DIY cítil srdce majstrovská trieda

Ako vytvoriť jednoduché plstené srdce. Nápady. Foto

Plyšová hračka je najlepší darček pre milovanú osobu. Ak neviete šiť, nenechajte sa odradiť. Moderné ihličnaté ženy široko používajú rôzne materiály, takže na to, aby ste si urobili krásne mäkké srdce, nemusíte tráviť veľa času. Plsť možno nazvať unikátnym materiálom pre vyšívanie, pretože nevyžaduje ďalšie spracovanie okrajov. Ponúkame vám niekoľko výrobných možností srdcia vyrobené z plsti urobte to sami za 10-15 minút.

Mäkké plstené srdcia

Na ušitie originálnych srdiečok budete potrebovať tenkú plsť, syntetický zimovač a nite. Vezmite šablónu srdca a preneste ju na látku.

objemné srdcia ich plsti

Vytvorte srdcia rôznych veľkostí a farieb podľa ich účelu. Volumetrické srdcia budú namiesto kľúčenky vyzerať krásne.

Na ušitie originálnych srdiečok budete potrebovať tenkú plsť, syntetický zimovač a nite. Vezmite šablónu srdca a preneste ju na látku. Vytvorte srdcia rôznych veľkostí a farieb podľa ich účelu. Volumetrické srdcia budú namiesto kľúčenky vyzerať krásne.

Ak máte len hrubý filc, potom zošite dve srdcia k sebe. Nie je potrebné vkladať plnivo, pretože remeslo bude takto vyzerať krásne..

Ak máte len hrubý filc, potom zošite dve srdcia k sebe. Výplň môžete vynechať, pretože remeslo bude takto vyzerať krásne.Originálne plstené srdiečka

Girlanda z plstených sŕdc

Aby ste v krátkom čase vyrobili veľa srdiečok, musíte vziať dva rovnaké obdĺžniky z plsti a zlepiť ich na jednej strane. Druhá strana musí byť prilepená tak, aby sa získalo predĺžené srdce. Potom nakrájajte na rovnaké prúžky a získate originálne figúrky..

Aby ste v krátkom čase vyrobili veľa srdiečok, musíte vziať dva rovnaké obdĺžniky z plsti a zlepiť ich na jednej strane. Druhá strana musí byť prilepená tak, aby sa získalo predĺžené srdce.

Prečítajte si tiež: Remeslá z papierových sŕdc vlastnými rukami

Tieto srdiečka je možné použiť na ozdobu interiéru, napríklad si skúste vyrobiť girlandu alebo zavesiť na kvetinu..

Tieto srdiečka je možné použiť na ozdobu interiéru, napríklad si skúste vyrobiť girlandu alebo zavesiť na kvetinu.

Ak nemáte čas a trpezlivosť na výrobu topiary, nájdite krásnu suchú vetvičku, omietnite ju v krásnom hrnci a zaveste na ňu srdiečka.

Ak nemáte čas a trpezlivosť na výrobu topiary, nájdite krásnu suchú vetvičku, omietnite ju v krásnom hrnci a zaveste na ňu srdiečka.Plsťová girlanda

Plsťová výzdoba za 10 minút

Tyčinky so srdiečkami budú krásnou ozdobou stolu. Aby ste to urobili, vezmite si hrubé plstené a kučeravé nožnice. Na bambusové kebabky môžete vyrezané filcové srdiečka zlepiť horúcou lepiacou pištoľou.

Na bambusové kebabové tyčinky môžete lepené vyrezané srdiečka prilepiť horúcou lepiacou pištoľou.

Srdce rôznych farieb a veľkostí vyzerá originálne. Ak chcete urobiť obojstranné remeslo, vezmite si tenkú plsť. Prilepte srdcia k sebe a potom dajte tyčinku.

  Ako vyrobiť valentinky z korálikov

Srdce rôznych farieb a veľkostí vyzerá originálne. Ak chcete urobiť obojstranné remeslo, vezmite si tenkú plsť. Prilepte srdcia k sebe a potom ich dajte na palicu.Srdce s filcovou aplikáciou

Plsť sa netrhá, takže nie je potrebné okraje zastrčiť. Môžete prísť s vlastnými nápadmi, ako vyrobiť plstené srdcia. Plstené listy môžu byť väčšie ako A4, skúste si teda ušiť veľké krásne srdiečko a vyšite naň krásne priania alebo básničky. Darček vyrobený s láskou vám bude darcu dlho pripomínať.

srdiečko z filcu s výšivkouKrásne precítené srdcePlstené listy môžu byť väčšie ako A4, skúste si teda ušiť veľké krásne srdiečko a vyšite naň krásne priania alebo básničky. Darček vyrobený s láskou vám bude darcu dlho pripomínať.Srdce z filcu s čipkou