DIY Monster High šaty

Šaty pre Monster High. Ako ušiť. Vzory. Foto

Dnes si v detských obchodoch môžete kúpiť nielen bábiky, ale aj oblečenie pre ne. Takýto šatník je často vyrobený z nekvalitných materiálov, takže krásne šaty a obleky strácajú svoj vzhľad. Aby bolo pre vaše dieťa zaujímavé hrať sa s bábikami, vyskúšajte si ušiť oblečenie vlastnými rukami. V tomto článku vám prinášame nápady ako ušiť šaty pre bábiku Monster High.

Šijeme oblečenie pre Monster High

Už sme vám povedali, ako ušiť štýlový kostým pre Monster High, teraz sa môžete pokúsiť ušiť krásne šaty pre bábiku. Na to budete potrebovať niť, ihlu, handričku a nožnice. Aby boli šaty pre vašu bábiku dokonalé, budete musieť vykonať merania. Za týmto účelom zmerajte vzdialenosť od krku po kolená..

Už sme vám povedali, ako ušiť štýlový kostým pre Monster High, teraz sa môžete pokúsiť ušiť krásne šaty pre bábiku. Na to budete potrebovať niť, ihlu, handričku a nožnice. Aby boli šaty pre vašu bábiku dokonalé, budete musieť vykonať merania. Za týmto účelom zmerajte vzdialenosť od krku po kolená.Šaty majstrovskej triedy pre Monster High

Potom túto vzdialenosť preneste na tkaninu. Tiež budete musieť vykonať ešte jedno meranie – obvod hrudníka, pretože sa môže líšiť od jednej bábiky k druhej. Teraz môžete z látky vystrihnúť obdĺžnik, pričom vezmete do úvahy uvedené miery.

Potom preneste túto vzdialenosť na tkaninu. Tiež budete musieť vykonať ešte jedno meranie - obvod hrudníka, pretože sa môže líšiť od jednej bábiky k druhej. Teraz môžete z látky vystrihnúť obdĺžnik, pričom vezmete do úvahy uvedené miery.

K sukni si vezmite tyl. Šírka časti sukne by mala byť 5-6 krát väčšia ako šírka šiat, aby sa získal objem. Prišite vrchnú časť sukne niťou a stiahnite ju, aby ste vytvorili objem. Vrchnú časť sukne môžete ozdobiť opaskom z inej látky..

K sukni si vezmite tyl. Šírka časti sukne by mala byť 5-6 krát väčšia ako šírka šiat, aby sa získal objem. Prišite vrchnú časť sukne niťou a stiahnite ju, aby ste vytvorili objem. Vrchnú časť sukne môžete ozdobiť opaskom z inej látky.

K šatám budete musieť prišiť aj úhľadný remienok..

K šatám budete musieť prišiť aj úhľadný remienok.

Oblečte sukňu na šaty a slávnostné oblečenie pre bábiku je pripravené.

Oblečte sukňu na šaty a slávnostné oblečenie pre bábiku je pripravené.

Vzory šiat pre Monster High

Pletené šaty budú na bábike vyzerať štýlovo a veľmi krásne. Môžete si vybrať správnu farbu nite a upliesť niekoľko šiat pomocou rovnakého vzoru. Začnite pletenie so 16 stehmi. Počnúc druhým, spracujte 14 jednoduchých háčkov. Otočte pletenie a plette ďalšie dva rady do jednoduchých háčkov, pričom nezabudnite na zdvíhaciu slučku.

Pletené šaty budú na bábike vyzerať štýlovo a veľmi krásne. Môžete si vybrať správnu farbu nite a upliesť niekoľko šiat pomocou rovnakého vzoru. Začnite pletenie so 16 stehmi. Počnúc druhým, spracujte 14 jednoduchých háčkov.

Jeden rad bude potrebné pliesť so zvýšením na oboch stranách. Za týmto účelom urobte vzduchovú slučku na zdvíhanie, plette 5 slučiek jediným háčkovaním, otočte pletenie a znova plette rovnaké slučky.

Ďalších 8 radov je spojených úpletom jednoduchých háčkov. Trinásty riadok je potrebné pliesť rovnako ako 4 s prírastkami na oboch stranách. Zostávajúce 4 rady sú pletené jediným háčkovaním.

Pozrite si video: Ako upliesť šaty pre bábiku. Šaty pre Monster High

Budete mať vrchol šiat Monster High Knit. Teraz zviažte sukňu háčkovaním a šaty sú pripravené. Také plavky pre bábiku môžete uháčkovať.

Budete mať vrchol šiat Monster High Knit. Teraz zviažte sukňu háčkovaním a šaty sú pripravené.

Pozrite si fotografiu šiat pre Monster High so vzormi a vyberte si outfit, ktorý sa vám najviac páči.

šijeme šaty pre príšeru vysoko na vzor DIY oblečenie pre príšeru vzory oblečenia pre príšeru šaty pre príšerku

vesta a šaty pre príšerku

pletené oblečenie pre príšeru

monštrá vysoké baby v ručne vyrobených šatách

Ako ste videli, ušiť oblečenie pre bábiku Monster High je celkom jednoduché. V tomto prípade nie je potrebné mať žiadne špeciálne schopnosti. Predstavte si a doplňte šatník svojich bábik o nové veci.