Fotorámčeky decoupage

DIY decoupage fotorámčeky

Nie ste si istí, čo dať svojim priateľom alebo známym? DIY darček je dobrým znakom pozornosti. Aj bez špeciálnych schopností je možné obyčajné predmety zmeniť na originálny doplnok do interiéru alebo na pamätný suvenír. Musíte byť trpezliví a ovládať niektoré remeslá.. Foto rámček – neoddeliteľná súčasť každej miestnosti, pretože každý človek oceňuje niektoré príjemné chvíle vo svojom živote. V tomto článku sa naučíte, ako pomocou jednoduchej techniky decoupage zmeniť obyčajný drevený rám na kreatívny prvok dekorácie.. Decoupage Je umenie lepiť papierové prvky na predmety. Po zvládnutí základných zručností budete v budúcnosti schopní nielen vytvárať remeslá vlastnými rukami, ale aj obnovovať starožitné predmety..

Materiály fotorámika decoupage:

– rám vyrobený z dreva;

– kúsok šmirgľovej pásky;

– ubrousok na decoupage;

– PVA lepidlo;

– pôda na drevo;

– akrylový lak;

– kefa;

– nožnice;

– korálky alebo kamienky.

Fázy práce na zdobení fotorámika:

1. Povrch rámu obrúste brúsnym papierom. To sa musí urobiť, aby sa vylúčil výskyt nezrovnalostí na hotovom výrobku..

2. Aby ste skryli drsnosť, dodatočne zakryte rám základným náterom a počkajte, kým nebude úplne suchý..

Fázy práce na zdobení fotorámika:

3. Nájdite vhodný obrúsok so vzorom alebo vzorom. Lepidlo PVA úplne prilepte na rám. A na lepivú vrstvu opatrne, aby neboli žiadne záhyby, pripevnite obrúsok. Na obrúsok naneste lepidlo. Prilepíme teda celý povrch plavidla..

4. Keď je lepidlo úplne suché, povrch sa stane priehľadným a je možné naň naniesť jednu alebo dve vrstvy akrylového laku..

Na pripravený rámček naneste obrúsok

5. Teraz môžete remeslo ozdobiť korálkami, korálkami alebo kamienkami. Zdobenie závisí od vašich prianí a osobných preferencií..

Decoupage fotorámika je pripravená, zostáva čakať na sušenie a vložiť fotografiu!

Rámček na fotografie technikou decoupage je pripravený a teraz si môžete vychutnať plody svojej práce! Pokúste sa urobiť výrobok úhľadne, aby sa rám stal ozdobou domova blízkych alebo priateľov. Ak máte fotografiu osoby, ktorej sa chystáte darovať toto remeslo, vytlačte si ju a vložte do pripraveného rámu.

Pozrite si video na tému: DIY decoupage fotorámčeky

Vezmite do úvahy zvláštnosti interiéru a vyberte príslušný farebný rozsah obrúskov a farieb. Ak neviete kresliť a nemáte špeciálne darčeky, decoupage s obrúskami bude vynikajúcou možnosťou na vytvorenie krásneho darčeka vlastnými rukami..