Ako prekvapiť svoju priateľku na Valentína. Výber správneho darčeka

Valentínsky darček pre vašu priateľku

Čas letí veľmi rýchlo. Nedávno sme oslavovali Nový rok a dnes musíme ísť do obchodu, aby sme 14. februára vybrali hodnotný darček pre našu priateľku. Na Valentína spravidla dievčatá dostávajú roztomilý, ale skôr banálny darček. Takýmto darčekom môže byť: kvety, sladkosti a srdcia. Stojí však za to povedať, že veľa mužov sníva o tom, že urobí zo svojej milovanej nevšedný darček, aby jej oči žiarili šťastím. A obzvlášť pre takýchto mužov vám povieme, čo môžete dať dievčaťu 14. februára.

Aký darček dať dievčaťu na Valentína

Každý muž chce, samozrejme, potešiť svoju ženu nevšedným darčekom, ktorý jej ostal v pamäti už dlho..

Pri výbere darčeka v obchode musíte vziať do úvahy vek vášho vyvoleného. V tento deň by mali venovať pozornosť napríklad dievčatá vo veku 12, 13, 14 rokov. Ručne vyrobený valentín bude navyše vynikajúcim darčekom. Takúto pohľadnicu by ste mali podpísať aj sami. Nádherný darček pre dievča na Valentína je krabička. Môžete dať aj vázu.čo môžeš dať dievčaťu 14. februára?

Pre dievčatá 15,16 rokov už existuje ďalší rad darčekov. V tento deň si želajú dostať jeden z darov uvedených nižšie. Takže to môže byť:

 • parfum,
 • plyšová hračka,
 • dobroty,
 • kvety.

Pre niektoré mladé dámy by bola návšteva reštaurácie alebo kaviarne skvelým darčekom..

Dievčatá vo veku 17,18 rokov očakávajú od svojich vyvolených veľa romantiky. Vždy ich môžete prekvapiť romantickým večerom alebo nejakou drobnosťou..

Na poznámku! Dievčatá vo veku 17-18 rokov by mali byť považované za dospelé. Preto by darček pre takú osobu mal byť aj dospelý..

Nápady na darčeky

Šperky.

Najlepším darčekom na Valentína pre vašu priateľku sú šperky. Iste poznáte príslovie „najlepší priateľ dievčaťa sú diamanty“. Každú dámu teda poteší prijatie takéhoto darčeka. Pamätajte si, že zlato alebo akékoľvek iné šperky sú indikátorom toho, že muž je pripravený minúť peniaze a dokonca aj nervy na svoju milovanú osobu..

Na poznámku! Drahý darček je najlepšie darovať, ak je váš vzťah na vysokej úrovni intimity a dôvery..

Na sviatok všetkých milovníkov by mali byť dievčatám predložené šperky, ktoré budú mať znaky prejavu lásky. Môžu to byť šperky s:

 • srdiečka,
 • medailóniky,
 • meno tvojho milovaného priateľa.

Takáto dekorácia bude nielen luxusným predmetom pre dievča. Pamätajte si, že tento dar vás bude vždy a za každých okolností pripomínať. Náramky s malým rubínovým srdiečkom uprostred pôsobia celkom krásne a zároveň moderne.darček na 14. februára pre dievča

Spodná bielizeň.

Nie ste si istí, aký darček vybrať svojej manželke na Valentína? Potom dávajte pozor na drahé prádlo. Tento darček bude perfektným darčekom pre dievča, s ktorým ste už nejaký čas vo vzťahu..

Na poznámku! Ani najdrahšie spodné prádlo by ste nemali dávať dievčaťu, ktoré poznáte dostatočne málo. Nezabudnite, že sa jej tento darček nemusí páčiť. Dá sa to interpretovať ako vulgárny náznak alebo zlý vtip..

Parfum.

Mnoho ľudí si myslí, že parfum pre ženy je banálnym darčekom na Valentína. Nemusíte si to však myslieť. A aby ste svojej milovanej dopriali skvelý parfum, musíte poznať jej vkus. A ak sa vám podarí hádať s výberom, potom vaša žena ocení vašu pozornosť a bude používať parfum iba pre vás..

Na poznámku! Nemali by ste kupovať lacný parfum ako darček..

darček pre manželku na Valentína

Pamätný darček.

Ak sa vaša priateľka považuje za skutočný extrém, potom pre ňu existuje obrovské množstvo darov, na ktoré si môže dlho pamätať. Dnes je veľmi módne darovať svojim blízkym rôzne šťastné spomienky. Valentín je ten špeciálny sviatok, keď môžete darovať darček v tomto štýle. Romantická večera už nie je taký špeciálny darček. Mnoho mileniek si vyberie zaujímavejšiu zábavu. Môžete sa napríklad rozhodnúť ísť na paragliding alebo jazdiť na štvorkolke cez nerovnosti. Môžete tiež ísť na thajskú masáž. Vo všeobecnosti je veľmi dôležité vziať do úvahy preferencie vášho zvoleného. A ak nie je fanúšikom extrémnych športov, potom zoskok padákom nebude dobrou voľbou..

