Jednoduchý náramok vyrobený z gumičiek na praku, foto a majstrovská trieda

Ako upliesť náramok z praku z gumičiek je jednoduché, ale krásne. Fotka krok za krokom

Každé dievča miluje krásne šperky, a tak svoj šatník neustále dopĺňa módnymi drobnosťami. Dnes v obchodoch nájdete krásne náramky z rôznych materiálov, ale obľúbené sú najmä ručne vyrábané výrobky. Pozývame vás, aby ste sa naučili tkať jednoduchý, ale krásny náramok z gumičiek na praku. Teraz môžete vyrábať originálne šperky vlastnými rukami a prezentovať ich dokonca ako darček svojmu priateľovi.

Majstrovská trieda náramku vyrobeného z gumičiek na praku s fotografiou krok za krokom

Na tkanie náramku z gumičiek nie je potrebné veľa finančných nákladov. Kúpte si obyčajnú tašku s gumičkami, ktorá už má prak a háčik.

Na tkanie náramku z gumičiek nie je potrebné veľa finančných nákladov. Kúpte si bežnú tašku na gumičku, ktorá sa dodáva s prakom a háčikom.Fotografia sady na gumičky

V majstrovskej triede začneme tkať jednoduchý, ale krásny náramok na praku skrútením jednej gumičky s osmičkou.

V majstrovskej triede začneme tkať jednoduchý, ale krásny náramok na praku skrútením jednej gumičky s osmičkou.

Potom sa obvyklým spôsobom navlečú dve gumičky na prak. Pozrite sa na fotografiu, ako by to malo dopadnúť.

Potom sa obvyklým spôsobom navlečú dve gumičky na prak. Pozrite sa na fotografiu, ako by to malo dopadnúť.Podrobná majstrovská trieda tkania z elastických pásov

Teraz sa obrátime na priame tkanie náramku na praku. Táto technika sa nazýva “rybí chvost”. Vezmite háčik a postupne začnite sťahovať spodnú gumičku do stredu. Túto gumičku musíte prehodiť cez prvé dve.

Teraz sa obrátime na priame tkanie náramku na praku. Táto technika sa nazýva

Potom stačí na prak navliecť jednu gumičku. Zopakujte predchádzajúci krok, to znamená, že opäť odstráňte spodnú gumičku háčikom a preložte ju cez horné. Jedná sa o pomerne jednoduchú majstrovskú triedu, ktorá bude v moci nielen začínajúcich ihličiek, ale dokonca aj detí..

Potom stačí na prak navliecť jednu gumičku. Zopakujte predchádzajúci krok, to znamená, že opäť odstráňte spodnú gumičku háčikom a preložte ju cez horné. NS

Takto pokračujete v tkaní, kým náramok nemá správnu dĺžku. Môžete použiť techniku ​​rybieho chvosta pomocou tej istej majstrovskej triedy a pokúsiť sa tkať jednoduchý, ale krásny náhrdelník vlastnými rukami.

Takto pokračujete v tkaní, kým náramok nemá správnu dĺžku. Pomocou techniky rybieho chvosta a tej istej majstrovskej triedy sa môžete pokúsiť tkať jednoduchý, ale krásny náhrdelník vlastnými rukami.

Odporúčame prečítať: Tkanie figúrok z gumičiek

Keď sa veľkosť výrobku stane vhodnou pre vašu ruku, musíte hodiť gumičky z pravej strany praku doľava.Jednoduchý, ale krásny náramok

Keď sa veľkosť výrobku stane vhodnou pre vašu ruku, musíte hodiť gumičky z pravej strany praku doľava.

Potom pliesť, potiahnite spodné cez horné a vyberte z praku, zaháknutého za háčik, ktorý je súčasťou gumičiek

Potom pliesť, potiahnite spodné cez horné a vyberte z praku, zaháknutého za háčik, ktorý je súčasťou gumičiek.

Potom pliesť, potiahnite spodné cez horné a vyberte z praku, zaháknutého za háčik, ktorý je súčasťou gumičiek.

Zaveste háčik aj na druhú stranu náramku a spojte ho do jedného kusu.

Zaveste háčik aj na druhú stranu náramku.

Podrobná fotografia majstrovskej triedy o tkaní náramkov z elastických pásov na praku sa stane skutočným pomocníkom pre začiatočníkov.

Podrobná fotografia majstrovskej triedy o tkaní náramkov z elastických pásov na praku bude skutočným pomocníkom pre začiatočníkov.Fotografia hotového jednoduchého a krásneho náramku

Potom môžete postupovať podľa našich pokynov tkať jednoduchý a krásny brastelik urob si sám. Ukážte svoju predstavivosť, skombinujte elastické pásy rôznych farieb, potom sa výrobok ukáže byť jasnejší a originálnejší.