DIY papier-mache: originálne remeslá

Remeslá z papierovej mache si urobte sami zvieratá. Nápady s fotografiami

Papier-mâché je jedným z najbežnejších materiálov na výrobu domácich majstrov. Pomocou plastovej hmoty môžete vyrábať figúrky rôznej zložitosti na dekoráciu interiéru alebo na darček. zistiť, ako vyrábať zvieracie remeslá z papier-mâché, ktorá osloví dospelých i deti.

Bude vás zaujímať: Remeslá papier-mâché pre deti

Papier-mâché nápady remesiel pre zvieratá

Najprv musíte pripraviť hmotu na výrobu remesiel, ktorá pozostáva z papiera, vody a lepidla PVA. Ak chcete vyrábať malé časti, potom je najlepšie vyrobiť papier-mâché z toaletného papiera, ktorý sa veľmi dobre rozpúšťa a mení sa na plastovú hmotu..

Je tiež dôležité pripraviť vhodné formy na výrobu originálnych remesiel pre zvieratá z papier-mâché.Fotografia lietadla z papier-mâché

Je tiež dôležité pripraviť vhodné formy na výrobu originálnych remesiel pre zvieratá z papier-mâché. Najprv môžete použiť silikónový riad alebo detské sendviče. Potom bude pre vás oveľa jednoduchšie vyrobiť rôzne figúrky..

Prečítajte si tiež: Papier-mâché remeslá pre začiatočníkov

Pre inšpiráciu odporúčame pozrieť sa na fotografie zvierat z papier mache, ktoré vytvorila slávna ilustrátorka Javiera Donoso Romo. Je dôležité nielen dať papierovej buničine vhodný tvar, ale tiež krásne ozdobiť figúrky..

Pre inšpiráciu odporúčame pozrieť sa na fotografie zvierat z papier mache, ktoré vytvorila slávna ilustrátorka Javiera Donoso RomoFotografia leva z papierového machu

Na fotografii vidíte, že zvieracie figúrky tohto autora majú dosť neobvyklý tvar a jedinečnú autorskú maľbu, ktorá im dodáva individualitu..

Na fotografii vidíte, že zvieracie figúrky tohto autora majú dosť neobvyklý tvar a jedinečný autorský obraz.

Z papier-mâché si môžete vyrobiť figúrku lienky, ktorá bude nielen krásna, ale aj objemná.

Môžete si vyrobiť figúrku lienky z papier-mache,

Vtipné motýle sú vyrobené z papier-mâché. Keď budete mať viac skúseností, nebudete musieť používať hotové formuláre. Z papierovej hmoty budete môcť z hrubej hmoty vyrezať krásnu a presnú postavu.

Vtipné motýle sú vyrobené z papier-mâché. Keď budete mať viac skúseností, nebudete musieť používať hotové formuláre.

Z papier-mâché sú vyrobené aj neskutočné postavy. Originálne remeslá je možné vykonávať s minimálnym časom a úsilím.

Z papier-mâché sú vyrobené aj neskutočné postavy. Originálne remeslá je možné vykonávať s minimálnym časom a úsilím

Ako vyrobiť originálne zvieracie remeslá z papier-mâché

Na výrobu unikátnej figúrky papier-mâché môžete použiť rôzne materiály. Ak napríklad vezmete podnosy na vajíčka a urobíte z nich tvar, môžete získať originálne remeslá.

  Katalóg majstrovských tried pre novoročné hodiny

Na výrobu unikátnej figúrky papier-mâché môžete použiť rôzne materiály. Ak napríklad vezmete podnosy na vajíčka a urobíte z nich tvar, môžete získať originálne remeslá.Fotografia korytnačky papier-mâché

Železné plechovky môžete použiť ako základ pre kreslené remeslá papier mache. Na výrobu rámu sa niekedy používa pena, ktorá sa potom pokryje tenkou vrstvou papieroviny.

Železné plechovky môžete použiť ako základ pre kreslené remeslá papier mache. Na výrobu rámu sa niekedy používa pena, ktorá sa potom pokryje tenkou vrstvou papieroviny.Majstrovská trieda remesiel Papier-mache

Polotovary pre remeslá pre zvieratá používajúce techniku ​​papier-mâché môžu byť vyrobené zo šampónov a penových fliaš.

Polotovary pre remeslá pre zvieratá používajúce techniku ​​papier-mâché môžu byť vyrobené zo šampónov a penových fliaš.

Dostať inšpiráciu nové nápady kreslených zvierat papier-mâché a pokúste sa vytvoriť podobné postavy vlastnými rukami. Predstavte si a realizujte svoju kreativitu.

papierová hmota katMaster class: papier mache mačka

Pozrite si fotografiu hotového remesla:

Pozrite si fotografiu hotového remesla: