Čo dať absolventom 11. ročníka

čo dať absolventom 11. ročníka od učiteľa

Leto … Pre mnohých ľudí najžiadanejšie obdobie v roku. Je to príležitosť oddýchnuť si od tvrdej a nudnej práce. Ale pre niektorých je začiatok leta, konkrétne druhá polovica júna, začiatkom nového života. Asi ste už uhádli, pre koho. Ide o školákov, absolventov, takpovediac budúcich študentov. To, čo ich čaká po ukončení materskej školy, závisí len od nich samotných, od ich trpezlivosti, túžby a ďalších dôležitých statočných vlastností. Ale v prvom rade musíte nejako osláviť koniec školského času..

Promócie … Pre mnohých študentov veľmi dojemná dovolenka. Zdá sa, že je ohromená radosťou, že sa tieto školské muky skončili – aj keď vlastne ani nevedia, čo ich vpredu čaká -, ale zdá sa smutné, že sa lúčite so svojimi priateľmi, možno navždy a nebudete sa môcť stretnúť v budúcnosti. Preto existuje nádherný zvyk nechať každému študentovi a jeho učiteľom nezabudnuteľný darček. Čo však môžete dať, to vám povieme v tomto článku. V tomto článku vám skutočne povieme, čo by mal byť darček od učiteľov pre absolventov.

Tipy na darčeky od učiteľov

Mnoho detí oslavuje ukončenie školy nielen na školskom gala plese, ale zíde sa aj doma alebo v kaviarni, v spoločnosti priateľov a rodiny. V tomto prípade bude vhodné urobiť darček pre hrdinu tejto oslavy..

V našom modernom svete, vo svete nových počítačových technológií, taký úžasný predmet ako kniha nestratil svoj význam. Môže to byť umelecké aj kognitívne. Možno je to návod, ako hrať na gitare alebo klavíri, alebo niečo iné. Ale najlepšou možnosťou by bolo darovať knihu o nejakej vynikajúcej historickej osobnosti. Takýto dar môže absolventa inšpirovať, aby išiel dopredu, nebál sa žiadnych prekážok, ale odvážne a rozumne ich prekonal..čo je možné dať absolventom prvého učiteľa

Trochu neobvyklý a originálny darček – exkluzívne prasiatko. Naučí budúceho študenta rešpektovať zelené knihy, správne rozdeľovať ich príjmy. Preto bude taký darček tiež veľmi užitočný..čo dať absolventom učiteľa

Tu hovoríme o tom, čo dať absolventom učiteľa. Ak chce náš študent oslavovať promócie v klube alebo na chate, mal by sa podľa toho obliecť. V tomto prípade je perfektné dobré tričko s obrázkom požadovanej témy. Darček vytvorí potrebnú prázdninovú atmosféru, umožní vám skvelý odpočinok a zábavu…darčeky + na poslednú výzvu absolventom od učiteľa

Knihy, prasiatka, oblečenie sú, samozrejme, dobré, ale o svoje budúce štúdium by ste sa mali stále dobre starať a aspoň sa naň nejako pripraviť. Preto odporúčame, aby ste na vzdelávaciu inštitúciu darovali to, čo potrebujete. Môže to byť buď kvalitný pracovný stôl, alebo batoh na notebook. Môžete tiež potrebovať elektronické vybavenie, napríklad slúchadlá, flash karty s veľkým množstvom pamäte, myši a ďalšie takzvané pomôcky..darčeky na poslednú výzvu absolventom od učiteľa

Absolventovi môžete tiež darovať malú štýlovú kľúčenku alebo hrnček s originálnym dizajnom a nápisom. Takéto malé symbolické predmety budú demonštrovať pozornosť a rešpekt darcu k hlavnej životnej udalosti mladého muža alebo dievčaťa..darčeky + na poslednú výzvu absolventom od učiteľa

Stojí za to venovať pozornosť tejto téme a školskému rodičovi – triednemu učiteľovi. Stále je to dôležité. Tento muž v priebehu niekoľkých dlhých rokov učil poznať tento život, radil, niekde chválil a niekde karhal, ale aby jeho dieťa v budúcnosti nespáchalo ešte viac zla … Tak trochu roztržitý z témy. Dar od triednej učiteľky. Áno … V tomto prípade by mal učiteľ aspoň niečo nechať na pamiatku pre svojich žiakov, tieto veci by mali byť špeciálne a dojímavé, ale hlavne – hodnotné. Bolo by skvelé darovať každému zápisník, do ktorého triedna učiteľka stručne napíše každé prianie a radu. Bude skvelé, ak absolventi zanechajú svoje kontakty, aby sa v budúcnosti mohli stretnúť v priateľskej spoločnosti..dary absolventom od učiteľa pri promócii

  Aký dátum je Deň svätého Mikuláša. Čo dať blízkym

Na druhej strane môžete darovať také položky, na ktorých bude presnejší nápis adresovaný osobne každému študentovi, jednotlivcovi. Napríklad „Hlavný triedny politik“, „Myšlienka triedy“ a podobne.

