Ako urobiť krásnu vizitku pre seba pre mamu

DIY darček pre mamu. Majstrovská trieda s fotografiou

Chcete dať svojej mame pekný darček? Krásna pohľadnica z farebného papiera vám bude dlho pripomínať vašu lásku a starostlivosť. DIY remeslá je možné vykonať v krátkom čase s minimálnymi nákladmi. Dúfame, že podrobná majstrovská trieda s fotografiou vám pomôže zvládnuť postup pri vytváraní jednoduchej pohľadnice..

Materiály:

– lepidlo

– flitre

– farebná lepenka

– papiernický nôž

– pečiatky

– Škótska

– stužka

– nožnice.

Výroba pohľadnice pre mamu. Majstrovská trieda

Najprv vymyslite, aké kvety budú zdobiť vašu kartu, a potom urobte medzery. Ak máte iba biely kartón, skúste vystrihnúť sedmokrásky. Na jadro môžete natrieť žltou fixkou alebo prilepiť žltý kruh. Budete musieť pripraviť 3-4 kvety.

Ako základ môžete použiť kartónový list vhodnej farby. Potom plech namažte lepidlom a posypte ho iskrami. Samostatne na to môžete nakresliť rám farbami alebo ho tiež zvýrazniť iskrami. V hornej a dolnej časti rámu budete musieť urobiť rezy, aby ste tam mohli vložiť kvety..

Ako základ môžete použiť kartónový list vhodnej farby. Potom plech namažte lepidlom a posypte ho iskrami. Samostatne na to môžete nakresliť rám farbami alebo ho tiež zvýrazniť iskrami. V hornej a dolnej časti rámu budete musieť urobiť rezy, aby ste tam mohli vložiť kvety.

Prečítajte si tiež: Darčeky pre mamu: Držiaky do kuchynskej rúry

Ozdobte svoju kartu silikónovými pečiatkami. Nezabudnite pokryť trblietkami, ktoré dobre priľnú k lepidlu.

Zo zelenej lepenky vystrihnite tri stonky a vložte ich do otvorov. Aby boli kvety stabilné, sú upevnené páskou zo zdravej strany..

Ozdobte svoju kartu silikónovými pečiatkami. Nezabudnite pokryť trblietkami, ktoré dobre priľnú k lepidlu. Zo zelenej lepenky vystrihnite tri stonky a vložte ich do otvorov. Aby boli kvety stabilné, sú upevnené páskou zo zdravej strany.

Vezmite hrubý list A4 a preložte ho na polovicu. Nalepte ozdobený polotovar s podpisom matky na vrch.

Stužku ozdobte stonkami. Zostáva len opraviť samotné kvety. Na to môžete použiť obojstrannú pásku..

Stužku ozdobte stonkami. Zostáva len opraviť samotné kvety. Na to môžete použiť obojstrannú pásku.

Zaujímavý článok: Nápady na darček pre domácich majstrov pre mamu

Skráťte stonky, aby kvety vyzerali krásne. Na stonku nie je potrebné pripevňovať všetky kvety na pohľadnici, môžete ich prilepiť v každom rohu. Skúste vyrobiť farebné kvety, potom bude vaše remeslo jedinečné a zábavné.

  Ako urobiť krásny darček pre otca predškolského dieťaťa

Karta s kyticou kvetov pre mamu je pripravená, zostáva len napísať vrúcne slová a predviesť tento hodnotný ručne vyrobený darček. Dnes môžete z papiera vyrobiť mnoho rôznych zaujímavých remesiel, ktoré sa stanú nezabudnuteľným suvenírom alebo budú použité na dekoráciu interiéru. Darujte príjemné chvíle príbuzným a strávte zaujímavé chvíle so svoimi-rukamy.com.