Tomato Shuttle: výhody, popis

Tomato Shuttle: vlastnosti a opis odrody

Každý rok sa objavujú nové odrody paradajok, ktoré majú jedinečnú chuť a tvar. Z tohto dôvodu je dosť ťažké vybrať ten správny druh paradajok na výsadbu vo vašej vlastnej letnej chate. Ak ste začínajúci záhradník, potom paradajkový čln, charakteristika a popis odrody, ktorý je uvedený v tomto článku, sa vám bude určite páčiť.

Popis odrody paradajok Shuttle

Táto paradajka má neobvyklý tvar, takže ju ľahko spoznáte z fotografie alebo obrázku na vrecku so semenami. Tomato Shuttle má mierne predĺžený tvar, hladkú, hustú pokožku a ostrú špičku. Plody sú malé, preto sú vhodné na nakladanie.

Táto paradajka má neobvyklý tvar, takže ju ľahko spoznáte z fotografie alebo obrázku na vrecku so semenami. Paradajkový raketoplán

Jedno ovocie nemá hmotnosť viac ako 100 gramov, takže sa do nádoby dobre zmestí. Táto odroda paradajok chutí ako cukor, preto je vhodná nielen na konzerváciu, ale aj na výrobu šalátov. Kríky paradajok dosahujú výšku maximálne 45 cm, takže nie je potrebné rastlinu viazať. Pestovanie odrody paradajok Kyvadlová doprava sa vykonáva na otvorenom poli s rozlohou 1 m². m nie sú vysadené viac ako 4 rastliny.

Jedno ovocie nemá hmotnosť viac ako 100 gramov, takže sa do nádoby dobre zmestí. Táto odroda paradajok chutí ako cukor,

Podľa popisu odrody rajčiaka Khelnok patrí k ultra skorému dozrievaniu. Už po 80-100 dňoch po vyklíčení budete môcť zberať. Ďalšou výhodou kyvadlovej paradajky je, že je vhodná na pestovanie v oblastiach s chladným podnebím, napríklad na Urale alebo na Sibíri. Túto odrodu môžete vysadiť vonku o niečo skôr ako ostatné odrody paradajok..

Charakteristika paradajkového raketoplánu

Keď sa pestuje vonku, tento druh paradajok nie je náročný na starostlivosť, takže ho môžete polievať a prihnojovať ako ostatné odrody paradajok. Prostredníctvom jedného alebo dvoch listov sú položené kvetenstvo a prvý je umiestnený na úrovni šiesteho alebo siedmeho listu..

Keď sa pestuje vonku, tento druh paradajok nie je náročný na starostlivosť, takže ho môžete polievať a prihnojovať ako ostatné odrody paradajok. Prostredníctvom jedného alebo dvoch listov sú položené kvetenstvo a prvé je umiestnené na úrovni

Skúste zaliať kyvadlové paradajky v čase, keď slnko veľmi nepáli, aby ste sa vyhli popáleninám. Frekvencia zálievky je raz za jeden alebo dva týždne, preto je táto odroda vhodná na pestovanie v oblastiach bez pravidelnej zálievky.

  Remeslá zo sadry - majstrovská trieda výroby krásnych figúrok

Prečítajte si tiež: Paradajkový ružový med, popis s fotografiou

Plod rajčiaka Shuttle je podľa svojich jedinečných vlastností dosť dlhý. Plody môžete zbierať až do prvých jesenných mrazov. Paradajku môžete pestovať nielen na otvorenom priestranstve, ale aj v skleníkoch, všetko závisí od vášho regiónu a vlastností pôdy.

Plod rajčiaka Shuttle je podľa svojich jedinečných vlastností dosť dlhý. Plody môžete zbierať až do prvých jesenných mrazov. Paradajkový raketoplán môžete pestovať nielen na otvorenom priestranstve,

Poznať vlastnosti a popis odrody paradajok Shuttle, na vlastnom pozemku môžete získať dobrú úrodu paradajok. S vlastnými rukami budete môcť pestovať rôzne odrody paradajok a prekvapiť svoju rodinu lahodnými šalátmi.