Jednoduché remeslá do 14. februára

papierové remeslá na Valentína

Začiatkom februára všetci čakajú na Valentína, Valentína. A začnú sa hádať nad pôvodnými gratuláciami. Blahoželáme teda všetkým, bez výnimky. Aj tieto najmenšie deti sa môžu stať súčasťou týchto prázdnin. Nebudú musieť kupovať darčeky pre svojich blízkych. A to všetko preto, že 14. februára môžu robiť nádherné papierové remeslá. Teraz preskúmame niekoľko jednoduchých, ale zároveň zaujímavých nápadov na výrobu valentín.

Zoznam jednoduchých remesiel

Konvexný valentín – srdce.

V tomto článku uvedieme zoznam valentínskych papierových remesiel. Tento článok bude v zásade nápady pre deti. Elementárna možnosť, keď je srdce vystrihnuté z červeného papiera v strede v strede mierne vyrezané a potom ho prilepíme, jeho tvar sa stane konvexným.

ľahké remeslá na Valentína

Dekorácia hlavy na detskú párty.

Ak má vaša materská alebo základná škola na oslavu prázdnin matiné alebo prázdninovú oslavu, je to pre vás nápad. Vaše dieťa bude s týmto výrobkom skvelé. Z jednoduchého jednorazového taniera – v strede vystrihnite srdce, ale nie úplne, natrite ho šarlátom a počkajte, kým farba zaschne. Potom srdce narovnáme a už zostáva len nasadiť šperky na hlavu..

papierové remeslá na 14. februára

Valentínska karta – lienka.

Voliteľne remeslá do súťaže na Valentína. Vystrihnuté srdcia sú nalepené na jednorazový papierový tanier, aby ste získali vtipnú kravskú tlamu.

ľahké remeslá na Valentína

Valentínska karta – tučniak.

Pripravte si čierny, červený a biely papier, ako aj pár flitrov pre oči. Vystrihli sme ovál z čierneho papiera, z červených 3 malých srdiečok a jedného veľkého z bieleho, zhromaždíme to všetko v tvare tučniaka, prilepíme oči.

papierové remeslá na Valentína

Valentínska karta – psík.

Rovnaký princíp ako v tučniakovi – figúrka pozostáva zo sŕdc rôznych tvarov, len k nim budete musieť pridať kvapkové detaily pre uši a jazyk. Všetko je držané pohromade obyčajným lepidlom.

ľahké remeslá na Valentína

Liška – valentín.

Ak ste venovali pozornosť našim valentínskym papierovým remeslám, určite budete schopní urobiť niečo úžasné. Pri výrobe tohto remesla potrebujete aj biely, červený a čierny papier a flitre pre oči, vystrihnite z papiera srdcia rôznych veľkostí a zozbierajte ich v tvare lišky, lepidlových flitrov.

papierové valentínske remeslá pre deti

Vyšívaný valentín.

Nakreslite obrys srdca na kartón alebo hrubý papier, rovnomerne naň napichnite otvory niťami a ihlou nakreslite nádhernú výšivku so vzorom.

Kŕmidlo pre vtáky – valentín.

Výrobu tohto výrobku zvládnu aj deti. Berieme teda želatínu, zrná a stuhy, ako aj formy vo forme sŕdc. Po rozpustení želatíny vo vode tam pridajte zrniečka, všetko nalejte do foriem a okolo okrajov dajte stužky, na ktoré potom zavesíme kŕmidlá, potom ako po niekoľkých hodinách zmrazia v chladničke.

Kvety – valentínky.

Stonka bude zo zmrzlinovej tyčinky a pre samotné kvety pripravte vystrihnuté viacfarebné srdiečka.

ľahké remeslá na Valentína

Kabelka zdobená srdiečkom.

Na obyčajnú kabelku s akrylovými farbami podľa pripravenej šablóny, ktorá bola vopred zakrúžkovaná ceruzkou, nanesieme, a v skutočnosti, farbu, šarlátové srdce. Keď je farba suchá, darček je pripravený.

Cop – valentín.

Na list papiera vystrihnite niekoľko rovnobežných prúžkov a zapracujte do nich farebné pásy papiera tak, aby sa vytvorilo srdce.

Valentínska karta – stopa.

Najprv naneste farbu na detskú nohu, potom urobíme odtlačok nohy na list papiera. Po vysušení zalepíme flitre vo forme kukátka a pridáme mašľu, ktorá je vystrihnutá z papiera. Dokončujeme maľovanie úsmevu – a taký anjel poteší každú matku!

Valentínska karta – mandarínka.

Ak to chcete urobiť, jednoducho pomocou špáradiel upevnite plátky lúpanej mandarínky vo forme srdca..

Valentín na slávnostnom stole.

Ak je u vás doma zvykom oslavovať tento sviatok slávnostnou hostinou, potom má zmysel rozložiť nakrájané občerstvenie na tanier v tvare srdca.

Slávnostný veniec.

Je ľahké a jednoduché nalepiť jednoduchú girlandu vo forme srdiečok z pásikov viacfarebného papiera, dodá slávnosť každej miestnosti.

papierové remeslá na Valentína

Valentín vo forme puzzle.

Pre malé dieťa bude zaujímavé zostaviť jednoduchú hádanku vo forme srdca, ktorá sa skladá zo 4 častí.

papierové remeslá na Valentína

Valentínky z ílu alebo plastelíny.

Zvyčajným valčekom rozvaľkáme plastelínu alebo polymérnu hlinku na vrstvu a vytlačíme naše valentínky pomocou foriem na pečenie vo forme sŕdc..

ľahké remeslá na Valentína

Výzdoba izby v duchu dovolenky.

Tak veľkú a objemnú dekoráciu v tvare srdca budete len ťažko prehliadať. Dá sa zavesiť alebo položiť na poličku..

Celé tajomstvo je v papierových nádobách na pečenie, stačí ich najskôr namaľovať na červeno a po zaschnutí ich prilepiť na kartónovú základňu v tvare srdca.

papierové remeslá na 14. februára

Valentínska zvonkohra.

Pomocou lepiacej pásky môžete na nite nalepiť viacfarebné srdcia a rôznej veľkosti, ktoré je možné upevniť na krúžok. Teraz ho môžete zavesiť za dvere, za okno atď..

papierové valentínske remeslá pre deti

Zhrnutie

Užite si výrobu ľahkých valentínskych remesiel so svojim dieťaťom. Počas takejto lekcie pochopíte, že s kreativitou myslenia nie je žiadna prekážka pre vašu predstavivosť pri vytváraní darčekov na dovolenku.!