Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Každý darček je maličkosť, ale pekný! A je jedno, či ide o malý darček kúpený alebo vyrobený vlastnými rukami, ktorý pre vás kus ich tepla udrží. Kytice a sladkosti sú hacknutou možnosťou, ktorá nevyžaduje predstavivosť, ale potom sa s vami podelíme o niekoľko myšlienok o originálnejšom riešení problému s darčekmi. Budeme šiť, sochať a lepiť, aby ste v novom roku oživili všetky svoje ručné práce.

Aký darček dať na Nový rok

Tu budeme hovoriť o tom, aký darček dať na Nový rok. Naše nápady sa ukážu byť nielen príjemné, ale aj módne. Ak si vyberiete naše nápady, príjemcovia budú spokojní.

Pes na pamiatku.

Symbol nasledujúceho roku, ktorý zachová a vyzdobí dom. Môžu byť vyrobené ako suvenír, hračky na vianočný stromček, plyšové hračky. Brošňa v tvare psej labky alebo uviazané puzdro na telefón s tematickým vzorom – všetky veci, ktoré na farme potrebujete a vždy ich najlepšie využijete..

Fľaša šampanského decoupage.

Nie ste si istí, čo môžete dať na Nový rok 2018? Potom v našom článku určite nájdete veľa zaujímavých vecí pre seba. Je neférové ​​nechať hlavnú výzdobu novoročného stola bez ozdôb. A vo forme daru šéfovi vo všeobecnosti to bude neporovnateľné. Po vyprázdnení takejto fľaše sa ruka nezdvihne, dokonca aj prázdna ozdobí poličku sama.

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Nový rok \\ vianočný veniec.

Jednou z mála užitočných európskych tradícií, ktoré sa u nás udomácnili, je zdobenie dverí domu krásnym zimným vencom. Ihličnaté vetvy sa najlepšie hodia na základňu a ako dekoráciu môžete použiť jednoduchý vianočný stromček alebo len malé hračky a krásne kúsky látky atď..

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Cítené suveníry.

Jeden z obľúbených materiálov ihličiek. Je veľmi ľahké s ním pracovať, nevyžaduje náročné spracovanie po rezaní. Perfektne ušité a nalepené zvládne aj predškolák.

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Baliaci papier.

Náš článok predstavuje nápady na darčeky pre Nový rok. Ich fotografie nájdete aj tu. V dnešnej dobe sa v obchodoch a supermarketoch predáva veľa krásneho baliaceho papiera. Vyzbrojte sa nožnicami, páskou a zošívačkou, prilepte škatuľu a potom zapnite kreatívu – ozdobte neobvyklým spôsobom, korálkami, látkou, vystrihnutou potlačou alebo dokonca perníkom.

Novoročné darčeky pre deti

Deti sú rôzne, niektoré chcú niečo konkrétne, iné potrebujú nečakané prekvapenie. Hneď je potrebné poznamenať, že nápady na darčeky pre deti na Nový rok sú veľmi rozmanité. Preto by ste si mali vybrať to najzaujímavejšie.

Originálna torta.

Teraz je dostatok informácií o výrobe domácich koláčov doma. A figúrky Snehulienky vyrezávané z tmelu s dedkom Frostom alebo vianočnými stromčekmi ozdobia a dodajú koláču novoročného ducha.

Spustený budík.

Pre tých, ktorí sa chcú ešte minútu povaľovať, veľmi vhodný darček. Keď ušiel a valil sa do ďalekého rohu, svojím signálom vzkriesi mŕtvych, pretože nikto nebude mať trpezlivosť dlho počúvať dunivý zvuk. A keď už vstanete z postele a urobíte niekoľko pohybov tela, aby ste sa dostali a vypli, konečne budík, už nebudete chcieť spať.

Jedná sa o darček čínskej výroby, bez dopravy stojí asi 700 rubľov a tento zázrak sa nazýva Runaway Alarm Clocks.

Interaktívne hračky.