Dievčatá, ktoré milujú extrémne športy, sú v našom svete vzácne. Mnoho dám miluje predovšetkým pokojnú dovolenku. Preto je najlepším darčekom pre takú osobu certifikát za niektoré moderné postupy. Môže to byť:

 • relaxačný kúpeľ s čokoládou,
 • kúpeľná masáž,
 • profesionálna manikúra.

Ak sa rozhodnete dať práve taký darček, potom to dievča určite ocení. Všetky dámy majú predsa radi, keď sa muž stará o svoj zovňajšok..

Ako prekvapiť svoju priateľku na Valentína. Výber správneho darčeka

Romantické a nie drahé darčeky

Romantický darček.

Ak sa vám všetky vyššie uvedené nápady zdajú triviálne, potom môžete darček pre 14. február urobiť dievčaťu sami. A nemusíte na taký zázrak minúť veľa peňazí. Môžete napríklad zorganizovať kúpeľ z okvetných lístkov ruží doma. Nezabudnite dať okolo vedro so šampanským a vonnými sviečkami. Ak sa vám zdá tento darček nudný, nie je. A to všetko preto, že nie každý muž má trpezlivosť zorganizovať všetko správne. Okrem toho majte na pamäti, že každé dievča sníva o takom dare..kúpte darček pre dievča 14. februára

Darček pre kreatívnu dámu.

Zástupcovia spravodlivého sexu s kreatívnymi sklonmi radšej trávia čas kultúrne. A ak je vaša priateľka jednou z takýchto osobností, vezmite ju na Valentína do divadla alebo múzea. Môžete tiež navštíviť výstavu. Stojí za zmienku, že táto prechádzka vám môže poskytnúť maximálne potešenie. A to všetko preto, že také miesta 14. februára budú prakticky prázdne..

Fotenie pre dievča.

V tomto článku je ešte jedno tajomstvo, ktoré stojí za to odhaliť. V skutočnosti veľa žien sníva o účasti na individuálnom fotografovaní. Prečo teda neurobiť taký darček pre svojho vyvoleného na Valentína. Takýto darček má niekoľko výhod..

 • Dievča si bude môcť predstaviť seba ako modelku.
 • Krásne fotografie zostanú na pamiatku.

darček jeho milovanej manželke 14. februára

Jedinečné nápady na darčeky

Ak chcete potešiť svoju milovanú jedinečným darčekom, obráťte sa na remeselníkov, ktorí vlastnými rukami vytvárajú jedinečné veci. V tejto situácii bude aj malé mydlo v tvare srdca s vašimi menami hodnotným darom. Môžete tiež dať magnetky na chladničku v tvare srdca, jedinečné fotorámčeky a veľké kožušinové srdcia. Všeobecne platí, že každá ručne vyrobená položka bude drahá pre každú dámu..

Dievčatá sú väčšinou sentimentálne osobnosti. A každý z nich s potešením dostane od vás: šteňa, mačiatko alebo iné domáce zviera.

Na poznámku! K svojmu miláčikovi uviažte krásny luk s listom, na ktorom budú umiestnené vaše vrúcne priania.Valentínsky darček pre vašu priateľku

Veľmi romantickým a neobvyklým darčekom pre dievča je krabica s motýľmi. Skutočne taký darček môže potešiť každú dámu, ktorá otvorí krabicu, z ktorej vyletia motýle. Na dno takejto škatule môžete dať pekný prsteň..darček jeho manželke 14. februára

Najlepšie darčeky pre manželky a milované dievčatá

Nie ste si istí, ako vyzdvihnúť darček pre svoju manželku 14. februára? Potom vám pomôže nasledujúci zoznam najlepších darčekov..

 • Takže najlepší darček pre milovanú dámu je darček, ktorý chce..
 • Prsteň. (Odporúča sa dávať šperky zo skutočného zlata).
 • Náušnice alebo retiazka. (Darujte aj šperky z prírodného kovu).
 • Plyšové hračky. (Väčšina dievčat má rada – medvede, potom – zajačikov, po ktorých srdcia).
 • Krásne a erotické spodné prádlo. (Vhodné pre vášnivé dievčatá).
 • Domáce zvieratko. (Pre dievčatá, ktoré sú domácimi miláčikmi).
 • Romantický výlet.
 • Sladkosti v romantickom prostredí. (Darček je vhodný na chuť na sladké).
 • Darčekový certifikát.

Konečne

Prajeme vám, aby ste pre svojho vyvoleného vybrali ten najlepší darček. Dúfame, že jej prinesie šťastie..