Vianočná ozdoba obchodu. Rada

ako vyzdobiť obchod na novoročnú fotografiu

December je považovaný za zlatý stred zimy. V tejto dobe sa robia malé zázraky. Ľudia sa aktívne pripravujú na Nový rok zdobením vianočného stromčeka vo svojom dome. Navyše sa všade objavujú rozprávkové svetlá z girlandov. Ak pracujete v obchode a všetko je pre vás stále nudné a nudné, musíte to čo najskôr napraviť. Zistite vďaka tomuto článku, ako vyzdobiť obchod na Nový rok, pozrite si aj fotografiu a urobte to správne.

Nápady na dekoráciu v obchode s potravinami

Každý vie, že pred novým rokom prichádza do obchodu s potravinami veľký počet ľudí. A úlohou majiteľa takéhoto podniku je vytvoriť v ňom mimoriadnu atmosféru, vďaka ktorej sa k vám zákazník bude znova a znova vracať. Nálada kupujúceho spravidla závisí nielen od kvality výrobkov, ale aj od atmosféry v miestnosti. Preto vám povieme, ako vyzdobiť obchod s potravinami na Nový rok..

Blížiaci sa nový rok aktívne ovplyvňuje ľudí. V tejto dobe sú všetci pokrytí starosťami a ješitnosťou. Slávnostná atmosféra v obchode s potravinami však mnohých zastaví a spomenie si na tento čarovný sviatok. Tu je pár tipov na vyzdobenie vášho obchodu na Silvestra..

Takže aj keď má obchod malú plochu, môže byť tiež ozdobený originálnym spôsobom. Napríklad v tomto prípade môžete premýšľať nad štýlom svojich zamestnancov a vybrať im slávnostné oblečenie. A na hlavy im môžete dať aj krásne klobúky. Alebo si ozdobte krk pozlátkom. Tiež, ak si to želáte, môžete na svoje oblečenie pripevniť novoročné brošne..

V dôsledku toho sa slávnostná nálada objaví nielen medzi samotnými zamestnancami, ale aj medzi všetkými okolo nich..

ako vyzdobiť obchod na novoročnú fotografiu

Nakupujte tipy na zdobenie.

Pred zdobením vášho obchodu musíte premýšľať o farebnej schéme, v ktorej bude zdobený. Spoľahnite sa na naše fotografie. Nezabudnite, že všetko by malo byť harmonické. Pri zdobení inštitúcie sa odporúča použiť dva odtiene. Môže to byť napríklad:

 • Modrá a strieborná,
 • Biela a modrá,
 • Červená a zlatá,
 • Biela a červená.
  Kŕmiť metionín - výhody

Spravidla v takom prípade existuje veľa možností. Ale najdôležitejšou vecou je dodržiavanie novoročnej témy..

Po určení farby musíte kúpiť všetky novoročné atribúty. Samozrejme, najdôležitejšou vecou pri zdobení vášho obchodu je rybia kosť. V tomto prípade nie je potrebné inštalovať veľký smrek v interiéri. V takom prípade si vystačíte s malým. Musí byť ozdobený pozlátkom a hračkami. Na vrchu by mala byť hviezdička. Pod vianočný stromček si môžete dať aj škatule, ktoré napodobňujú darčeky. Vedľa vianočného stromčeka umiestnite aj Santa Clausa a Snehulienku.

Nezabudnite vo svojom obchode zavesiť girlandy s nápisom “Šťastný nový rok”. Vyzerajú veľmi elegantne. Stojí za to ich zavesiť po celej miestnosti a vždy pred vchod. Vedzte, že kupujúci to ocenia.

Pozlátko je tiež dôležitým atribútom dekorácie pre váš obchod. Používa sa pri konštrukcii pultu. Je vhodný aj na zdobenie stien v obchode..

Nechajte všetko žiariť a upútajte pozornosť vo vašom podniku!

ako vyzdobiť obchod na novoročnú fotografiu

Ako vyzdobiť obchod vlastnými rukami

Ďalej uvádzame nápady na zdobenie obchodu na Nový rok na fotografii, ktoré môžete urobiť sami bez toho, aby ste míňali peniaze. V tomto prípade budete potrebovať najlacnejší materiál – farebný papier. Novoročné postavy sú z toho vystrihnuté: Snehulienka a Santa Claus. Môžete tiež vystrihnúť sobí tím. Môžete tiež vystrihnúť novoročné gule z papiera, na ktorom je vhodné nechať novoročné priania.

Stojí za to písať veľkými písmenami!

Ak váš obchod nemá vianočný stromček, nezúfajte! Môžete napríklad použiť pozlátko. S ním nakreslite obrys vianočného stromčeka na stenu. Na tento vianočný stromček môžete prilepiť retiazky alebo guličky, ktoré boli tiež vystrihnuté z farebného papiera..

Retiazky je možné vyrobiť z farebného papiera, stačí odstrihnúť niekoľko prúžkov a zlepiť ich dohromady. Tieto reťaze je možné prilepiť nielen na váš strom, ale aj na strop. Skúste si vyzdobiť obchod sami v originálnom štýle.

