Scrapbooking: albumy a nápady na inšpiráciu

Myšlienky na scrapbooking: fotoalbum s majstrovskou triedou krok za krokom

Ak milujete fotografie nielen v elektronickej, ale aj v tlačenej podobe, skúste si vytvoriť album pomocou scrapbookingovej techniky vlastnými rukami. Nové nápady od profesionálnych ihličiek vás inšpirujú a naladia na kreativitu. Teraz to môžete urobiť mini albumy pre fotografie na Instagrame a dajte ich svojim milovaným priateľom.

Podrobná majstrovská trieda: scrapbooking fotoalbumu urob si sám

Hlavným účelom vytvorenia albumu technikou scrapbooking je dlhodobé uchovávanie fotografií. Dnes sú obľúbené fotoalbumy pre novorodencov, na svadby, pre chlapcov a dievčatá. Neponáhľajte sa s ich kúpou v obchode, pokúste sa to urobiť sami.

Hlavným účelom vytvorenia albumu technikou scrapbooking je dlhodobé uchovávanie fotografií. Dnes sú obľúbené fotoalbumy pre novorodencov, na svadby, pre chlapcov a dievčatá.Šrotový album majstrovskej triedy

Pred začatím práce musíte pripraviť všetky materiály.

Budete potrebovať:

  • Farebný papier, lepenka, stará tapeta alebo karty
  • Pravítko, páska, ceruzka, nožnice
  • PVA alebo lepiaca tyčinka
  • Značkovače, kvaš alebo farby
  • Štvorcové fotografie z Instagramu
  • Stuhy, flitre, samolepky na ozdobu

Najprv vystrihnite identické štvorce z farebného kartónu alebo veľmi hrubého papiera, ktorých počet závisí od počtu fotografií v budúcom albume. Potom môžete začať tlačiť fotografie z instragramu.

Najprv vystrihnite identické štvorce z farebného kartónu alebo veľmi hrubého papiera, ktorých počet závisí od počtu fotografií v budúcom albume. Potom môžete začať tlačiť fotografie z instragramu.

Vybrané fotografie prilepte na štvorce pomocou obojstrannej pásky. Keď sú zarámované fotografie pripravené, uložte ich na seba a umiestnite do hrubej knihy. Dobre stlačte. Teraz je potrebné túto hromadu mierne vytlačiť z ich kníh, aby vyčnievala.

Vybrané fotografie prilepte na štvorce pomocou obojstrannej pásky. Keď sú zarámované fotografie pripravené, uložte ich na seba a umiestnite do hrubej knihy. Dobre stlačte. Teraz je potrebné tento stoh mierne vytlačiť z ich kníh

Na vyčnievajúce konce je potrebné naniesť PVA lepidlo v niekoľkých vrstvách. Môžete skúsiť zlepiť stránky dohromady pomocou obojstrannej pásky. Stranu väzby zaviažte páskou alebo kúskom látky.

Na vyčnievajúce konce je potrebné naniesť PVA lepidlo v niekoľkých vrstvách. Môžete skúsiť zlepiť stránky dohromady pomocou obojstrannej pásky. Zatvorte väzbovú stranu páskou alebo kúskom látky.Myšlienka albumu v albume

Existuje ešte jedna možnosť na vytvorenie albumu so zápisníkmi. Skúste zopakovať kroky z nasledujúceho workshopu.

Existuje ešte jedna možnosť na vytvorenie albumu so zápisníkmi. Skúste zopakovať kroky z nasledujúceho workshopu.

  1. Pripravte si list hrubého papiera, ktorý chcete poskladať tak, aby ste po rozložení získali 12 rovnakých štvorcov. Môžete to urobiť aj pomocou pravítka a ceruzky..Pripravte si list hrubého papiera, ktorý chcete poskladať tak, aby ste po rozložení získali 12 rovnakých štvorcov.
  2. Teraz musíte urobiť rezy ako na fotografii, pričom na jednej a druhej strane zostane štvorec nerozrezaný..Teraz musíte urobiť rezy ako na fotografii, pričom na jednej a druhej strane zostane štvorec nerozrezaný.
  3. Tri výsledné prúžky je potrebné zložiť do jedného a prilepiť na miesta, ktoré ste neporezali.Tri výsledné pásy sú potrebné
  4. Zložte pásku na harmoniku a štvorce spojte obojstrannou páskou. Máte jadro mini albumu.Zložte pásku na akordeón a štvorce spojte obojstrannou páskou. Teraz máte jadro mini albumu.
  DIY handrové vzory bábik

Potom môžete začať pripravovať obal svojho mini albumu. Môžete to urobiť z hrubého papiera alebo lepenky..

Potom môžete začať pripravovať obal svojho mini albumu. Môžete to urobiť z hrubého papiera alebo lepenky.

Ozdobte album podľa svojho vkusu, pretože môže obsahovať nielen fotografie, ale aj nálepky alebo malé pamätné suveníry. Technika scrapbookingu je veľmi zaujímavá, takže by sa vám mala páčiť myšlienka výroby fotoalbumu.

Ozdobte album podľa svojho vkusu, pretože môže obsahovať nielen fotografie, ale aj nálepky alebo malé pamätné suveníry.

Tipy na fotoalbum pre inšpiráciu

šrotový albumNápady na albumy v scrapbookinguTechnika scrapbookingu je veľmi zaujímavá, takže by sa vám mala páčiť myšlienka výroby fotoalbumu.Jednoduchý nápad na fotografiuscrapbookový album pre priateľkuNápad pre priateľkuzápisník pre mamuŠrotový album: nápad s fotografiou pre mamuzápisník pre novorodencovKreatívny nápad na album pre novorodencafotoalbum v zošiteFotografia zaujímavého nápadu na albumnápady na albumyFotoalbum Idea scrapbooku

Existuje veľa nápadov na výrobu albumov pomocou podrobných majstrovských kurzov pomocou techniky scrapbooking. Vyberte si ten najvhodnejší a nechajte sa inšpirovať! Vzdajte sa zakúpených darčekov, naučte sa vlastnými rukami vyrábať krásne suveníry a spomienkové predmety.