Ako správne pripraviť všetko na Nový rok

v akej farbe osláviť nový rok 2020

Na prípravu na Nový rok nie je nikdy priskoro. Outfit, slávnostný program, tradície, slávnostné menu – to všetko musí byť detailné a dokonalé. Nadchádzajúci rok 2020 je rokom bielej (kovovej) krysy. Táto kombinácia môže byť trochu mätúca. Čo uprednostňuje kovová krysa? Ako by ste mali osláviť Nový rok, aby ste ju úplne potešili? Práve o tom vám povieme v našom dnešnom článku..

Ako osláviť nový rok 2020 potkaních znamení

Blíži sa rok 2020, vyššie povedali, aké zviera podľa horoskopu teraz zistí, ako sa s ním stretnúť? So znameniami môžete zaobchádzať rôznymi spôsobmi. Ale bezpochyby všetci chceme, aby bol tento slávnostný Silvester vzrušujúci a magický. A nasledujúci rok bol bohatý a prosperujúci, prečo sa nespýtať, ako by ste sa mali zoznámiť s novým rokom potkanov do roku 2020, zvýraznite niektoré zo znakov, ktoré môžu prispieť k šťastiu.

Ak chcete v nasledujúcom roku zbohatnúť, mali by ste:

 1. Nájdite červenú tašku a vložte do nej nejaké mince. Potom by ste ho mali vybrať na najnižšiu policu chladničky. Nechajte tu tašku ležať 1. januára celú noc.
 2. Do vrecka bundy alebo bundy musíte vložiť veľkú nominálnu hodnotu. V budúcom roku tak budete mať peniaze vždy po ruke..
 3. Mali by ste si vziať mincu a poriadne ju umyť. V momente, keď zazvoní zvonkohra, treba ho hodiť do pohára naplneného šampanským a vypiť. A mincu je potrebné vložiť do peňaženky a nosiť ju ako talizman. Neutrácajte tieto peniaze..
 4. Pred novoročnými sviatkami musíte v kvartete zapáliť sedem zelených sviečok. Toto je farba peňazí! Rozhodne musí k vám domov prilákať financie..
 5. Pred Novým rokom je povinné rozdeliť existujúce dlhy a 31. decembra a 1. januára nepožičiavať peniaze iným ľuďom..
 6. Po zvonkohre musíte na pár minút otvoriť vchodové dvere alebo otvoriť okno, aby sa do vášho domu dostalo šťastie a pohoda.
 7. Sviatočný stôl môžete ozdobiť mincami. Musia byť umiestnené v rohoch stola..
 8. Aby bola pozitívna energia vo vašom dome vždy prítomná, je potrebné v predvečer dovolenky vyhodiť všetky staré rozbité veci. Aby bola budúca hostiteľka roka, Kovová krysa, pre vás priaznivá, mali by ste rozhodne dodržiavať nasledujúce znaky:
 9. Nový rok by ste mali osláviť vo veselej a hlučnej spoločnosti svojich príbuzných a priateľov. Od oslavy nového roka v kaviarni alebo reštaurácii treba upustiť. Potkan jednoducho nemôže zniesť plytvanie peniazmi..
 10. Na slávnostný stôl položte biely obrus. Určite to prinesie prosperitu a prosperitu..
 11. Byt alebo dom je potrebné vyzdobiť rôznymi kovovými ozdobami. Ak jeden nemáte, môžete dve, tri položky zabaliť fóliou.
 12. Nohy svojho sviatočného stola môžete omotať šnúrkou alebo stužkou, aby sa vaše rodinné putá len posilnili.
 13. Ráno 1. januára je potrebné vzdať sa umývania riadu, aby sa nezmylo šťastie, ktoré potkan prinesie..
 14. Je dôležité starostlivo skontrolovať riad, ktorý bude na vašom sviatočnom stole. Nemali by na ňom byť žiadne praskliny ani triesky..

