Plynové nádrže pre vidiecky dom, ceny

Chemetové nádrže na plyn pre vidiecky dom. Ceny, výhody, zariadenie

Držiaky plynu sú oceľové nádrže, ktoré sú povinné prijímať a skladovať a dodávať skvapalnené uhľovodíkové plyny v parnom a kvapalnom stave. Voľba nádoby na skladovanie plynu závisí od podmienok prostredia. Ponúkame vám možnosť prezrieť si fotografie rôznych plynových nádrží, ako aj zistiť ich ceny, zariadenie a konfiguráciu nádrží pre vidiecky dom.

Druhy plynových nádrží

V zime v mnohých oblastiach Ruska zamrzne pôda až 1,5 metra. Vzhľadom na to sú plynové nádoby namontované v jame do hĺbky viac ako 0,6 m, vyznačujú sa silným telom, vysokou mrazuvzdornosťou a spoľahlivými uzatváracími ventilmi. S prihliadnutím na zvláštnosti ruského podnebia inžinieri vyvinuli 2 typy plynových nádrží, ktoré sú vhodné pre drsné zimy.

V zime v mnohých oblastiach Ruska pôda zamrzne až 1,5 metra. Vzhľadom na to sú plynové nádoby namontované v jame do hĺbky viac ako 0,6 m, vyznačujú sa silným telom, vysokou mrazuvzdornosťou a spoľahlivými uzatváracími ventilmi. S prihliadnutím na zvláštnosti ruského podnebia inžinieri vyvinuli 2 typy plynových nádrží, ktoré sú vhodné pre drsné zimy.

Výroba nádrží na skvapalnené ropné plyny prebieha v európskom závode Hemet. Starostlivo nastavená výroba vám umožňuje kontrolovať kvalitu vyrábaných tlakových nádob. V továrni sú hotové plynové nádoby testované predtým, ako sa začnú predávať..

V prípade vidieckeho domu sú plynovými nádržami Chemet:

  1. Vysoký krk.
  2. S vysokým kovaním.

Charakteristickou črtou plynových nádrží Hemet je to, že zaručujú hladký chod splyňovacieho systému. Regulátor tlaku plynu je umiestnený nad úrovňou zeme aj pri maximálnom prehĺbení nádrže, v dôsledku čoho tavenina ani podzemná voda nezasahujú do činnosti systému..

Zariadenie na držanie plynu Chemet

Nádoby Hemet sú vybavené plášťom z polymérovej výstuže s mrazuvzdorným povlakom a uzatváracími a poistnými ventilmi americkej výroby..

Nádoby Hemet sú vybavené plášťom z polymérovej výstuže s mrazuvzdorným povlakom a uzatváracími a poistnými ventilmi americkej výroby.

Všetky prvky sú odolné voči korózii. Počet oporných nôh závisí od kapacity plavidla: až 6400 – 2 páry, 9200 – 3 páry. Príruba šachty je utiahnutá hrdlom pomocou 12 párov skrutiek.

Všetky prvky sú odolné voči korózii. Počet oporných nôh závisí od kapacity plavidla: až 6400 - 2 páry, 9200 - 3 páry. Príruba šachty je utiahnutá hrdlom pomocou 12 párov skrutiek.

Pozrite si video: Inštalácia plynovej nádrže, zemné práce

Výhody nádrží Hemet

Plavidlá na skvapalnený ropný plyn vyrábané spoločnosťou Chemet majú oproti analógom českej a bulharskej výroby mnoho výhod..

Plavidlá na skvapalnený ropný plyn vyrábané spoločnosťou Chemet majú oproti analógom českej a bulharskej výroby mnoho výhod.Pit pre plynojem

  1. Výška tvaroviek a hrdla je 0,5 a 0,65 m. To umožňuje, aby bola plynová nádrž umiestnená pod úrovňou mrazu pôdy. Pri vysokom umiestnení podzemnej vody zostáva regulátor tlaku a uzatváracie ventily suché, čo je dôležité pre zaistenie bezproblémovej prevádzky splyňovacieho systému..
  2. Vo vnútri držiaka plynu sú špeciálne prstence, ktoré kompenzujú tlak Zeme.
  3. Podpery majú špeciálne otvory, vďaka ktorým je možné nádrž ľahko pripevniť k železobetónovej doske pomocou nerezových čapov.
  4. Plynové nádrže sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, odolné voči korózii a silnému mrazu. Na vrch nádoby je nanesený polyuretánový povlak, ktorý chráni pred poškodením počas prevádzky a prepravy, ako aj pred mrazmi..
  5. Plášť armatúry poskytuje esteticky príjemný vzhľad splyňovanej oblasti.
  6. Výstužný krúžok v blízkosti krku chráni nádrž pred výbuchom počas sezónnych zmien podzemného tlaku.

Dodávka nádrží na LPG sa vykonáva pomocou manipulačného žeriavu. Hladké ponorenie držiaka plynu do jamy

Dodávka nádrží na LPG sa vykonáva pomocou manipulačného žeriavu. Hladké ponorenie držiaka plynu do jamy uľahčuje montážne práce a zabraňuje poškodeniu vonkajšieho povlaku. Cisternu je možné dodať do ťažko dostupných oblastí s pohonom všetkých kolies KAMAZ.

Dodávka nádrží na LPG sa vykonáva pomocou manipulačného žeriavu. Hladké ponorenie držiaka plynu do jamy uľahčuje montážne práce a zabraňuje poškodeniu vonkajšieho povlaku. Cisternu je možné dodať do ťažko dostupných oblastí s pohonom všetkých kolies KAMAZ.

Ceny za plynové nádrže Hemet

Náklady na plynovú nádrž závisia od objemu nádrže a od výrobcu. Ak sa rozhodnete kúpiť nádrž na LPG, kontaktujte výrobný závod, aby bolo možné pri kúpe vykonať inštaláciu na kľúč. Okrem plynovej nádrže získate celú škálu služieb pre splyňovanie vidieckeho domu.

ceny za plynové nádržeCeny plynových nádrží Hammett

Životnosť plynovej nádrže Hemet je 40 rokov, po ktorej sa odporúča nádobu úplne odstrániť zo zeme. Kontrolu kvality kontajnerov vykonáva zástupca nemeckého centra TÜV SÜD.

Prečítajte si tiež: Čerpadlá na odpadovú vodu v súkromnom dome

Pozrite si fotografie a porovnajte ceny za plynové nádrže od rôznych výrobcov (VPS Deltagaz, Kadatec a Chemet). Správne zvolená kapacita z dôveryhodného výrobného závodu je zárukou bezpečnosti po inštalácii autonómneho splyňovaného systému vidieckeho domu. Dúfame, že ste na našom webe svoimi-rukamy.com našli niekoľko užitočných rád týkajúcich sa výberu plynových nádrží..