Ak chcete vedieť, čo dať absolventom 11. ročníka od učiteľa, potom v tomto článku môžete ľahko nájsť odpoveď na túto otázku. Pred rozdávaním darov by mal učiteľ pripraviť reč, bohatú, živú, ohnivú, dojemnú a nakoniec. Dá sa to povedať buď ústne, alebo zapísať na pohľadnicu a predložiť každému zo žiakov..

Ak je triedny učiteľ kreatívny človek, potom má možnosť darovať absolventom brožúry s vlastnými básňami o nich. Nechajte ich krátke, nie je to také dôležité. Také malé knihy je možné vytlačiť v najbližšej tlačiarni. Po mnohých rokoch si mladí ľudia radi prečítajú tieto básne o sebe a svojich spolužiakoch..čo je možné dať absolventom prvého učiteľa

Okrem toho môžete vytvárať nezabudnuteľné listy, ktoré podrobne informujú o osobnosti absolventa a jeho úspechoch. Tematický suvenír bude tiež príjemným darčekom, či už je to napríklad zemeguľa alebo sova.

Darčeky od rodičov. Nápady

Promócia je sviatok, ktorý by mal každému študentovi zostať v pamäti dlhé roky. Hore sme skúmali, aké by mali byť darčeky pre poslednú výzvu absolventom učiteľa. Rodičia sú navyše povzbudzovaní, aby niečo dali, okrem toho otec a matka oveľa lepšie vedia, čo ich dieťa chce. Takže s vecou budete dávať svoju pozornosť, starostlivosť a lásku, pomôžete dieťaťu prekonať jeho úzkosť pred vstupom na univerzitu.čo je možné dať absolventom prvého učiteľa

Vaše dieťa už pravdepodobne snívalo o dobrom zariadení, napríklad o telefóne, tablete alebo dokonca o prenosnom počítači. Je načase pokúsiť sa preniesť jeho túžbu do reality. Aby ste netrpeli otázkami o pomôcke – čo je lepšie, čo je horšie, aké sú nevýhody, aká je cena a podobne, v rovnakom duchu – odporúčame vziať so sebou do obchodu syna alebo dcéru a navrhnite, aby ste si vybrali technické zariadenie sami, pretože už skôr vedia, čo chcú, a už prišli na veľa problémov. Okrem toho si môžete vybrať vhodné príslušenstvo, ktoré umocní dobrý dojem z darčeka a zachová gadget na mnoho rokov..čo je možné dať absolventom prvého učiteľa

Šperky pre dievčatá držia krok s módou a chlapčenské štýlové hodinky sú symbolom pokroku vpred k dosiahnutiu ich nádherných cieľov..

Vaše dieťa je pravdepodobne unavené štúdiom v škole a pred univerzitou by si malo poriadne oddýchnuť. Lístok do strediska preto poslúži ako vynikajúci darček. Na cestovanie budete potrebovať aj nový kufor, batoh a ďalšie potrebné veci..

  Vodouriediteľné farby a laky - štýlové povrchové úpravy stien

Darčeky od vedenia školy

Nie je to prekvapujúce, ale vedenie školy je smutné rozlúčiť sa so svojimi študentmi, pretože školský „vrchol“ tvoria aj obyčajní učitelia. Preto škola – ak je samozrejme príležitosť – potrebuje alokovať finančné prostriedky na nezabudnuteľné darčeky. Môžu to byť zošity, zošity, súpravy pier a iné papiernictvo, a možno aj tričká a hrnčeky a ďalšie položky..

Krátky film o živote triedy môže tiež slúžiť ako celkom originálny darček. Do videa môžete vložiť aj gratulácie od učiteľov. Takýto film je možné zaznamenať na flash karty a dať každému študentovi individuálne.čo je možné dať absolventom prvého učiteľa

Ako dobrý darček poslúži obyčajný budík, do ktorého môžete vložiť nejakú fotografiu, napríklad z rovnakého promócie. Takáto vec vám nedovolí zaspať prednášky na univerzite a fotografia bude pripomienkou toho nádherného školského času….

Darček pre učiteľov

Nezabudnite na svojich obľúbených učiteľov. Mnoho absolventov pravdepodobne chce dať svojmu milovanému učiteľovi nezabudnuteľný darček. Koľko úsilia, času a slov vložil učiteľ do každého zo svojich žiakov! .. Preto je potrebné učiteľom za ich nezištnú prácu akosi poďakovať. Rodičia a ich deti sa musia vopred rozhodnúť, čo dajú ktorému učiteľovi. Darčeky môžu byť úplne odlišné a budú závisieť od záujmov a koníčkov učiteľa.

