DIY remeslá: srdce z obrúska

Remeslo z obrúskov a papiera. DIY srdce

Napriek tomu, že v obchodoch dnes nájdete veľké množstvo pohľadníc, darčekov a suvenírov, ručné práce sú cenené predovšetkým. Ak chcete, aby váš drahý predstavil originálnu pohľadnicu, skúste urobte srdce z obrúskov urob si sám. Môžete urobiť jednoduchú volumetrickú pohľadnicu za pouhých 10-15 minút a spomienka na vás zostane dlho..

Materiály:

– kartón;

– nožnice;

– PVA lepidlo;

– farebné obrúsky;

– korálky, kamienky alebo flitre.

Materiály: - lepenka; - nožnice; - PVA lepidlo; - farebné obrúsky; - korálky, kamienky alebo iskry.

Master class krok za krokom: pamäťové srdce z obrúskov

Prvým krokom je pripraviť základ pre vašu pohľadnicu. Za týmto účelom si vytlačte šablónu v tvare srdca z internetu alebo si ju nakreslite sami. Potom bude potrebné šablónu preniesť na bielu lepenku. Veľkosť hotového remesla bude závisieť od veľkosti pôvodnej šablóny, preto to zvážte pred výrobou medzier. Karty vo forme srdiečok môžu byť jednoduché aj dvojité, všetko závisí od vašej predstavivosti.

Prvým krokom je pripraviť základ pre vašu pohľadnicu. Za týmto účelom si vytlačte šablónu v tvare srdca z internetu alebo si ju nakreslite sami. Potom bude potrebné šablónu preniesť na bielu lepenku. Veľkosť hotového remesla bude závisieť od veľkosti pôvodnej šablóny, preto to zvážte pred výrobou medzier. Karty v tvare srdca môžu byť jednoduché aj dvojité, všetko závisí od vašej predstavivosti.

Teraz vezmite obrúsky a oddeľte ich, ak sú dvojité. Okrem obrúskov môžete na výrobu takýchto remesiel použiť vlnitý papier alebo vreckovku. Papier nakrájajte na štvorce so stranou 2 cm. Budete ich potrebovať veľa, všetko závisí od veľkosti remesla..

Teraz vezmite obrúsky a oddeľte ich, ak sú dvojité. Okrem obrúskov môžete na výrobu takýchto remesiel použiť vlnitý papier alebo vreckovku. Papier nakrájajte na štvorce so stranou 2 cm Budete ich potrebovať veľa, všetko závisí od veľkosti remesla.

Potom, čo sú všetky polotovary pripravené, môžete začať lepiť obrúsky. Ak chcete napísať krásne slová na pohľadnicu, urobte to hneď, pretože remeslo sa ukáže byť objemné a potom bude ťažké ho podpísať.

Štvorčeky obrúskov je možné omotať okolo tyče, aby mali krásny tvar. Ak nie je tyč, vyskúšajte z nich vyvaľovať gule, ktoré budú tiež vyzerať originálne. Ďalšou možnosťou je preložiť štvorce na polovicu 2 -krát a potom ich narovnať a prilepiť za roh. Je dôležité, aby boli všetky detaily podobné, potom sa remeslo ukáže byť presnejšie.

Štvorčeky obrúskov je možné omotať okolo tyče, aby mali krásny tvar. Ak nie je tyč, vyskúšajte z nich vyvaľovať gule, ktoré budú tiež vyzerať originálne. Ďalšou možnosťou je preložiť štvorce na polovicu 2 -krát a potom ich narovnať a prilepiť za roh. Je dôležité, aby boli všetky detaily podobné, potom sa remeslo ukáže byť presnejšie.

Kartónovú základňu namažte lepidlom PVA a začnite lepiť malé prvky. Môžete urobiť srdce jednofarebné alebo vytvoriť nejaký vzor z rôznych obrúskov. Úplne naplňte srdce a počkajte, kým vyschne. Remeslo môžete ozdobiť korálkami alebo iskrami. Podľa tohto princípu môžete vytvoriť nielen pohľadnicu, ale aj medaily v tvare srdca, potom budete musieť na vrchu opraviť stuhu alebo šnúrku..

  Originálne nápady na darček pre chlapa pre domácich majstrov

Remeslo môžete ozdobiť korálkami alebo iskrami. Podľa tohto princípu môžete vytvoriť nielen pohľadnicu, ale aj medaily v tvare srdca, potom budete musieť na vrchu opraviť stuhu alebo šnúrku.

Prečítajte si tiež: DIY papierové srdcia

Srdiečko z obrúskov je jednoduché a zároveň originálne remeslo, ktoré zvládnu aj malé deti. Práca s drobnými prvkami má pozitívny vplyv na motoriku rúk a výroba pohľadnice rozvíja kreativitu. Ubrouskové srdce je originálny darček pre blízkych, ktorý si nemôžete kúpiť v obchode. Rovnakým spôsobom navrhujeme pokúsiť sa vytvoriť dekor pre svadobnú udalosť. Obrúsky a lepenka sú cenovo dostupné a lacné materiály, hlavnou vecou je ukázať predstavivosť a stráviť drahocenný čas výrobou objemných sŕdc vlastnými rukami..

Srdiečko z obrúskov je jednoduché a zároveň originálne remeslo, ktoré zvládnu aj malé deti. Práca s drobnými prvkami má pozitívny vplyv na motoriku rúk a výroba pohľadnice rozvíja kreativitu.Remeselné srdce z obrúskov