Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Medzi mnohými bodmi prípravy na svadbu je dôležitý aj vhodný dekor svadobného kortela. O túto významnú udalosť by sa s vami mal predsa podeliť celý svet! A bez príslušných identifikačných ozdôb by ľudia o tejto udalosti ani nehádali! O takúto výzdobu sa môže postarať svadobný salón, alebo môžete vlastnými rukami vytvoriť niečo, čo nikto iný nikdy nebude mať. V tomto článku budeme hovoriť o tom, čo by malo byť dekorom pre auto..

Ako môžete ozdobiť autá, novomanželov a hostí dovolenky?

Pri zdobení auta sa primárne zameriavame na značku, model, farbu a vzhľad. Starožitné autá by nemali byť preťažené dekoráciami, môžete len mierne ozdobiť kvetmi (prírodnými alebo ich imitáciou), aby ste naznačili, že patria k svadobnému korte. Také stavové autá, ako napríklad limuzína, tiež nepotrebujú zbytočné šperky, stačia na to prstene a niekoľko stužiek..

Ak v sprievode prevládajú najbežnejšie moderné autá, môžete ich už použiť s fantáziou a stuhami, balónmi a kvetmi alebo rôznymi štylizáciami pre ne. Aby bola kolóna v harmónii, vzhľadom na to, že autá majú spravidla rôzne farby a značky, malo by sa vziať do úvahy niekoľko pravidiel:

Spúšťame najpodobnejšie autá podobných slabých farieb alebo odtieňov..

Na dokončenie konvoja by však mali byť zverené iba svetlé a nezabudnuteľné autá..

Výzdoba celého obrysu by mala byť zvolená ako neutrálny typ v klasickom štýle, aby sa autá trochu vyvážili..

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Nezabudnite však, že z akéhokoľvek pravidla môžu existovať výnimky. Svetlé autá teda môžu byť naopak postavené na čelo kolony, alebo môžu byť farby automobilov a dekorácií na nich v harmónii a tvoriť celok s oblečením mladých, potom fotografom neunikne príležitosť urobiť veľkolepé zábery takéhoto páru mimo autokazu aj v interiéri auta. Nezabudnite však, že sa musíte vyhnúť pestrosti a obmedziť sa pri zdobení automobilov dvoma alebo tromi farbami..

  Praktickosť a výhody moderných napínacích stropov pre domácnosť

Máte záujem o výzdobu svadobného auta? Potom by ste mali venovať pozornosť odporúčaniam tohto článku. Tmavé autá dodajú dekorácii veľa elegancie vo svetlých upokojujúcich farbách, zatiaľ čo svetlé autá upokojujúcich odtieňov sú veľmi vhodné pre jasné detaily. Ak bude výzdobu automobilov vykonávať svadobná agentúra, stojí za to vopred prediskutovať všetky detaily, aby neskôr neboli problémy s ozdobami nalepenými na drahom laku auta. A niektoré salóny priamo zakazujú vlastnú výzdobu automobilov..

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Na poznámku! Nezabudnite na bezpečnosť na cestách a priznajte si, že dekorácie by prekážali vo výhľade vodiča z jeho sedadla. A všetky gule, stuhy a tak ďalej, musia byť veľmi, veľmi bezpečne upevnené.

Bežne obľúbené dekorácie sú:

 • Rôzne stuhy – saténové, kvetinové, plastové.
 • Satén, organza, hodváb, šifón.
 • Čerstvé kvety a rastliny (v zime budú vhodnejšie umelé).
 • Balóny a kvetinové siete.
 • Postavy prsteňov, ženícha a nevesty, holubice, srdiečka atď..
 • Pom-poms, plagáty a aplikácie.
 • Komické nápisy na číslach – nevestina mafia, ženíchov gang.

Teraz sú trendom svadby s tematikou. Ak plánujete takú neobvyklú svadbu, auto by malo byť vyzdobené v súlade so zamýšľanou témou. Môžete prísť s nápadmi na more, hlavnou vecou je pozorovať mieru a harmóniu.

Kapotu auta ozdobíme svadobným príslušenstvom.

Stojí za zmienku, že je vhodné vykonať výzdobu auta vlastnými rukami. Predstavujeme vám niekoľko možností, ako ozdobiť kapotu auta stuhami a motýľmi..