  Ako vyrobiť papierovú ľaliu rôznymi technikami: podrobné pokyny krok za krokom, potrebné nástroje a materiály

ozdobte obchod s potravinami na nový rok

Ako navodiť priateľskú atmosféru?

Vianočné ozdoby samozrejme na navodenie sviatočnej atmosféry nestačia. Tu je dôležitá aj nálada všetkých zamestnancov. Všetci zamestnanci by preto mali zdobiť obchod. Takáto udalosť umožní zjednotiť celý tím a stretnúť nových zamestnancov s ostatnými..

Každý by mal mať radostnú náladu na výzdobu obchodu. S touto dodatočnou prácou nemusíte počítať.!

Pri zdobení obchodu by ste mali dodržiavať nasledujúce pravidlá:

 1. Najprv si rozdeľte zodpovednosť.
 2. Potom vyberte štýl dekorácie.
 3. Tiež stojí za to rozhodnúť sa, kedy je najvhodnejšie vyzdobiť skladovú halu..

ozdobte obchod s potravinami na nový rok

Výzdoba výkladnej skrine

Nemal by si si to myslieť výzdoba výkladov pre nový rok je tvrdá práca. Pozrite sa na fotografie tejto publikácie, ktoré vám pomôžu nabiť sa správnymi myšlienkami..

Krásne vyzdobený obchod má tendenciu priťahovať viac zákazníkov..

Zdobenie výkladov v novoročnom štýle určite vzbudí zvedavosť zákazníkov. Budú sa chcieť pozrieť dovnútra a niečo od vás kúpiť. S výzdobou miestnosti by sa malo začať dlho pred Novým rokom. Krásne prostredie prinesie každému nielen dobrú náladu, ale zvýši aj zisk vo vašom obchode.

ozdobte obchod s potravinami na nový rok

Dôležité pravidlá zdobenia

Tu hovoríme o tom, ako vyzdobiť sklad na nový rok. Pri zdobení vášho podniku stojí za to pamätať si stav podniku. Na dekoráciu okien detského obchodu sa používajú najmä umelé vianočné stromčeky a figúrky Santa Clausa. Tento dekor však nie je vhodný pre špičkové klenotníctvo..

Pri zdobení vitríny vo veľkom klenotníctve stojí za to použiť veľmi diskrétny štýl. V tomto prípade by bola dekorácia ideálna:

 • Modrá a strieborná paleta,
 • Umelý sneh,
 • Sklenené kompozície.

Je tiež skvelé použiť na obliekanie okien – veľké množstvo figúrok rozprávkových a novoročných postáv.

V tomto prípade sú vhodné aj figúrky jeleňov. A tento dekor môžete doplniť pomocou kresieb na oknách. Nie je ťažké ich uplatniť. Bude to vyžadovať: šablónu a zubnú pastu.

  Husté háčkované alebo pletacie vzory s diagrammi a popismi

Vianočný stromček môžete umiestniť aj do klenotníctva. Ale tu živý smrek nie je vhodný. Je lepšie zaobísť sa s umelým. Veľké množstvo nového roka dokonale zapadne do vašej novoročnej výzdoby. Sú vyložené zo slávnostného pozlátka a prilepené k sklu škótskou páskou..

ozdobte obchod s potravinami na nový rok

Aký dekor je dovolené použiť pri zdobení obchodu

Teraz ste sa naučili, ako vyzdobiť svoj obchod na Nový rok, ale to nie je všetko. Naďalej vám budeme ponúkať dostupné spôsoby zdobenia, ktoré potešia mnohých.

Najdostupnejším spôsobom, ako vyzdobiť obchod, je použiť dekoratívne samolepky. Môžete použiť úplne akékoľvek nálepky, ktoré zodpovedajú téme nového roka.

 • Dekor z papierových výrobkov vyzerá veľmi pekne a hlavne módne. Môžu to byť: papierové snehové vločky alebo papierové girlandy. Najdôležitejšie je tu vložiť svoju dušu do tvorby remesiel..
 • Ak chcete upútať pozornosť kupujúcich – musíte použiť neštandardné konštrukčné riešenia. Vianočný stromček môžete postaviť napríklad zo samotného tovaru. V butiku môžete nainštalovať vianočný stromček z vatových tampónov. Ale obchod s posteľnou bielizňou bude ozdobený vianočným stromčekom z vankúšov..
 • Nezabudnite použiť veniec s jasnými svetlami na ozdobu svojho obchodu! Ale na dvere vášho obchodu môžete zavesiť slávnostný novoročný veniec.

nápady na zdobenie obchodu pre novoročnú fotografiu

Konečne 

Tu je teda mnoho dostupných spôsobov, ako vyzdobiť svoj obchod. Uistite sa, že ich používate. Ozdobte svoj obchod podľa všetkých pravidiel a potom bude žiariť novými farbami.

ozdobte skladovú halu pre novoročnú fotografiuvyzdobte skladovú halu pre novoročnú fotografiuozdobte skladovú halu pre novoročnú fotografiunápady na zdobenie obchodu pre novoročnú fotografiunápady na zdobenie obchodu pre novoročnú fotografiu