Recept: Uhorky s kečupom Torchin Chili

Uhorky s kečupom Torchin Chili krok za krokom recept

Uhorky s kečupom Torchin Chili Je to novinka, ktorá poteší milovníkov chrumkavých a pikantných uhoriek. Príjemný nádych štipľavosti, miernej kyslosti a … uhoriek z akéhosi experimentu sa rýchlo zmení na obľúbené. Jednoduchý recept bez sterilizácie vám pomôže vyrovnať sa so zachovaním uhoriek v krátkom čase a v zime k maximálnemu potešeniu z jedinečnej chuti.

uhorky v kečupe z torchinu

Uhorky s kečupom Torchin Chili podľa jednoduchého receptu

Pred konzervovaním odporúčame pripraviť všetky prísady..

Budete potrebovať:

– voda – 1,3 litra

-balíček kečupu Torchin Chili

– uhorky – 2 kg

– soľ – 2 polievkové lyžice

– cukor – 1 polievková lyžica

– korenie

– ocot 9%

– chren, bylinky, cesnak.

Podrobný recept na konzervovanie uhoriek kečupom

Recept na nakladanú uhorku na zimuRecept na nakladané uhorky s kečupom na zimu

  1. Uhorky umyte a odrežte konce. Potom odporúčame uhorky zaliať vodou a nechať ich niekoľko hodín pôsobiť, aby absorbovali vodu a potom boli chrumkavé..
  2. Na dno trojlitrovej fľaše dajte bylinky, cesnak, korenie, chren. Robte všetko ako pre bežné nakladané uhorky.
  3. Začnite rozložiť uhorky. Pokúste sa vyhnúť prázdnotám a položte ich úhľadne, potom bude konzervácia v zatvorenom stave vyzerať atraktívne..
  4. Varte vodu a nalejte uhorky do nádoby. Prikryte a nechajte odstáť 10-15 minút.
  5. Vypustite vodu späť do hrnca. Do vody pridajte soľ, cukor a ocot. Vytlačte doň kečup. Všetko premiešajte a počkajte, kým sa nevarí..
  6. Uhorky znova nalejte, ale so zmesou získanou v kroku 5.
  7. Nádobu zviňte železným viečkom, otočte a prikryte prikrývkou. Uhorky sa dobre zaparia a nevybuchnú ani bez sterilizácie.
  8. Potom, čo sa poháre ochladia, vezmite ich do skrine alebo suterénu.

Nádobu zviňte železným viečkom, otočte a prikryte prikrývkou. Uhorky sa dobre zaparia a nevybuchnú ani bez sterilizácie.

Túto konzerváciu nie je potrebné sterilizovať. Poháre odporúčame iba zaliať vriacou vodou a variť železné viečka. Môžete použiť iný spôsob prípravy jedál na skrútenie na zimu, napríklad sušenie v rúre..

  Príprava šalátov na zimu

Poháre odporúčame iba zaliať vriacou vodou a variť železné viečka. Môžete použiť iný spôsob prípravy jedál na curling na zimu, napríklad sušenie v rúre.

Pozri tiež: Recept na nakladané uhorky na zimu

Pikantné uhorky s kečupom Torchin Chili pripravený. Napriek tomu, že prvýkrát bude takýto recept pre vás skutočným experimentom, v budúcnosti ho odporučíte svojim priateľom a rodine. Jednoduchý recept krok za krokom vám pomôže rýchlo zvládnuť základy ochrany a v zime všetkých prekvapíte jedinečnými uhorkami. Dúfame, že náš článok s receptom na uhorky s kečupom Torchin Chili bol užitočný. Počkajte na nasledujúce recepty a rozšírte sortiment konzervovania vlastnými rukami na zimu.