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Samotné motýle sú pripevnené prísavkami, ktoré zabraňujú skĺznutiu počas pohybu. A pásky pripevníme k chladiču alebo k kľučkám dverí..

Zo stužiek prepletených a upevnených na kapucni vyrobíme mriežku a prišijeme k nej náš krásny sviatočný hmyz.

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Nevesta a ženích môžu stráviť večer v romantickom prostredí a vystrihnúť také motýle na budúcu svadbu. Hotové si môžete kúpiť v kvetinových salónoch, pretože sú často ozdobené kyticami kvetov..

  Dekoratívne 3D panely pre domácnosť - výhody používania

Svadobné autá zdobíme tylom a kvetmi.

Kompozície všetkých druhov kvetov sú najprirodzenejšou ozdobou prázdninových automobilov. A v kombinácii s krásnou vzdušnou tkaninou bude kytica vyzerať jednoducho úchvatne a auto s ňou. Tkanina je spravidla asymetricky natiahnutá a upevnená na kapucni a samotná kytica je pripevnená:

 • K maske chladiča.
 • Do najužšej časti textílie, zvyčajne blízko predného skla.
 •  Skombinujte obe možnosti.

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Zdobíme kľučky dverí.

Zaujímavý dekor automobilu na svadbu s vlastnými rukami nenechá nikoho ľahostajným. Každý detail auta môže byť ozdobený. Rukoväte strojov nie sú výnimkou. Tu je namieste elegancia a praktickosť, dekorácia by nemala zasahovať do hlavného účelu držadla. Môže to byť kvet s niekoľkými stuhami, len boutonniere alebo jednoduchý luk. Ak chcú byť mladí ľudia originálni, môžu ich ozdobiť kamienkami a opláštiť tkaninou.

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Ako ozdobiť strechu auta.

Klasickou možnosťou zdobenia strechy auta budú prstene alebo srdcia, ktoré korunujú hlavné auto. Táto štruktúra je spravidla inštalovaná na vankúši kvetov. Niekedy sú dodávané aj so zvonmi. Krúžky a srdiečka môžete nainštalovať aj vpredu na chladič alebo na kapotu.

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Snubné prstene vyrábame vlastnými rukami

Budúci manželia môžu zatiaľ preč ďalší nezabudnuteľný romantický večer na výrobu snubných prsteňov na ozdobu auta. Na to budú potrebovať flexibilné vodné trubice (2 metre), nožnice, tri prstové batérie, superlepidlo, škótsku pásku, zlatú kvetinovú stuhu, umelé kvety a pár drevených pravítok. Začnime:

 • Našu hadicu sme rozrezali na tri nerovnaké časti – veľkú, strednú a malú. Ten veľký je základňa a stredné a malé časti sú v skutočnosti samotné prstene. Základňa by nemala mať širší priemer ako pripravené pravítka!
 • Okraje krúžkov spájame tak, že ich dáme na obe strany batérie. Konce hadice by mali dostatočne tesne priliehať na batériu, ak si tým nie ste istí, použite pásku alebo lepidlo.
 • Naše prstene a pravítka obalíme zlatým papierom.
 • Superglue malý krúžok do stredu.
 • Potom znova, pomocou lepidla, pripevníme krúžky k pravítkam a potom k najväčšiemu kusu našej fajky..
 • Ďalej narovnáme umelé kvety a ozdobíme nimi základ štruktúry..
 • Zostáva s ním ozdobiť strechu alebo kapotu hlavného auta kortege..
  Nápady na najlepšie oblečenie na dovolenku - Halloween

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Z guličiek vyrábame srdiečko na ozdobu auta.

Teraz viete, čo je výzdoba auta na svadbu. Auto vyzdobené balónmi už samo o sebe vyzerá slávnostne a slávnostne. Môžu byť jednotlivo pripevnené na stuhy alebo tyl, ale srdce z nich vyrobené bude zaujímavejšie..

Ako si sami vyzdobiť svadobné auto

Konečne

Tu nájdete informácie o tom, koľko môžete zarobiť vlastnými rukami, pričom ušetríte značné sumy, zabavíte sa a užitočne strávite čas a aké budú nezabudnuteľné spomienky neskôr, na ďalšie výročie rodinného života, a bude o čom deťom hovoriť ! Môžete tiež pozvať priateľov, aby sa podelili o predsvadobné práce a pomohli so zdobením áut.