Strom Foamiran, majstrovská trieda

Z foamiranu vyrábame borovicu alebo vianočný stromček. Majstrovská trieda

Umelé vianočné stromčeky majú dnes dosť vysoké náklady, takže ak chcete, aby zimná kráska ozdobila váš interiér alebo zimnú záhradu, skúste si ju vyrobiť sami. Remeslá z foamiranu sú v poslednej dobe veľmi obľúbené, pretože tento materiál sa ľahko používa a umožňuje vám presne napodobniť kvety a iné rastliny. V tomto článku sa naučíte, ako vyrobiť vianočný stromček od Thomasa vlastnými rukami..

Materiály:

– tepelná pištoľ;

– drôt;

– kliešte;

– foamiran;

– lepiaca pištoľ;

– nožnice;

– pravítko;

– stužková niť.

Ako vyrobiť borovicu z foamiranu. Majstrovská trieda

Z foamiranu musíte vyrobiť stuhy, z ktorých potom urobíte vetvy borovice. Za týmto účelom zmerajte 6 cm široký pás po celej dĺžke Thomasovho listu. Potom urobte rezy široké 1 cm – budúce ihly vašej borovice.

Z foamiranu musíte vyrobiť stuhy, z ktorých potom urobíte vetvy borovice. Za týmto účelom zmerajte 6 cm široký pás po celej dĺžke Thomasovho listu. Potom urobte rezy široké 1 cm - budúce ihly vašej borovice.

Teraz odrežte drôt na šírku pásu, pričom by nemal zodpovedať veľkosti rezov a trochu prejsť na celú časť.

Vytvorte veľa rovnakých polotovarov z drôtu, aby ste neskôr mohli úplne vyplniť celú pásku foamiranu a vytvarovať ju do ihličia.

Vyrobte veľa rovnakých polotovarov na drôt, aby ste potom mohli úplne vyplniť celú pásku foamiranu a vytvarovať ju do ihličia.

Potom každý narezaný pás namažte lepidlom a položte drôt do stredu. Prilepte prúžky tak, aby drôt zostal v strede.

Všetky pásy s fom a drôtom musia byť skrútené, aby získali špirálovitý tvar. Twist, kým vaše ihly nie sú tenké.

Všetky pásy s fom a drôtom musia byť skrútené, aby získali špirálovitý tvar. Twist, kým vaše ihly nie sú tenké.

Prečítajte si tiež: DIY vianočný stromček vyrobený z vatových tampónov

Na výrobu vetvičiek budete musieť použiť niekoľko drôtov, ktoré sú skrútené dohromady..

Konáre je potrebné ozdobiť stužkovou niťou, pričom skrútený drôt je potiahnutý lepidlom a zabalený.

Konáre je potrebné ozdobiť stužkovou niťou, pričom skrútený drôt je potiahnutý lepidlom a omotaný.

Teraz pripevnite pripravenú vetvu na svoj pás ihiel, namažte povrch lepidlom a obalte vetvu.

Na odstrihnutie ihiel použite nožnicu na drôt. Ak chcete urobiť nie borovicu, ale vianočný stromček, potom spočiatku urobte ihly krátke. Budete tiež musieť premýšľať o tom, ako vytvoriť rám stromu alebo usporiadať vetvy na kmeni zostupne..

  Decoupage, ako to urobiť postupne

Na odstrihnutie ihiel použite nožnicu na drôt. Ak chcete urobiť nie borovicu, ale vianočný stromček, potom spočiatku urobte ihly krátke. Budete tiež musieť premýšľať o tom, ako zarámovať strom alebo usporiadať vetvy na kmeni zostupne.

Vytvorte niekoľko vetiev a potom z nich začnite zbierať strom, ktorý bude pozostávať z 3 bočných vetiev a jednej centrálnej vetvy. Hotový vianočný stromček alebo borovicu je možné osadiť puntíkmi s alabastrom. Váš vždyzelený strom sa stane krásnou ozdobou. Kto chce, môže ho zasypať trblietkami alebo umelým snehom..

Vytvorte niekoľko vetiev a potom z nich začnite zbierať strom, ktorý bude pozostávať z 3 bočných vetiev a jednej centrálnej vetvy. Hotový vianočný stromček alebo borovicu je možné osadiť puntíkmi s alabastrom. Váš vždyzelený strom sa stane krásnou ozdobou. Kto chce, môže ho zasypať trblietkami alebo falošným snehom.

Foamiran vianočné stromčeky môžu mať rôzne tvary, všetko závisí od vašej predstavivosti. Tento nápad na borovicu foamiran môžete použiť na výrobu rôznych stromov. DIY dekoračné predmety sa stanú kreatívnym darčekom pre blízkych a tiež pomôžu premeniť váš interiér alebo exteriér.