Remeslá z kľúčov

DIY remeslá zo starých kľúčov od zámkov

Moderný trh je preplnený dekoratívnymi predmetmi hromadnej výroby, ale obľúbené sú ručne vyrobené veci. Ručná výroba je skutočné umenie, ktoré umožňuje remeselníkom predvádzať talent a vytvárať nádherné veci v rámci jedného predstavenia. Pomocou podrobných majstrovských kurzov sa každý môže pokúsiť realizovať v tomto smere umenia, napríklad austrálsky samouk majster Michael. Základom jeho remesiel sú obvyklé kľúče, z ktorých sa získavajú originálne remeslá..

Kľúčové nápady remesiel

Máte aj vy doma staré kľúče? Naučte sa základné základy spájkovania, vezmite si skicu a urobte z nej dekoratívnu položku. Autor remesiel z kľúčov Michael poznamenal, že v nejakej inštitúcii neštudoval spájkovanie, ale iba sledoval videá z YouTube a ovládal základy..

Základné základy spájkovania kovov

Spájkovanie Je to proces, pri ktorom spájky po roztavení navlhčia povrchy určené na tvrdé spájkovanie a vytvoria silný šev. Aby mohol dôjsť k prúdeniu okolo povrchov kontaktných prvkov, musí sa vziať do úvahy teplota tavenia kovov a spájky..

remeslá od kľúčov po zámky

Kľúče od domu sú vyrobené z ocele, mosadze, hliníka alebo železa. Teploty topenia všetkých týchto kovov nájdete v akejkoľvek encyklopédii chemika. Upozorňujeme, že teplota topenia dielov musí byť nižšia ako teplota topenia spájky. Spájkované povrchy sa musia zahriať na teplotu tavenia spájky. Ak sú kovové časti tenké, presuňte spájkovačku z miesta na miesto, kým sa spájka neroztopí, ale ak sú hrubé časti, budete musieť spájkovačku dlho držať na jednom mieste.

DIY kľúčové remeslá

Kľúčové nápady remesiel

Z kľúčov alebo mincí je možné vyrobiť takmer akúkoľvek sochu. Najlepšie je začať s obdĺžnikovými a sférickými tvarmi. Na začiatku je nakreslený náčrt budúceho produktu. Môžete si tiež vyskúšať vyrobiť model z plastelíny a urobiť na ňom odtlačky kľúčov. Potom označte miesta adhézií a pokračujte v spájkovaní dielov, ktoré potom spojíte dohromady.

Z kľúčov alebo mincí je možné vyrobiť takmer akúkoľvek sochu.

Profesionálni výtvarníci alebo dizajnéri vytvárajú na počítači 3D makety, ktoré vizuálne predstavujú, ako bude nová socha vyzerať. Michael nie je jediným remeselníkom, ktorý vyrába sochárske remeslá. V Prahe v roku 2010 postavili pamätník z kľúčov venovaných revolúcii. Skladá sa z 85741 kľúčov.

  Jednoduché kutilské remeslá do nového roka

Z kľúčov a mincí si môžete vyrobiť krásne svietniky, suveníry, vázy, poháre

Kľúče a mince je možné použiť na výrobu krásnych svietnikov, suvenírov, váz, pohárov a ozdobných fliaš. Všetko závisí od vašej zručnosti v spájkovaní a od počtu nepotrebných kľúčov.