Zdobenie nebeskej lampičky

DIY nebeské lampáše doma

Kto z nás nepozeral na lietajúce lietadlo? Aj keď som tento pohľad videl viackrát, chcem ho obdivovať znova a znova. Sky lampáše preto nestrácajú na obľube. Jeho uvedenie na trh môže dokonale vyzdobiť každú párty alebo sa stať nádhernou romantickou zábavou. Každé dieťa môže potešiť spustenie zdobenej ručne vyrobenej baterky na oblohu. Ďalej to pomôže ozdobiť obyčajnú baterku a urobiť ju atraktívnejšou a originálnejšou..

Na výrobu nebeskej lucerny potrebujete:

• Nebeské lampáše

• Obrázok akýchkoľvek farieb

• Olejová farba

• Lepidlo

• Kefa

• Stuhy a akékoľvek povrchové úpravy

Podrobná realizácia kupoly nebeskej lucerny:

1. Vezmite baterku bieleho odtieňa bez akéhokoľvek obrázka. Základňu je možné vyrobiť aj z drôteného rámu prilepením hustou, ľahkou handričkou..

2. Na maľovanie vzoru použite olejové farby.

Kresbu naneste akrylovými farbami3. Kreslite veľmi opatrne, jemne zatlačte na štetec a nemaľujte nekvalitnou farbou, pretože baterka sa môže poškodiť.

4. Vystrihnite obrázky s kvetmi a zafixujte lepidlom na lampáš.

Na výrobu nebeskej lucerny potrebujete:

5. Koniec bude ozdoba stuhami, čipkou a dekorom. Stačí ich priviazať k spodnej časti baterky a budú hrať v najmenšom vánku..

Podrobná realizácia kupoly nebeskej lucerny:

Pri výrobe nie je nič zložité. A takýmto dizajnom môžete prekvapiť svojich priateľov a ostatných a urobiť svoju nebeskú lampu odlišnú od ostatných. A ak do tohto remesla namontujete žiarovku, získate nádherné tienidlo vyrobené vlastnými rukami.

  DIY papierová nádrž, schéma pre začiatočníkov