Remeslá pre deň matiek vlastnými rukami

Remeslá pre deň matiek vlastnými rukami

Mama je pre každého najdrahšia a najbližšia osoba. Matke môžeš kedykoľvek povedať, ako veľmi ju potrebuješ, ako veľmi si vážiš jej starostlivosť a lásku. Nie je nutné, aby bol darček pre mamu drahý, pretože pozornosť je oveľa hodnotnejšia. Ponúkame vám fotografiu nápadov, aké darčeky môžete pre svoju matku urobiť vlastnými rukami. Bez ohľadu na to, koľko máte rokov, vždy máte možnosť obdarovať ju príjemným prekvapením..

DIY karta pre mamu

Pohľadnice pre mamu sa učia robiť aj v materských školách. Bude to vyžadovať farebný papier, lepidlo PVA a nožnice. Takúto pohľadnicu môžu urobiť deti v predškolskom a školskom veku..

Pohľadnice pre mamu sa učia robiť aj v materských školách. Bude to vyžadovať farebný papier, lepidlo PVA a nožnice. Takúto pohľadnicu môžu urobiť deti v predškolskom a školskom veku.Materiály na výrobu pohľadnice

Najprv budete musieť urobiť polotovary pre kvety, ktoré ozdobia kartu. Za týmto účelom vystrihnite z papiera obdĺžnik a preložte ho na polovicu. Mali by ste dostať štvorec. Na taký polotovar nakreslite tri okvetné lístky, ale nerežte ich úplne. Vystrihnite a mali by ste mať kvetinu ako na fotografii. Vyrobte tri také polotovary pre kvet rôznych veľkostí.

Preneste polotovary na papier rôznych farieb. Potom budete musieť lepiť polotovary v tvare kužeľa, potom do seba prilepiť kužele a z vatového tampónu vyrobiť tyčinku.

Najprv budete musieť urobiť polotovary pre kvety, ktoré ozdobia kartu. Za týmto účelom vystrihnite z papiera obdĺžnik a preložte ho na polovicu. Mali by ste dostať štvorec. Na taký polotovar nakreslite tri okvetné lístky, ale nerežte ich úplne. Vystrihnite a mali by ste mať kvetinu ako na fotografii. Vyrobte tri z týchto kvetinových polotovarov rôznych veľkostí.

Potom začnite vyrábať listy. Na to potrebujete zelený papier. Vystrihnite list a potom ho zložte ako harmoniku, čím získate reliéfnu štruktúru.

Potom začnite vyrábať listy. Na to potrebujete zelený papier. Vystrihnite list a potom ho zložte akordeón, aby mal reliéfnu štruktúru.

Môžete si kúpiť špeciálne nálepky v tvare motýľov a ozdobiť nimi svoju vizitku. Alebo si vyskúšajte sami vyrobiť krásne motýle alebo kvety.

Môžete si kúpiť špeciálne nálepky v tvare motýľov a ozdobiť nimi svoju vizitku. Alebo si vyskúšajte sami vyrobiť krásne motýle alebo kvety.

Vezmite list farebnej lepenky, zložte ho na polovicu a začnite zdobiť kartu. Po obvode môžete prilepiť vrkoč a v strede rozložiť kompozíciu vašich kvetov a listov. Nezabudnite sa na pohľadnicu podpísať, pretože milé slová budú najlepšou ozdobou darčeka.

Vezmite list farebnej lepenky, zložte ho na polovicu a začnite zdobiť kartu. Po obvode môžete prilepiť vrkoč a v strede rozložiť kompozíciu vašich kvetov a listov. Nezabudnite sa na pohľadnicu podpísať, pretože milé slová budú najlepšou ozdobou daru.Pripravená pohľadnica pre mamu, foto

  Aké darčeky dať Mikulášovi

Nápady, čo dať mame

  1. Papierový koláč. Ak neviete, ako piecť koláče, skúste si vyrobiť papierový koláč. Uprostred takejto originálnej škatule môžete dať mamine obľúbené sladkosti..Papierový koláč. Ak neviete, ako piecť koláče, skúste si vyrobiť kúsok papierového koláča. Do stredu takejto originálnej škatule môžete dať obľúbené sladkosti svojej mamy.
  2. Karta na knihy. Je možné, že vaša mama má obľúbenú knihu, ktorú si z času na čas prečíta. Potom jej vyrobte takú originálnu záložku. Nezabudnite sa podpísať a potom, mama, pri čítaní si na vás určite zapamätajte.Karta na knihy. Je možné, že vaša mama má obľúbenú knihu, ktorú si z času na čas prečíta. Potom jej vyrobte takú originálnu záložku. Nezabudnite sa podpísať, potom si na vás mama pri čítaní pamätajte.
  3. Ventilátor. Krásne a užitočné remeslo – ventilátor, ktorý vám pomôže cítiť chlad v upchatej miestnosti. Nezabudnite na ventilátor nakresliť obrázky, ktoré budú prínosom pre váš darček..Ventilátor. Krásne a užitočné remeslo - ventilátor, ktorý vám pomôže cítiť chlad v upchatej miestnosti. Nezabudnite na ventilátor nakresliť obrázky, ktoré budú prínosom pre váš darček.
  4. DIY šperky. Dnes nájdete mnoho workshopov o tom, ako vyrábať šperky vlastnými rukami. Skúste a vyrobíte pre matku korálky alebo náušnice.DIY šperky. Dnes nájdete mnoho workshopov o tom, ako vyrábať šperky vlastnými rukami. Skúste a vyrobíte pre matku korálky alebo náušnice.
  5. Krabica vyrobená z plastových fliaš. Pár zbytočných plastových fliaš doma určite máte. Neponáhľajte sa ich vyhodiť, pretože ihličnaté ženy dnes našli dobrý spôsob, ako použiť tento materiál. Skúste si vyrobiť škatuľu z fliaš a darovať ju svojej mame.Krabica vyrobená z plastových fliaš. Pár zbytočných plastových fliaš doma určite máte. Neponáhľajte sa ich vyhodiť, pretože ihličnaté ženy dnes našli dobrý spôsob, ako použiť tento materiál. Skúste si vyrobiť škatuľu z fliaš a darovať ju svojej mame.

Nápady na darček pre mamu toľko. Hlavnou vecou je urobiť to zo srdca a vlastnými rukami, potom darček nestratí hodnotu ani po desaťročiach. Takéto remeslá je možné vykonávať s deťmi na svetový sviatok. "Deň matiek".