Vzdelávacie hračky sa ukázali byť dobrou stránkou z hľadiska vývoja dieťaťa, ako aj možnosťou pre deti s alergiami, ako sú domáce zvieratá, a neexistujú žiadne zdravotné problémy. Dievča bude určite spokojné s bábikou a chlapec bude bystrý a pohyblivý robot.

Malým milovníkom zvierat sa môžu najskôr predstaviť takéto interaktívne kundičky, pozrieť sa, ako sa k nim malý majiteľ bude správať, a až potom premýšľať nad kúpou skutočného zvieraťa. Ceny za tieto hračky sa pohybujú od 600 do 7 000 rubľov, v závislosti od sady interaktivity.

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Konštruktér „Expert“ (elektronický).

Hračka pre mladých technikov od 7+ rokov. Tam môžete zbierať jednotlivé objekty aj celé hry, nemusíte nič spájkovať, uzly sú už zostavené.

Priložené sú 2 knihy, jedna so schémami montáže (každá vyžaduje 2 batérie do pera), druhá s praktickým sprievodcom zostavením digitálneho diktafónu, zvukového simulátora, hudobného prsteňa a mnohých ďalších..

Za 4000 rubľov získate konštruktéra s maximálnym počtom schém – 999 a existujú aj lacnejšie sady s 15 schémami, s 34, 180 alebo 320 schémami.

Bezdrôtové slúchadlá.

Nápady na darčeky pre Nový rok pre teenagerov nemožno predstaviť bez nejakého moderného a potrebného zariadenia. Slúchadlá na počúvanie hudby sú presne také. Také slúchadlá je možné pripojiť cez Bluetooth a počúvať hudbu bez rušenia samotným telefónom. Tento darček ocenia najmä tínedžeri..

Modely najvyššej kvality sú Meizu EP51 (náklady od 2 100 rubľov) a Xiaomi MiSport Bluetooth Head Mini (ceny začínajú od 1 800 rubľov). Štýlový, moderný a praktický darček určite poteší.

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Pánske novoročné darčeky (pre manžela, syna, brata, priateľa).

Je obvyklé dávať darčeky na Nový rok každému. Starostlivé manželky sa preto zaujímajú o otázku, čo dať svojmu manželovi. Ponožky a doplnky na holenie sú prvé veci, ktoré vás po prečítaní takého názvu napadnú. Odvráťme sa od stereotypov, ktoré sú pre každého nudné, a dajme niečo nové.

 Polaroidová kocka.

Pre tých, ktorí vedú aktívny životný štýl, mužov a mladistvých, bude taká akčná kamera skutočným darom z nebies. Za cenu 6 000 rubľov umožní online vysielanie všetkého, čo sa deje okolo.

Možnosti fotoaparátu:

  • Jedno ovládacie tlačidlo.
  • Magnetický držiak bezpečne drží kameru na akomkoľvek železnom povrchu.
  • Fotografovanie vo Full HD 1080 RUB.
  • Ochrana proti prachu a vlhkosti až do 5 metrov.
  • Vstavaná batéria nahráva 75 minút nepretržite na 1 plné nabitie.
  • Kávovar Mystery MCB-5125.

Čo môže byť lepšie v chladný zimný večer ako zabalené v deke v kresle alebo na pohovke a vypiť šálku horúcej kávy … Milovníkov a znalcov takéhoto nápoja takýto darček určite poteší. Lacné modely môžu stáť 2 – 3 000. Ale tu uvedený odkvapkávací model za cenu 6900 rubľov má veľa funkcií – automatické vykurovanie a časovač, podsvietený displej a indikátory hladiny a zapnutej vody. Taký kávovar bude schopný uvariť 2 až 10 šálok kávy naraz a bude pracovať s kávou zrnovou aj mletou..

Personalizovaná potlač (tričko alebo mikina).

