Výber novoročných hier pre školákov s hudbou

hudobné novoročné hry

Všetci ľudia bez výnimky milujú novoročné sviatky, ktoré v našej krajine prebiehajú už veľmi dlho. Mnoho ľudí na tento čas čaká veľmi dlho. Na túto dobu sa tešia aj deti. A to všetko preto, že Nový rok je pre nich magickou udalosťou. V tomto čase dostávajú darčeky a vo voľnom čase si užijú veľa zábavy. Aby sa prázdniny všetkých školákov stali nejakou nezabudnuteľnou udalosťou, je potrebné ponúknuť všetkým deťom hudobné novoročné hry pre deti, ktoré je možné hrať hneď vedľa elegantného vianočného stromčeka..

Je veľmi jednoduché priniesť deťom radosť. Skutočne, aby sa hry v prírode pre deti stali skvelou zábavou, musíte si vopred kúpiť malé darčeky, ktoré odovzdáte víťazom.

Novoročné hry pre deti pri vianočnom stromčeku, muzikál

Aké hry hrať v blízkosti vianočného stromčeka pre deti predškolského veku a prvákov

Novoročné hry s hudbou pre deti sú považované za skvelý spôsob zábavy. Spojte naše hry s rytmickými melódiami, ktoré deťom umožnia zábavu.

Novoročná hra – klobúk.

V tejto hre bude hostiteľom samotný dedko Frost. Deti by sa mali zoradiť a Santa Claus nasadí klobúk na hlavu úplne prvého účastníka. V tomto čase sa zapne hudba a hráči sa striedajú a navzájom si dávajú klobúky na hlavu. Hneď ako sa vypne hudba alebo Santa Claus dopadne na zem s palicou, hráči sa zastavia a kto má klobúk na hlave, musí zaspievať zábavnú pieseň alebo povedať nejakú riekanku..

Veselý kolotoč.

V tejto hre musíte nainštalovať stoličky okolo vianočného stromčeka. Počet stoličiek však musí byť o 1 menší ako počet hráčov. Deti by spolu s Mikulášom alebo iným účastníkom akcie mali behať po zelenej kráske s veselou hudbou. Ak hudba prestane, všetci účastníci by mali zaujať svoje miesto na stoličkách. A to dieťa, ktoré nemalo dostatok miesta, bude musieť rozprávať rozprávku alebo spievať pieseň.

  Zvlnená sieťovina: kto je najlepší výrobca

Novoročné hry – „Vezmite si plstenú obuv“.

V tejto hre sa zúčastnia čižmy Santa Clausa. Deti by mali stáť v rade a striedavo si podávať túto položku. V tomto čase by mala samozrejme znieť zábavná hudba. A Santa Claus sa v tejto dobe pokúša vziať svojim deťom topánky.

Oblečte vianočný stromček hudbou

V tejto publikácii uvádzame zaujímavé novoročné hry pre deti pri vianočnom stromčeku pri hudbe. Na ďalšiu súťaž budete potrebovať: vianočné hračky z plastu a dva malé vianočné stromčeky. Na hranie hry potrebujete niekoľko hráčov. Deti zdobia vianočný stromček hudbou a porota rozhodne, ktorý vianočný stromček je krajší.

Hudobná hra – „Koše so snehovými vločkami“.

Snehulienka v tejto hre hádže veľa papierových snehových vločiek po hale. Chlapci by ich mali zbierať do malých košíkov pri hudbe. Víťazom je účastník, ktorý dokázal nazbierať veľa snehových vločiek..

Stojí za to povedať, že všetky vyššie popísané hry sú vhodné na nudnú zábavu pre deti predškolského veku a žiakov prvého stupňa. Nižšie v tomto článku popíšeme tie hry, ktoré budú môcť staršie deti hrať na novoročné prázdniny..

Novoročné hry pre deti pri strome pri hudbe

Hry pre teenagerov pri vianočnom stromčeku

Novoročná hra – „Bavlnené sneženie“.

Táto hra sa hrá aj s hudbou. Všetci účastníci tejto hry musia mať dobré pľúca. A to všetko preto, že budú musieť držať malé kúsky vaty vo vzduchu. Fúkajte, čo zároveň so všetkou silou. Moderátorka rozdá deťom bavlnené vločky a budú na ne fúkať. Účastník, ktorého vata padne na podlahu, prehrá.

Hra pre deti – „Nakreslite Santa Clausa“.

Táto hra sa považuje za neobvyklú kresbu. Hráči sú rozdelení do 2 tímov. Každý tím musí dostať kus papiera. Na tento list musíte vierohodne nakresliť Santa Clausa. Kreslenie by sa však nemalo vykonávať rukami, ale do zubov sa v tomto prípade vkladá fixka..

  Pletenie hustých vzorov - vlastnosti vykonávania pre začiatočníkov s fotografickými príkladmi a diagrammi, husté vzory s pletacími ihlami

Hra – „Hokej pri vianočnom stromčeku“.

Santa Claus v tejto hre stojí na bráne pri vianočnom stromčeku. V tomto čase musia účastníci pomocou palíc vraziť mäkký puk do brány..

Hra pre deti – „novoročné symboly“.

V tejto hre sa okolo vianočného stromčeka schádzajú aj školáci. Uvažuje sa o cieli tejto hry – zapamätajte si všetky slová, ktoré sú spojené s Novým rokom. Víťazom je účastník, ktorý pomenuje čo najviac týchto slov.

Konečne

Zábavná zábava je kľúčom k skvelej nálade. Neobmedzujte preto voľný čas dieťaťa na štandardnú udalosť. Obohaťte ju o zaujímavé zaujímavé hry. Nezabudnite, že deti budú v tomto prípade veľmi šťastné..