DIY papierová snehová vločka

DIY papierová snehová vločka

Zima je nádherné ročné obdobie, keď príroda vyzerá úplne inak. Ak chcete vo svojej izbe navodiť rozprávkovú zimnú atmosféru, vyskúšajte vyrobte papierové snehové vločky vlastnými rukami. Dnes existuje veľa vzorov a šablón, podľa ktorých môžete rezať snehové vločky rôznych tvarov a veľkostí..

Materiály:

– papier;

– kartón;

– fólia;

– ceruzka;

– nožnice.

Papierová snehová vločka majstrovská trieda

Na výrobu snehovej vločky z papiera vlastnými rukami nie je potrebné dodržiavať žiadne prísne opatrenia alebo vzory. Môžete sa spoľahnúť na svoju predstavivosť.

Na výrobu snehovej vločky z papiera vlastnými rukami nie je potrebné dodržiavať žiadne prísne opatrenia alebo vzory. Môžete sa spoľahnúť na svoju predstavivosť.

Vezmite papier a vystrihnite z neho trojuholník. Potom budete musieť výslednú časť zložiť na polovicu. Aby sa vám snehová vločka dala jednoducho odrezať, znova zložte trojuholník na polovicu..

Vezmite papier a vystrihnite z neho trojuholník. Potom budete musieť výslednú časť zložiť na polovicu. Aby ste snehovú vločku mohli ľahko vystrihnúť, znova zložte trojuholník na polovicu.

Nie je potrebné skladať list týmto spôsobom, môžete sa pokúsiť vytvoriť tašku, ktorú bude potrebné zložiť na polovicu. Účelom tohto skladania papiera je umožniť nakreslenie kresby na jednu stranu, vystrihnutie a následné úplné rozvinutie. V dôsledku toho budete mať krásne vzorovanú snehovú vločku. Ak vymyslíte vzor sami, určite získate ozdobnú snehovú vločku..

Nie je potrebné skladať list týmto spôsobom, môžete sa pokúsiť vytvoriť tašku, ktorú bude potrebné zložiť na polovicu. Účelom tohto skladania papiera je umožniť nakreslenie kresby na jednu stranu, vystrihnutie a následné úplné rozvinutie. V dôsledku toho budete mať krásne vzorovanú snehovú vločku. Ak vymyslíte vzor sami, určite získate ozdobnú snehovú vločku.

Môžete sa tiež pokúsiť vystrihnúť podľa hotového vzoru..

Môžete sa tiež pokúsiť vystrihnúť z hotového vzoru.

Aby ste to urobili, budete musieť vybrať vhodný vzor, ​​preniesť ho na skladaný papier a vystrihnúť. Aby snehová vločka vyzerala úhľadne, po rozložení ju umiestnite pod lis, aby bol papier vyrovnaný..

Aby ste to urobili, budete musieť vybrať vhodný vzor, ​​preniesť ho na skladaný papier a vystrihnúť. Aby snehová vločka vyzerala úhľadne, po rozložení ju umiestnite pod lis, aby sa papier vyrovnal.

Snehové vločky je možné rezať rôznymi spôsobmi..

snehové vločky môžete rezať rôznymi spôsobmi

V dôsledku toho je možné získať veľmi jemné výrobky..

V dôsledku toho sa môžu objaviť veľmi jemné výrobky.

Tieto snehové vločky použite ako držiak na sklo.

Tieto snehové vločky použite ako držiak na sklo.

Alebo vyzdobiť presne taniere na bankete.

snehové polia na ozdobu presne tanierov na bankete.

Predstavte si a získate snehové polia rôznych tvarov.

Predstavte si a získate snehové polia rôznych tvarov.

Vlastnými rukami môžete rezať snehové vločky rôznych veľkostí. Teraz bude mať aj váš byt rozprávkovú zimnú atmosféru.