Novoročné znamenia vám teda umožnia dokonale sa stretnúť s touto dovolenkou. Je tu ešte jeden veľmi dôležitý bod – potkan netoleruje devastáciu. Vždy sa bude snažiť tam, kde je veľa rôznych chutných potrieb. Na základe toho by váš novoročný stôl mal byť bohatý na maškrty. Malo by byť na ňom potlačené všetko, čo krysa zbožňuje. Ale o tom si povieme trochu neskôr..

  Výber najlepšieho darčeka pre mamu ku dňu matiek

čo nosiť pre nový rok 2020 pre ženu

Čo si obliecť na dovolenku

Ako osláviť nový rok 2020? Tu vám môžu pomôcť niektoré znaky, ktoré musíte pri výbere jedného alebo druhého oblečenia dodržiavať. Najlepšie urobíte, keď si kúpite nový outfit. Budúci rok je rokom kovovej krysy! Z tohto dôvodu musí vaše oblečenie tomu zodpovedať..

Ženy môžu nosiť:

Po prvé, poďme zistiť, čo si obliecť na Nový rok 2020 pre ženu. Môžu to byť prísne šaty alebo šaty s nadýchanou sukňou. Ideálnou možnosťou by boli šaty v kovovej farbe. Flitre a flitre tiež nebudú výnimkou..

2020 je rokom, ktoré zviera podľa horoskopu a ako sa s ním zoznámiť

Vrstvené sukne, skladané, lemované a tylové sukne. Rifľové nohavice sú v súčasnej dobe najmódnejšie. Táto možnosť vám môže priniesť nielen veľa šťastia, ale aj vyniknúť..

Top na jedno rameno, volánová blúzka, košeľa voľného strihu. Potkan preferuje pohodlie, úhľadnosť a čistotu..nový rok 2020 ako sa stretnúť s tým, čo variť

Kombinéza v žiarivých farbách. Buď metalický alebo biely. V skrini nechajte veľmi hrubé látky. Malo by byť zvolené hodvábne oblečenie.

novoročné jedlá 2020

Novoročný pánsky vzhľad 2020 môže pozostávať z pohodlných nohavíc, bundy, trička alebo košele. Je potrebné vzdať sa džínsov.

nový rok 2020 ako sa stretnúť s tým, čo variť

Osobitná pozornosť by sa mala venovať obuvi. Musí to byť veľmi pohodlné. Potkany bežia neskutočne rýchlo, netolerujú nepríjemnosti a stuhnutosť v ich pohybe. Z tohto dôvodu musí tomu všetkému zodpovedať aj vaša vybraná obuv..

2020 je rokom toho, ktoré zviera podľa horoskopu a ako sa s ním zoznámiť

V akej farbe osláviť nový rok potkana 2020, znamenia

Farba hrá veľmi dôležitú úlohu nielen pri vytváraní celého harmonického vzhľadu, ale môže vám tiež pomôcť prilákať priazeň budúceho roku potkana. V akej farbe osláviť nový rok 2020? Práve o tom budeme hovoriť ďalej. Niekoľko znakov vám pomôže postúpiť príslušnú možnosť..

Krysa z bieleho kovu ocení:

 • striebro,
 • zlato,
 • biely,
 • popolavá farba.

Ale to nie je celá škála farieb, ktoré môžete použiť na svoj osobný outfit. Ak si vyberiete:

 • Oranžová,
 • citrónová,
 • zelené alebo hnedé.

Potom vyjde aj veľmi originálny a úspešný obrázok..

Ak máte radi nie príliš svetlé farby, potom v tomto prípade musíte celkový obraz doplniť jasnými akcentmi. Napríklad bižutéria, zlaté šperky alebo čelenka.

Potkan navyše vysoko ocení lurex. Z toho vyplýva, že outfit by mal byť nielen krásny, ale aj pohodlný..

