Poradie, v ktorom sa oslavuje Nový rok

ako stráviť starý rok a stretnúť sa s novým

Mnoho ľudí vie, že nové im do života nepríde, kým sa staré neuvoľní. Aby ste sa zbavili ťažkého nákladu a všetkého starého, musíte stráviť Starý Nový rok. V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako stráviť starý rok a stretnúť sa s novým.

Prečo je potrebné vidieť starý rok

Starý rok a všetky tie udalosti s ním spojené určite strávte. To sa musí urobiť predovšetkým z psychologických dôvodov. Prijatie niečoho nového pre každého človeka je považované za stresujúce. Ak však človek vidí starý rok obklopený svojou rodinou, tento prechod bude prebiehať plynulejšie. Navyše nebude nadšený..

Inými slovami, vidieť človeka v starom roku nie je pre neho ľahké, pretože jeho duševný stav je v určitom strese. V dôsledku nadchádzajúcich životných zmien sa mnoho ľudí môže skutočne vážne obávať. Ale hostina v kruhu rodiny umožní každému upokojiť sa. Rozlúčka so starým rokom sa spravidla koná na Silvestra 31. decembra. Ľudia by nemali starý rok iba tráviť, ale mali by mu aj ďakovať za to, čo im priniesol. Potom sa mnoho z týchto ľudí samozrejme teší na Nový rok, aby ho mohli pozdraviť..

Aby ste sa budúci rok pripravili na nový život, stojí za to opustiť všetky minulé a nepríjemné veci v minulom roku. Ak to však neurobíte, pripravte sa na to, že starý rok s vami zostane, a preto s ním zostanú aj všetky problémy, ktoré vás budú v novom roku opäť prenasledovať..

ako stráviť starý rok a stretnúť sa s novým

Ako stráviť starý rok

Nový rok krajina samozrejme vždy oslavuje správne. Tento článok je však venovaný predovšetkým psychologickým aspektom. Na Silvestra je najdôležitejšia vďačnosť. Zamyslite sa nad tým, čo vám tento rok určite priniesol veľa dobrých vecí. Preto by ste sa určite mali poďakovať uplynulému roku za to, čo vám mohol priniesť.

Na Silvestra je nevyhnutné zbaviť sa tých vecí, ktoré sú už dávno opotrebované. Neskladujte odpadky mimo svojho domova alebo vo svojom srdci. Opotrebované veci sú samozrejme jednoduché. Svoje veci však nemusíte prenášať svojim blízkym. Vyhoďte ich. Prijatie nového sa stane až vo chvíli, keď bude z vášho domova odstránené všetko staré. Stojí za to zbaviť sa nielen materiálnych vecí. Ukazuje sa, že stojí za to vyhodiť zo života tých ľudí, ktorí si vás nevážia. Zastavte s nimi komunikáciu a tiež odstráňte všetky ich kontakty.

  Veľkonočné sviatky v roku 2021, kedy by ste ich mali oslavovať?

Ak ste ženatý a nepovažuje sa to za šťastné alebo sú vaši priatelia odporní ľudia, mali by ste premýšľať o odstránení týchto ľudí zo svojho života. Na prvý pohľad sa vám toto podnikanie bude zdať ťažké, ale sú to dočasné pocity. Upokojte sa tým, že čoskoro budete mať nielen nových priateľov, ale aj dobrého manžela..

Na poznámku! Privítajte Nový rok v psychologickej slobode a očakávaní úžasných zmien.

Kladenie si otázok

Iste už viete, ako osláviť Nový rok 2018 žltého psa. Už ste pochopili, čo variť a čo si obliecť, aby ste sa s ním stretli. Na šťastie to však nestačí. Na túto udalosť je tiež potrebné pripraviť dušu. Dôležitá je aj psychologická príprava. Predtým, ako oslávite Nový rok pri stole so svojimi príbuznými, mali by ste sa položiť seba a pozvať všetkých, aby urobili nasledujúce otázky:

  • Za aké šťastné chvíle ste pripravení poďakovať odchádzajúcemu roku??
  • To, čo sa v ňom stalo najsmutnejšie?
  • Kto z ľudí ti ublížil??
  • Ktoré spomienky boli za posledný rok najživšie?
  • Aké dojmy ste mali z minulého roka??
  • Vďaka akým úspechom ste na seba hrdí?
  • Čo sa vám za posledný rok podarilo dosiahnuť?
  • Čo vás odchádzajúci rok naučil?
  • Čo by ste nechceli mať v novom roku? Čo je túžba zbaviť sa?
  • Čo očakávate od nového roka??

Sekvencia, v ktorej sa oslavuje Nový rok, zahŕňa aj jeden špeciálny rituál. Musíte si vziať papier a napísať na neho všetky svoje ťažkosti, sťažnosti a problémy, s ktorými sa môžete v minulom roku stretnúť. Zapíšte si všetko na tento list smútku a smútku. Tento list je zvyčajne spálený na ulici hodinu pred Novým rokom. Potom je jeho popol jednoducho vyhodený do vetra. Budete sledovať, ako vietor odfukuje všetky vaše negatívne línie..

ako stráviť starý rok a stretnúť sa s novým

Aké sú zvyky starého roka

Najpopulárnejšou otázkou je, ako osláviť Nový rok psa žltého Zeme. A ak aj na ňu hľadáte odpoveď, potom vám náš článok ponúkne informácie, ktoré vás budú určite zaujímať. Kedy teda potrebujete, aby ste videli starý rok? Táto otázka sa vynára u mnohých. A treba na to odpovedať takto. Každá rodina pred a dnes má svoje vlastné zvyky a tradície. Niektoré rodiny si k stolu sadnú hodinu predtým, iné, naopak, 15 minút pred jeho začiatkom. Najzaujímavejšie rituály a obrady starého roka budú uvedené nižšie..