Ak sa pýtate, čo dať chlapcovi na Nový rok v nádeji, že si vyberiete originálny darček, potom by vás naše nápady mali osloviť. Každý muž má svoje obľúbené hobby, hobby. Napnite teda pamäť, spomeňte si, ako môžete takto nadšeného človeka potešiť. Napríklad na zobrazenie oblečenia symbolov vašej obľúbenej hry, televízneho seriálu atď. Takáto mikina alebo tričko sa určite stane jeho obľúbeným oblečením..

Cena mikiny s potlačou je asi 1 800 rubľov.

Smartfón bez rámčeka.

Neobvyklosť gadgetu na to okamžite pritiahne pozornosť priateľov a postaví majiteľa nádherného smartfónu do centra pozornosti každého. Ak sú teda problémy s komunikáciou, darujte mu smartfón a ľudia ho oslovia..

Elektrický bicykel.

Hoci je vonku zima, v lete pripravte sane a v zime voz. Navyše sa dajú znížiť ceny za takú letnú dopravu v zime. Elektrobicykel vám umožní starať sa o svoje zdravie a životné prostredie súčasne. Ekológ teda bude taký darček milovať! Licencia a benzín nie sú potrebné, parkovacie miesto je minimálne. Pevné plusy!

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Novoročné darčeky pre ženy (pre mamu, manželku, svokru, priateľku)

V tejto publikácii sú uvedené aj nápady na darčeky pre jeho manželku na Nový rok 2018. Dámske darčeky sú rozmarnejšie, hrozí, že nebudete hádať s farbou alebo vôňou. Preto vám poradíme univerzálnejšie a praktickejšie možnosti užitočných darčekov..

Fitness tracker.

Bude to vhodné pre dámu, ktorá sa už chystá na šport a práve plánuje od pondelka začať nový športový život. S takýmto sledovačom bude dokonca zaujímavé vedieť, akú veľkú vzdialenosť prejdete za deň, koľko kalórií ste v danej chvíli spotrebovali a hmotnosť (nie všetky modely ním sú vybavené). A niektoré úpravy majú dokonca aj SMS a telefónne hovory..

Modely Xiaomi Mi Band 2 a Samsung Charm sú považované za dobré a nie sú hryzavé za cenu. Neobvyklý dizajn môže príjemne prekvapiť Moov Now a Misfit Rai. Prvý je vybavený ochranou proti vlhkosti až do 3 metrov a druhý nesvieti funkciami, ale vyzerá to ako vynikajúca dekorácia.

Darčekový certifikát zo zlatníctva.

Ceny takýchto certifikátov sú zvyčajne od 500 rubľov a viac, pripomínajte svojej dáme, je lepšie, aby priatelia dievčaťa boli diamanty.

Oddych od nekonečných domácich úloh.

Novoročné sviatky sú spravidla sprevádzané nemeraným množstvom domácich prác a povinností pre ženu. Pripravte si večeru pri sviečkach a v romantickom prostredí, bude to pekný darček, ak vaša dáma nepotrebuje spadnúť od únavy po zvonkohru k stolu, a potom tiež upratať sviatočný stôl.

Ak nie ste majstrom v kuchyni, môžete si objednať večeru doma so všetkými porciami. Vždy je teda na výber.

Dáždnik v tvare srdca.

Náklady sú 1 100 rubľov, ale bude to aj vaše srdce, ktoré je vždy s vašou drahou osobou, a to je už drahšia symbolika.

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Panda i5.

Bezdrôtový robotický vysávač je snom každej gazdinky! Pri chemickom čistení je maximálna plocha 260 m². Neskĺzne zo schodov a dá sa naprogramovať na správny čas, napríklad začne upratovať, kým doma nikto nebude a prídete do čistého obydlia. Tiež vstane, aby sa podľa potreby nabil. A tiež stráži dom! Čo by mohlo byť lepšie!

Cena takého modelu je okolo 30 000 rubľov..

Novoročné darčeky pre rodičov

Nový rok je čas, kedy si treba na každého pamätať. Rodičia sú tým najvzácnejším v živote každého človeka. Preto sú pre nich predstavené aj nápady na darčeky na Nový rok 2018, ktoré sa určite budú páčiť vašim rodičom..