Pokiaľ ide o mužov, musíte obrátiť svoju pozornosť na šermiarov jasných vínových odtieňov. Namiesto čiernej bundy je lepšie nosiť hnedú. Kravata môže doplniť tento slávnostný obrázok..

aké darčeky nemožno dať v novom roku

Čo je zakázané variť a slúžiť ako občerstvenie na stole v nasledujúcom roku potkana. Znamenia

Povedali sme si pár slov o tom, ako osláviť Nový rok 2020. Teraz poďme zistiť, čo pripraviť na tento sviatok. Výber menu pre novoročný stôl je zodpovednou a dôležitou fázou. Každý chce samozrejme rozmaznávať seba a svojich blízkych rôznymi chutnými pokrmami. Ale v tomto prípade by ste sa mali pokúsiť potkana potešiť. Niektoré znaky vám povedia, že v roku potkana je zakázané variť a podávať na novoročnom stole..

  Ako správne osláviť sviatok Krstu Pána

Mnoho kuchárov má len šťastie – potkan je nenáročné zviera. Je šetrná a všežravá. Z toho vyplýva, že na vašom novoročnom stole by mala byť široká škála jedál. V tomto prípade by ste však mali na nákup produktov míňať peniaze múdro a s úsporami..

Na stôl môžete položiť mäso aj ryby a. ale veľmi tučné jedlo napriek tomu nemožno položiť na stôl. Napríklad je potrebné úplne opustiť vyprážané bravčové jedlá..

Ak chcete variť akýkoľvek šalát, musíte z neho vylúčiť kapustu. V tomto prípade vám bude potkan priaznivý po celý rok..

ako osláviť nový rok 2020

Odborníci majú na krájanie syra dvojnásobný názor. Ide o to, že podľa väčšiny ľudí potkany syr jednoducho milujú. V skutočnosti ich však tento výrobok môže odpudiť svojou bohatou arómou. Na základe toho je pre vás najlepšie odmietnuť krájanie syra. Môžete ho pridať do akéhokoľvek šalátu.

Čo sa týka prílohy, tu si môžete vybrať tú, ktorú chcete sami. Hlodavce majú veľmi radi obilniny. Bude však ryžové jedlo na novoročnom stole vyzerať slávnostne? Ryžu môžete uvariť so slanou omáčkou alebo so zeleninou. Okrem toho by na vašom novoročnom stole malo byť mierne množstvo silných alkoholických nápojov..

A je lepšie nahradiť kávu čajom alebo ľahkým kokteilom. Existuje ešte jeden veľmi dôležitý znak – korenie v jedlách by sa malo používať minimálne, aby sa hlodavci nevystrašili ostrou arómou..

Čo nemôžete jesť v Roku potkana, znamenia

Pravdepodobne ste sa rozhodli, aké novoročné jedlá v roku 2020 budete variť. Tí ľudia, ktorí milujú chutné a chutné jedlo, môžu relaxovať. V roku potkana nie je veľa možností pre tie jedlá, ktoré je zakázané jesť..

Súdiac podľa znakov, v roku potkana je lepšie nejesť aromatické jedlá. Vystrašia hlodavce.

To znamená, že nový rok vám neprinesie dlho očakávané šťastie. Opatrní musíte byť aj pri rôznych bylinkových čajoch. Malo by byť vylúčené:

 • Starší.
 • mäta.
 • Harmanček.

Pokiaľ ide o korenie, malo by sa používať s mierou aj do jedál. V nasledujúcom roku 2020 nemusíte jesť veľa tučných rýb a bravčového mäsa. Potkany sú veľmi šetrné zvieratá. Z tohto dôvodu by ste sa mali snažiť uchovávať zásoby potravín vo svojej chladničke a komore po celý rok..