Tu je zoznam najbežnejších takýchto vecí:

 • Kvety v kvetináčoch. Najpopulárnejšia a, dalo by sa dokonca povedať, nenahraditeľná možnosť. Pokojne ho môžete dať každému učiteľovi, riaditeľovi, vychovávateľovi, riaditeľovi a podobne.
 • Papiernictvo. Všetko je tu celkom jednoduché: sú to rovnaké zošity, diáre, štýlové perá a ďalšie..
 • Stav suvenírov. Tieto položky sú skvelé ako darčeky pre riaditeľov škôl..
 • Nezabudnite na bonboniéry, kyticu kvetov, knihy…

čo dať absolventom 11. ročníka od učiteľa

A tu je zoznam takzvaných „individuálnych darov“:

 • Drsnému a prísnemu učiteľovi odporúčame dať dlhé a veľmi odolné ukazovátko alebo modernú a ľahšiu verziu – laserové ukazovátko.
 • Pre učiteľa fyziky – dobré perá na magnetickom základe.
 • Podľa histórie – pôvodný „VEČNÝ KALENDÁR“.
 • Pre učiteľa v ruštine – veľké a dobré pravopisné, ortoepické, vysvetľujúce a iné slovníky, knihy s beletriou.
 • Geografia – veľké prasiatko v tvare zemegule alebo elementárne hodiny znázorňujúce mapu krajiny alebo sveta.
 • Učiteľ telesnej výchovy – úplne nový autobazár tomuto učiteľovi nikdy nebude prekážať.
 • Matematiku je možné prezentovať hrubým zápisníkom alebo diárom, sladkým počítadlom, štýlovým perom v puzdre.
 • Večera v reštaurácii alebo biliardovej miestnosti môže byť pre učiteľský zbor vynikajúcim darčekom. Koniec koncov, učitelia sú tiež ľudia, ktorí si chcú poriadne oddýchnuť od ťažkého školského dňa. Ďalšou myšlienkou môžu byť lístky na divadelné predstavenie, koncert alebo na niečo iné zaujímavé..
 • Zvyčajné tričko a fotografická tlač sa môžu ukázať ako celkom originálny darček. Môžete na ňom urobiť všeobecnú fotografiu celej priateľskej triedy alebo individuálnu fotografiu každého učiteľa. Trochu prekvapením môže byť aj nápis na tričku..
  Kusudama: možnosti, fotografické diagramy, ako vyrobiť gule kusudama z papiera

Najlepšia triedna trieda

Učiteľ v homeroom bol vedúcou hviezdou na školskej ceste. Počas tejto doby sa stal rodinou ako nikdy predtým. Preto taký človek chce dať niečo hodnotné a užitočné. Tu je zoznam drahých vecí pre učiteľa:

Šperky. Nádherný darček od milujúcej triedy. Pre ženy sú vhodnejšie viac príveskov, retiazok alebo náušníc. Neriskujte však darovaním prsteňov a náramkov. Dôvod je celkom jednoduchý a môže sa zdať trochu hlúpy – nemôžete nesprávne vypočítať veľkosť šperkov … Mimochodom, muži majú tiež čo hľadať: môžu to byť hodinky, manžetové gombíky, spony a podobne..

Elitné príslušenstvo: všetko je jednoduché – pekná kožená aktovka, kožený priečinok, drahý obal na okuliare, pince -nez a ďalšie.

Spotrebiče. Nezabudnite, že triedna učiteľka môže byť matkou a manželkou a s najväčšou pravdepodobnosťou chce rozmaznávať svoju rodinu a seba. Preto bude pekárnička, multivarkár pre ňu nádherným darčekom..

Sady riadu. Luxusná porcelánová alebo krištáľová služba zapôsobí na vášho učiteľa na sto percent. Ak je to, samozrejme, žena. V opačnom prípade je pitný set vhodnejší napríklad pre muža.

Nápady na promóciu pre rodičov

Rodičia by sa mali snažiť, aby prázdniny ich detí boli úspešné, priniesli im veľa potešenia a dojmov, ale najdôležitejšie je, že spomienky na tento nádherný večer budú v pamäti ešte dlho. Staršia generácia by sa preto mala starať o darčeky..

Môžu to byť nádherné kvetinové úpravy z divých kvetov alebo „klasické“ kvety – napríklad ruže, orchidey a tak ďalej. Alebo chutné prekvapenia. Teraz nie je žiadny konkrétny problém objednať si rôzne jedlé a originálne suveníry.

Mimochodom, koláč vyrobený vo forme stohu obrovských hrubých kníh, časopisu s otvorenou triedou alebo školského diára, školského fotoalbumu, zemegule alebo múdrej sovy môže byť rovnako príjemným prekvapením..

Niekedy sa po skončení školy trieda chce opäť stretnúť. V takom prípade môžete zorganizovať vzrušujúci výlet napríklad na exkurziu, kemp, výlet loďou…Čo dať absolventom 11. ročníka

Konečne

Teraz viete, aké by mali byť darčeky pre absolventov od učiteľa na promócii. Na záver je potrebné poznamenať, že o darčeky sa musíte starať vopred, aby ste nerobili všetko narýchlo a nezaplatili takpovediac dvojnásobnú cenu za urgentnosť. Preto čím skôr na tento problém myslíte, tým lepšie pre vás aj pre vaše deti. Prajeme vám veľa šťastia pri výbere darčekov!..