Oslavovať Nový rok s dlhmi nie je zvykom. V opačnom prípade budete počas celého nového roka považovaní za dlžníka. Finančné otroctvo nikdy nikomu neprinieslo šťastie. Preto pred nástupom dovolenky stojí za to sa s každým vyrovnať.

  Ako sa vysporiadať s kliešťami v krajine

Na slávnostnom stole by malo byť veľa jedál. Musí z nich prasknúť. Nebuď skúpy! Koniec koncov, táto oslava sa koná raz za rok. Vezmite do úvahy, že vy a vaša rodina sa niekedy môžete nechať rozmaznávať niečím špeciálnym..

Sily Nového roku povzbudia tých ľudí, ktorí boli schopní zbaviť sa všetkých ťažkostí a bolestí. Preto nie je potrebné hromadiť túžbu a odpor vo vašej duši. Ak budete so svojimi problémami zaobchádzať jednoduchšie, potom ich s ľahkosťou vyriešite..

Ak ste v predvečer nového roka dostali dobré správy, potom sa to považuje za dobré znamenie. Uvažuje sa, že celý rok bude pre vás úspešný.

Ak ste boli s niekým vo vrhu, potom po zvonkohre ho musíte silnejšie pobozkať. Pamätajte si, že Nový rok sa oslavuje a zároveň nechávate odísť všetky sťažnosti. Po zmierení to bude pre každého ľahké. A vy a osoba, s ktorou ste prišli do vrhu. Stojí za to to urobiť, aj keď sa v tejto situácii ukázalo, že máte pravdu..

Nemôžete spať ani na Silvestra. Verí sa, že v tomto prípade môžete spať šťastie. Toto pravidlo je dôležité pre tých ľudí, ktorí práve začali budovať svoj život..

V čase slávnostných novoročných stretnutí sa nemôžete s nikým hádať. Tiež sa nemusíte zapájať do nepríjemných situácií. Pamätajte si, že takéto situácie odstrašujú váš majetok..

Ak plačete v čase, keď vidíte na starý rok, pripravte sa na to, že budúci rok budete plakať pravidelne. Preto v takú magickú noc nemôžete byť ani vy naštvaní..

V taký sviatok je tvrdá práca tiež výnimkou. Nezabudnite na príslovie o tom, ako oslavujete Nový rok a ako ho trávite.

Silvester je považovaný za magický. A každá túžba musí byť splnená. Najmä ak snívate o bohatstve, potom v tom čase, keď sú prázdniny v plnom prúde, by ste mali dať do vrecka peňažnú poukážku, ktorá by mala byť veľká. Takáto akcia vám určite pritiahne šťastie vo finančnej stránke vašej činnosti. Aby ste pritiahli toto bohatstvo, stojí za to tiež v dome po zvoniacich hodinách vytvoriť hluk zvoniacich rubľov a kopejok.

Okrem toho, čo sme už povedali, nesmieme zabudnúť ani na 3 túžby, ktoré sú napísané na hárku papiera a počas zvoniacich hodín sú spálené. Samotný popol sa hodí do pohára šampanského, nápoj sa vypije. Verí sa, že potom sa všetky priania musia splniť..

  Aký darček dať chlapcovi na Deň obrancu vlasti

ako stráviť starý rok a stretnúť sa s novým

Prípitky na starý rok

Ak je vašim heslom – Stretnime sa spoločne s Novým rokom, potom to bez hostiny a prípitkov nemôžete urobiť. Preto sme pre vás zhromaždili najlepšie novoročné prípitky, ktoré vás rozveselia a nabijú pozitívom.

Zdvihnime okuliare pre odchádzajúci rok

Na to najlepšie v budúcnosti a v prítomnosti

Za to, čo bolo milované, za to, čo sa snívalo

Pre šťastie, ktoré sa kdesi po ceste odďaľovalo

Za naše problémy a naše chyby

Pre dobré pocity sa milovaný usmieva,

Za zvonenie kryštálu nad zasneženou rovinou

Pre nových priateľov, pre lásku, pre nádej!

***

Nech radosť a veľa šťastia

Klepanie na každý dom!

Nemalo by to byť inak

V roku, na ktorý čakáme.

Aby sa vám všetky plány splnili

Sny sa stanú skutočnosťou

Aby ste mali šťastie vo veľkom aj v malom

Zdvihneme okuliare na odchádzajúci rok!

***

Máj odchádzajúci nový rok

Všetky problémy vezme so sebou!

A nový nám prinesie lásku a radosť!

Šťastné prázdniny!

***

Zdvihnime okuliare, aby sa rozlúčka so starým rokom líšila od káblov vlaku na stanici: odchádzajúci vlak odnáša priateľov a blízkych a odchádzajúci rok ich prinesie k nám!

Pime, aby to tak zostalo navždy!

***

Trochu viac a zvonkohra

Oznámi nám, že starý rok

Rozlúčime sa s nami neodvolateľne

Potichu odíde do minulosti.

Ale stále, kým je stále s nami,

Poďme si dať prípitok na tento rok!

S priateľmi ste dosiahli veľa,

A koľko nás ešte čaká!

Doprajte roku sladké chvíle,

Ochutnajme veľa šťastia,

A navštívili nás epifania,

A tak veľa problémov bolo vyriešených!

Na starý rok vychovávame

Poháre dobrého vína.

Vidíme ho so cťou,

Na starý rok pijeme do dna!