

ako vyzdobiť sálu pre promóciu 11. ročníka

 • Musíte vziať dva obrúsky a dať ich dohromady.
 • Na ne musíte navrchu nakresliť kruh o priemere 9-10 cm a rozrezať ho po obvode..
 • Potom musíte vziať zošívačku a v strede kruhu urobiť bartack.
 • Potom je potrebné stredom kruhu v blízkosti kancelárskej sponky namazať malé množstvo lepidla a pomocou prstov vytvoriť púčik z prvej vrstvy obrúska.
 • Ďalej musíte na ďalší kruh naniesť vrstvu lepidla a okolo púčika tiež vytvoriť okvetné lístky.
 • Preto by mal byť kvet tvarovaný do poslednej vrstvy..
 • Výsledné ruže je potrebné prilepiť lepiacou pištoľou na kartónové písmená.

Dekorácia haly textilom.

Rozhodli sme sa vyzdobiť montážnu halu na promóciu v škole, potom by ste nemali strácať čas. Pozrite sa bližšie na naše rady a potom sa vám to podarí. S pomocou jasných tkanín môžete z obyčajnej a neopísateľnej jedálne urobiť krásnu banketovú sálu. Sála vyzdobená textilom vyzerá veľmi elegantne a bohato. Musíte však vziať do úvahy aj skutočnosť, že v porovnaní s halou zdobenou loptičkami vás možnosť zdobenia textilom vyjde oveľa drahšie. Samozrejme je možné si požičať obrusy, sukne formou bufetu, rôzne závesy a poťahy na stoličky. V tomto prípade bude možné vyzdobiť sálu na nepoznanie. Ale ak chcete zdobiť sálu tkaninami sami, potom by ste mali obrátiť svoju pozornosť na taký materiál, akým je polysilk. Pomerne často sa používa na drapérie zo stĺpcov, stolov, pódií, pretože jeho cena je oveľa nižšia ako v prípade iných tkanín. Ale vyzerá to veľmi pôsobivo a bohato..výzdoba siene k maturitnej fotografii 11. ročníka

Polysilk je materiál, ktorý trochu pripomína jasnú, lesklú tkaninu. Pri rúšku vytvára jemné záhyby. Materiál sa dobre hodí k iným dekoratívnym prvkom. Vždy by ste mali pamätať na to, že bez ohľadu na to, aké možnosti dekorácie použijete, najdôležitejšie je nepreháňať to s výberom rôznych materiálov..

Zhrnutie

Tento rozsiahly článok vám pomohol naučiť sa zdobiť plesovú sálu v škole. Ako vidíte, tieto odporúčania sú veľmi jednoduché a ich implementácia bude neuveriteľne jednoduchá..