Výber krásnych jám na Nový rok na oknách

Silvester kohúta 2017 na šablónach okien

Príprava na nový rok je pre každého človeka veľkým problémom. Každý človek by sa mal na Nový rok dôkladne pripraviť. V takom prípade musíte kúpiť darčeky pre svojich blízkych, ozdobiť dom a vianočný stromček. Stojí za to povedať, že zdobeniu domu by sa mala venovať veľká pozornosť. Do Nového roku by mal každý kút vášho domova zažiariť. Pri zariaďovaní domácnosti nezabudnite vyzdobiť okná svojho domova. Tento rok na ozdobu okien použite výčnelky Kohúta, symbolu nového roku 2017. V tomto článku nájdete podobné vzory, ktoré môžete pokojne použiť na zdobenie okien. Stojí za zmienku, že takéto výčnelky sú špeciálnou ozdobou domu. A to všetko preto, že robia výzdobu domu kompletnou.

Ako urobiť vytynanka vlastnými rukami na ozdobenie okien na Nový rok

Roosterov nový rok 2017 na oknách je najobľúbenejším typom dekorácie okien. V tomto článku nájdete zaujímavé vzory.

Vytynanka je ozdoba, ktorá je neobvyklým vzorom. Je vystrihnutý špeciálnym nožom alebo nožnicami..

Z takýchto produktov na okne môžete vytvoriť celý obrázok. Na okná môžete umiestniť aj jednotlivé predmety, ktoré boli tiež vystrihnuté z papiera. Tento typ vyšívania je dosť komplikovaný. Preto budete potrebovať pozornosť a tiež vytrvalosť. Ak ukážete tieto vlastnosti, na oknách vášho domu sa objavia celé novoročné zápletky. Neobmedzujte preto svoju predstavivosť iba na vyčnievajúceho Kohúta. V roku 2017 budú v móde aj snehové vločky, ktoré budú mať zaujímavé vzory. Okná môžu obsahovať aj hviezdicovité a zvonovité výčnelky. Pozrite sa na náš výber boxov. Iste sa vám bude páčiť nejaká možnosť.

Novoročné vzory na rezanie

Novoročné vzory na rezanie

Novoročné vzory na rezanie

Novoročné šípky

vytykanka na nový rok

Novoročné šípky

Silvester 2017

Novoročné vzory na rezanie

Novoročné vzory na rezanie

Ak sa rozhodnete ozdobiť svoje okná v dome výčnelkami, v prvom rade sa rozhodnite, čo chcete na oknách vidieť. Nájdenie správne vystrihnutých šablón je jednoduché. Môžete to napríklad urobiť práve teraz. Stačí si stiahnuť šablónu, ktorá sa vám páči, a vystrihnúť ju. Výčnelok si môžete vytvoriť sami. Ak to chcete urobiť, použite svoju predstavivosť. Aby ste však získali atraktívny obrázok, musíte obrysové časti vzoru umiestniť oddelene od seba..

  Šperky do vlasov: podrobné pokyny a jednoduché možnosti šperkov

Rozhodli sme sa urobiť zastrčenie vlastnými rukami a potom pripraviť nasledujúce materiály a nástroje:

  • nožnice na nechty so zaoblenými hrotmi alebo atrapou noža,
  • biely a farebný papier,
  • špeciálny koberec pre remeslá,
  • pravítko, ktoré je nevyhnutné na rezanie rovných čiar.

Nožom alebo nožnicami vystrihnite všetky nepotrebné časti pozdĺž línií, ktoré ste označili. Ak ste si vybrali zložitý vzor, ​​ktorý má zložité vzory, vezmite si jednoduchú ceruzku, ktorou by ste mali vymaľovať všetky nepotrebné detaily. Hneď ako dokončíte rezanie, musíte začať zdobiť.

Hotová vytynanka je prilepená k oknu. Vopred si však v tejto záležitosti vyberú miesto jej prilepenia. Aby ste túto prácu vykonali úhľadne, musíte pripevniť vytynanku k obalu notebooku. Lepidlo naneste štetcom. V tomto prípade môže byť lepidlom jednoduché mydlové riešenie. Bude veľmi ľahké ho umyť zo skla. Po skončení novoročných sviatkov opatrne odstráňte špendlíky z okuliarov a odložte ich..

Dávajte pozor na vzory výčnelkov kohúta..

Silvester kohúta 2017 na šablónach okien

šťuchnúť kohúta do nového roka

vytynanka krasneho kohuta na okne

výstupky volumetrického kohúta

vytynanka krasneho kohuta na okne

vytynanka krasneho kohuta na okne

Silvester kohúta 2017 na šablónach okien

vytynanka krasneho kohuta na okne

výstupky volumetrického kohúta

Silvester kohúta 2017 na šablónach okien

Konečne

Všeobecne platí, že v našom článku sú objemné výčnelky kohúta. Okrem toho sú tu aj ďalšie príklady novoročných výčnelkov. Preto sa bližšie pozrite na tieto príklady a vyberte si niečo zaujímavé na ozdobu svojich okien..