Potkany majú negatívny postoj k vysokej konzumácii alkoholických nápojov. Najlepšie je zvoliť si čerstvé ovocné šťavy alebo kompót zo sušeného ovocia. Krupica je jediná obilnina, ktorú potkany nemajú radi. Z tohto dôvodu nemusíte jesť kašu každý deň..

novoročné znamenia

Čo nemožno dať v roku potkana, značky

Potom, čo ste boli schopní zistiť, ktorý outfit je najlepšie nosiť na oslavu roku potkana, mali by ste premýšľať nad darčekmi. A tu nie je všetko také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Poďme zistiť, aké darčeky nemožno dať v novom roku 2020. Potkan je veľmi ekonomické zviera. Na základe toho jednoducho netoleruje zbytočné plytvanie peniazmi. Všetky darčeky musia byť užitočné a praktické..

  Nápady na zdobenie štúdie na Nový rok

Nasledujúce znaky vám povedia, čo by nemalo byť predložené v roku potkana:

Plyšová hračka alebo figúrka v tvare mačky. Patrí sem aj živé mačiatko. Musíte tiež odmietnuť prezentáciu vo forme lišky alebo psa..

Tiež nedávajte živú myš alebo ozdobnú krysu..

Aby ste sa v nadchádzajúcom novom roku vyhli mnohým malým starostiam a problémom, nie je potrebné predvádzať drobnosti. Každý darček by mal byť praktický a užitočný..

Vychádzajúc zo skutočnosti, že všetky hlodavce jednoducho nemôžu vydržať ostrý zápach, mali by ste odmietnuť nákup parfumov a toaletných vôd..

Sklo a ostré predmety sú tabu! Pretože rozbité sklo sa používa na odplašenie hlodavcov.

Existuje ešte jedno znamenie – darček v nasledujúcom roku potkana by mal byť daný s dušou a úprimnými pocitmi. Potkan je veľmi citlivé zviera. Ľahko cíti pach. a ak má zrazu pocit, že darca klame, potom bude rok 2020 pre neho tým najšťastnejším.

v akej farbe osláviť nový rok 2020

Čo sa nedá urobiť pred Novým rokom potkana, značky

Aby ste krysu nevystrašili, mali by ste si byť vedomí toho, čo je zakázané robiť pred začiatkom roku 2020. Všetky popísané znaky sú jasné a dajú sa ľahko sledovať. V takom prípade Krysa neobíde váš domov. V noci z 31. decembra na 1. januára 2020 je zakázané:

 • Umyte špinavý riad.
 • Rozbiť riad. Potkan sa veľmi bojí hluku..
 • Nadávajte a hádajte sa pri slávnostnom stole.
 • Zvyšky jedla vyhoďte do koša. To povedie k nedostatku peňazí a dokonca možno aj k hladu..
 • Sviatočný stôl nemôžete nechať prázdny. Povedie to k chudobe.
 • Úplne odmietajte prísť k vašim dverám a hosťom. Alebo ešte horšie, odháňajte ich. Spolu s nimi sa od vás šťastie odvráti a zmizne.
 • Existuje ešte jedno znamenie – v novom roku je zakázané vziať si so sebou negatívne myšlienky a zlú náladu. Všetko staré musí v poslednom roku určite zostať.

Značky vám pomôžu rozhodnúť sa, ako nepotrebujete splniť nový rok 2020. Najdôležitejšie je, že je zakázané oslavovať Nový rok v zlej nálade. Potkan je húževnatý a obratný hlodavec. To znamená, že dobrý pozitívny prístup vám pomôže prežiť budúci rok v mieri..

Konečne

Pri oslavách nového roka by ste nemali všetkým hovoriť o svojich plánoch. To môže vydesiť vaše šťastie. Okrem toho by ste nemali príliš hlukovať, nadávať ani sa hádať. To tiež vydesí hlodavca. Nepoužívajte hojne drsné parfumy. V novom roku naneste aromalampy. Všetky potkany žijú v rodinách. Z tohto dôvodu sa sviatok najlepšie oslavuje s rodinou a priateľmi. Tí istí ľudia, ktorí si chcú v budúcom roku založiť vlastnú rodinu, by mali nový rok oslavovať spoločne..