Kalendár s rodinnými fotografiami.

Za 2 500 rubľov môžete dať kalendár. Nie však obyčajný kalendár s roztomilými zvieratkami, ale miesto, kde budú vaše fotografie na každý mesiac. Moderné, alebo keď ste boli malí, rodičia budú za takéto prekvapenie radi.

Gratulujem k videu.

Vopred zaznamenané snímky gratulácií k videu vám budú neoceniteľné, našťastie to teraz môžete urobiť z telefónu aj z fotoaparátu. A budú ukázané na Silvestra a budú ich rodičia sledovať znova a znova bez nich aj bez nich..

Kárované s potlačou.

Zima, kreslo, útulná teplá deka … Deka. Vec, ktorú v zime potrebujete. So súčasnými technológiami si môžete kúpiť hotový s tematickým vzorom alebo si môžete objednať tlač fotografií s fotografiou alebo novoročnými prianiami..

Za cenu takéhoto darčeka sa uvoľní 1 600 – 4 000 rubľov.

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Káva / čaj, krásne zabalené.

Každý v zime miluje piť čaj, ale ak je jeden z rodičov tiež milovníkom kávy, potom bude taký darček v každom prípade veľmi užitočný.

Emisná cena bude od 200 do 1 000 rubľov.

Domáci darček.

Teraz je veľa príležitostí na ručnú výrobu, len sa vám rozbiehajú oči. Takže si môžete urobiť decoupage sami, uvariť mydlo a upliesť / ušiť darček. Alebo môžete nakresliť obrázok pre svojich starých rodičov s celou rodinou.

Novoročné darčeky pre kolegov v práci, šéfov a len zamestnancov

Zaujímavé sú aj nápady na darčeky pre kolegov na Nový rok. S úradmi sa chápe, že je potrebné niečo špeciálne, nie ako všetky ostatné. A naopak, kolegom a zamestnancom by sa malo dávať rovnakých alebo ekvivalentných darov, aby nedošlo k urazeniu.

Francúzština – tlač v podobe hrdinu Hviezdnych vojen.

Šéf, fanúšik týchto filmov, takýto novoročný darček ocení. Lis v podobe jedného z robotov zo známeho filmu zaujme svoje správne miesto na stole exekutívy. Pojme 4 šálky kávy. Vyrobené zo skla a tvrdenej ocele, vhodné do umývačky riadu.

Nemá žiadne špeciálne efekty. Predáva sa na čínskych internetových stránkach Taobao za 1 700 rubľov v prepočte na juany alebo za 40 dolárov na EBay alebo Amazon .

Hľuzovky v kúpeľni.

Šumivé, aromatické a k pokožke šetrné bombičky do kúpeľa. Ženská polovica tímu ocení takýto darček, dámy sa veľmi potešia kúpaniu a relaxácii po náročnom dni..

Sada bude stáť 250 rubľov.

Sada pier.

Univerzálny darček, vhodný pre ženy aj pre mužov. Súprava s pármi pier bude vydaná za cenu 200 rubľov.

USB flash disk v podobe symbolu roka.

V jednoduchej verzii bude užitočný a originálny darček stáť 500 rubľov, a ak pre šéfov, potom s rytím a zlacením vyjde na 3150 rubľov.

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastie

Držiak hrnčeka v podobe symbolu roka.

V zime je to v práci ťažké bez horúcej šálky kávy alebo čaju. A vtipné nastavenie v podobe zvieratka – symbolu roka, príde vhod. Na internete nájdete tieto tácky za 150-300 rubľov..

Zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Rozdávame šťastieKonečne 

V tomto článku boli predstavené zaujímavé nápady na darčeky pre Nový rok. Tu je krátky prehľad novoročných darčekov. Možno ste si nič nevybrali sami, ale inšpirovali ste sa nejakým nápadom. Pri nedostatku času na nájdenie darčeka bude úprimne napísaná pohľadnica nádherným darčekom..