Nápady na zdobenie zimného dvora

foto ako vyzdobiť nádvorie v zime

Príroda sa s príchodom zimy mení. Ak sa v zime vyberiete von, môžete obdivovať mimoriadnu krásu zimnej krajiny. Ak v súčasnosti žijete v súkromnom dome, ktorý má osobný pozemok, pravdepodobne sa obávate otázky, ako vyzdobiť dvor v zime vlastnými rukami. Stojí za to povedať, že dnes existuje obrovské množstvo nápadov na zdobenie nádvoria v zime. A v tomto článku vám dáme len to najlepšie.

Ako a čo vyzdobiť dvor v zime

Farebné loptičky.

Vynikajúci dekor pre letnú chatu môžete získať, ak použijete farebné gule, ktorých výroba je veľmi jednoduchá. Na výrobu týchto loptičiek potrebujete iba:

  • akékoľvek farbivá,
  • voda,
  • Balóny.

Priebeh:

  1. Vezmite akýkoľvek kontajner. Môže to byť sklenená nádoba alebo bežné vedro. Nádoba by mala byť naplnená vodou.
  2. Pridajte do vody farbivo.
  3. Výslednú zafarbenú vodu teraz nalejte do balónov. Tu je potrebná pomoc. Pri práci by ste mali používať aj kanvicu. Stojí za to povedať, že vaše loptičky môžu mať úplne iné veľkosti. Ak však plánujete vyrábať veľké gule, práca by sa mala vykonávať vonku. A to všetko preto, že preplnenú loptu bude ťažké preniesť z domu na určené miesto..
  4. Každá guľa naplnená farbivom by mala byť zviazaná a ponechaná vonku. Samozrejme, aby myšlienka vyšla, musí byť na ulici mráz..
  5. Len čo farebná voda v loptičke zamrzne, nožnicami uvoľnite farebné guľôčky z gumového obalu.

To je celý proces vytvárania takýchto loptičiek. Ako vidíte, nie je to nič ťažké. Tieto gule je možné použiť na ozdobu detského ihriska alebo celého dvora. Rozložte ich na rôzne miesta a buďte si istí, že upútajú pozornosť vašich hostí..

ako vyzdobiť dvor v zime fotografiou vlastnými rukami

Vyzdobíme dvor veľkými loptičkami.

Ak chcete vedieť, ako vyzdobiť nádvorie v originálnej zime, potom bude nasledujúca fotografia pre vás skvelou možnosťou. Odporúčame vám vyzdobiť dvor v zime obrovskými loptičkami. Môžete si ich kúpiť v špeciálnom obchode alebo si vytvoriť vlastný..

  Ako vytvoriť maketu vojenského vybavenia vlastnými rukami: podrobné pokyny, potrebné materiály, najlepšie šablóny na strihanie a lepenie

ako vyzdobiť dvor v zime fotografiou vlastnými rukami

Snehuliak na ozdobu dvora.

Ak sa ukázalo, že zima je málo snehu, nemali by ste zúfať. Koniec koncov, snehuliak na zdobenie dvora môže byť vyrobený z praktických materiálov. Môžu to byť napríklad plastové poháre. Naučte sa, ako vyrobiť snehuliaka z plastových pohárov.

Stojí za zmienku, že vytvorenie takého snehuliaka môže trvať veľa času. Na ozdobu dvora v zime si preto môžete kúpiť hotové figúrky..

ako vyzdobiť dvor v zime fotografiou vlastnými rukami

Darčekové krabičky ako dekorácia na zimný dvor.

Krabice v krásnom balení budú v zime na vašom dvore vhodné. Darčekové krabičky so slávnostnou stužkou. Budú môcť urobiť novoročnú náladu ešte slávnostnejšou. Stačí, keď doma nazbierate všetky nepotrebné škatule, ozdobíte ich baliacim papierom a nezabudnete si uviazať mašľu..

ako vyzdobiť dvor v zime fotografiou vlastnými rukami

Zdobenie dvora snehovými vločkami.

V zime by na vašom dvore nemalo byť málo snehu. A preto používajte veľa, veľa snehových vločiek ako ozdobu na dvor v zime. Môžete si ich kúpiť v obchode alebo si vytvoriť vlastný. V tomto prípade môžu byť použité tyčinky alebo akékoľvek iné materiály..

fotografia, ako vyzdobiť nádvorie v zime

Ľadové sochy.

Ak je zima mrazivá, môžete dvor vyzdobiť ľadovými sochami. Môžu to byť veľké sochy alebo minifigúrky. Malé figúrky je možné zavesiť na konáre stromov.

ako vyzdobiť dvor v zime vlastnými rukami

Snehové figúrky.

Snehové figúrky je možné použiť ako dekoráciu. Zdobenie dvora snehovými figúrkami je však výhodné, ak je zima zasnežená. Môžete vyrezávať čokoľvek chcete. A tu zapnete fantáziu a prepojíte svoje deti s prácou..

ako vyzdobiť dvor v zime fotografiou vlastnými rukami

foto ako vyzdobiť nádvorie v zime

Konečne

Dúfame, že vám naša publikácia umožnila zistiť, ako vyzdobiť svoj dvor v zime vlastnými rukami. Tu sme ukázali fotografiu iba niektorých nápadov. Samozrejme, môžete ich nejako zmeniť alebo vylepšiť. Všetko závisí od vašich schopností a predstavivosti..