Skoré otvorené uhorky

Najproduktívnejšie odrody uhoriek na otvorenom priestranstve. Foto

Máte radi šťavnaté domáce uhorky? Chcete nakladať uhorky vlastnými rukami? Potom musíte zistiť, aké sú odrody, a vyzdvihnúť najproduktívnejšie uhorky na otvorenú pôdu. Hybridné druhy sú dnes veľmi žiadané, pretože ich veľkosť často nepresahuje 10 cm Sú ideálne na konzervovanie zimných a letných šalátov. Pamätajte si, že odroda uhorky musí byť zvolená s prihliadnutím na váš región, pretože podmienky pestovania sa budú líšiť v južných a severných šírkach..

10 najproduktívnejších odrôd uhoriek

Známka 1. Madame. Ak si chcete vychutnať voňavé a chrumkavé uhorky čo najskôr, potom je tento druh špeciálne pre vás. Kríky sú energické a lezú, takže ich musíte zovrieť. Uhorky rastú iba 40 dní na konci vegetačného obdobia. Plody sú malé, tenkej šupky a nikdy nie sú trpké. Veľká úroda raných uhoriek Madame – príležitosť potešiť všetkých členov rodiny čerstvým šalátom.

Veľká úroda raných uhoriek madam je príležitosťou potešiť všetkých členov rodiny čerstvým šalátom.

Odroda 2. Sparta F1 je ďalším raným druhom uhorky, ktorá má vysoký výnos. Plody sa dobre zberajú po zbere, majú tenkú šupku. Tieto uhorky je možné použiť ako na prípravu šalátov, tak aj na konzervovanie na zimu..Odroda 2. Sparta F1 je ďalším raným druhom uhorky, ktorá má vysoký výnos. Ovocie dobre drží

Stupeň 3. Lahôdka. Chrumkavé uhorky, ideálne na nakladanie a šaláty. Semien je veľmi málo, ovocie má sladkastú chuť.

Stupeň 3. Lahôdka. Chrumkavé uhorky, ideálne na nakladanie a do šalátov. Semien je veľmi málo, plody sa vyznačujú sladkou chuťou.

Stupeň 4. Solenie. Uhorky sú vhodné na nakladanie, pričom treba zabezpečiť pravidelnú zálievku, inak bude trpké ovocie. Táto raná odroda je odolná voči chorobám a má dobré výnosy..

Stupeň 4. Solenie. Uhorky sú vhodné na nakladanie, pričom treba zabezpečiť pravidelnú zálievku, inak bude trpké ovocie. NS

Odroda 5. Zozulya F1. Zvláštnosťou tohto druhu je, že pri skorom vysádzaní dobre prináša ovocie, je schopný opeľovať nielen včelami, ale aj bez nich. Túto odrodu je možné pestovať na otvorenom priestranstve aj v skleníkoch alebo vo vnútorných podmienkach. Budete môcť zbierať až 40 kg ovocia, ak vysadíte 2-3 kríky na 1 meter štvorcový. Uhorka nežltne, preto je vhodná ako do šalátov, tak aj na konzerváciu.

  Papier origami pre deti - najlepšie remeselné výrobky pre domácich majstrov

Odroda 5. Zozulya F1. Zvláštnosťou tohto druhu je, že pri skorom vysádzaní dobre prináša ovocie, je schopný opeľovať nielen včelami, ale aj bez nich.

Ročník 6. Jar. Je to jedna z najobľúbenejších odrôd uhoriek, pretože má domácu chuť a je najvhodnejšia do šalátov. Hybridná odroda je opeľovaná včelami. Rastie dobre pod filmom v skleníkoch aj na otvorenom poli. Veľkosť plodu je asi 12 cm.

Ročník 6. Jar. Je to jedna z najobľúbenejších odrôd uhoriek, pretože má domácu chuť a je najvhodnejšia do šalátov.

Známka 7. Pôvabná. Všestranná odroda vhodná na pestovanie vonku alebo v skleníkoch. Je dôležité zabezpečiť neustálu zálievku uhorky, môže byť hnojená minerálnymi a organickými hnojivami. Samčie kríky opeľujú samičie kríky, takže opeľovanie môže prebiehať bez účasti včiel.

Známka 7. Pôvabná. Všestranná odroda vhodná na pestovanie vonku alebo v skleníkoch. Je dôležité zabezpečiť trvalé zavlažovanie uhorky, môžete hnojiť minerálnymi a organickými hnojivami

Odroda 8. Chrumkavá je jednou z nových hybridných odrôd uhoriek, ktorú opeľujú včely. Na rozdiel od iných odrôd je jeho doba zrenia až 65 dní..

Odroda 8. Chrumkavá je jednou z nových hybridných odrôd uhoriek, ktorú opeľujú včely. Na rozdiel od iných odrôd je jeho doba zrenia až 65 dní.

Odroda 9. Nezhinsky – 12. Táto odroda dobre prinesie ovocie, ak je vysadená v úrodnej pôde. Plody dlho nežltnú, preto sú vhodné na nakladanie alebo nakladanie.

Odroda 9. Nezhinsky - 12. Táto odroda dobre prinesie ovocie, ak je vysadená v úrodnej pôde. Plody dlho nežltnú,

Stupeň 10. Uhorka Murom je určená na výsadbu na otvorenom priestranstve. Môžete predpestovať v skleníku, ale nezabudnite, že opeľovanie vykonávajú včely. Dĺžka plodu až 14 cm, doba zrenia až 1,5 mesiaca.

Stupeň 10. Uhorka Murom je určená na výsadbu na otvorenom priestranstve. Možno predpestovať v skleníku

Prečítajte si tiež: Recept: Uhorky s kečupom Torchin Chili

Teraz poznáte 10 najplodnejších odrôd uhoriek, ktoré môžete zasadiť na otvorenom priestranstve na vidieku alebo v záhrade. Získanie dobrej úrody vlastnými rukami je snom každého letného obyvateľa. Kúpte si dobré semená, zasadte ich a počkajte 40 dní na prvý zber uhoriek.