DIY darčeky na Valentína

DIY nápady na darčeky na Valentína

Blíži sa deň svätého Valentína a každý, kto sa ešte nestihol pripraviť na tento sviatok, potrebuje rýchlo vyhrnúť rukávy a vytvoriť akýsi „zázrak“, ktorý dokáže druhej polovici prejaviť všetku lásku a starostlivosť, ktorá darcu prevalcuje!

A my vám s tým pomôžeme a podelíme sa o niekoľko myšlienok: povieme aj ukážeme!

Idea číslo 1

Na Valentína sa musíte zabaviť, obdarovať svojho blízkeho darčekmi a ukázať svoje city! Ak chcete ukázať každému, kto je pre vás najlepší, tieto pletené palčiaky pomôžu:

Na Valentína sa musíte zabaviť, obdarovať svojho blízkeho darčekmi a ukázať svoje pocity!

Pre tých, ktorí vedia pliesť, vytvorenie takého „kreatívneho“ darčeka nebude ťažké, ale naopak, práca sa bude hádať jedným dychom, v očakávaní reakcie na TAKÉTO prekvapenie!

Pre tých, ktorí vedia, ako pliesť, vytvorenie takého „kreatívneho“ darčeka nebude ťažké.

A čo tí milenci, ktorých dôstojnosť nezahŕňa schopnosť pliesť, ale komu sa naozaj, ale naozaj páčil náš nápad? Existuje pre nich východisko, ale stále sa musia vyzbrojiť niťou a ihlou a len tak ušiť také palčiaky! Navyše, aby darček dostal ešte väčšiu symboliku, môžete si ušiť spoločnú rukavicu v tvare srdca! Každý hneď pochopí, kto, kde a s kým!

Myšlienka číslo 2

Prázdninová karta s vyznaním lásky bude, ak nie najlepším darčekom, tak jedným z najviac – určite!

Dovolenka s vyhlásením lásky bude, ak nie najlepším darčekom

Na takúto aplikáciu potrebujete hrubú bielu lepenku na podklad pohľadnice a hrubý farebný papier vhodných farieb. Vyzbrojte sa tiež nožnicami, lepidlom PVA, stužkami a písacím perom.

Všetko sa robí veľmi jednoducho! Na podklad z bieleho papiera je prilepený, zafarbený a prilepený ďalší podklad tak, aby vykúkajúce okraje bieleho papiera plnili úlohu rámika. Potom vystrihneme a prilepíme „stromček“ z tmavohnedého alebo čierneho papiera. Ďalším krokom je vystrihnutie srdiečok z ružového papiera a o niečo väčšieho z bieleho, vyčnievajúce okraje bielych srdiečok by mali mať podobu okvetných lístkov! Teraz na rade je 20-25 malých ružových papierových srdiečok. Aby ste uľahčili prácu s malými srdiečkami, hľadajte v obchodoch špeciálne kučeravé dierky, existujú vo forme srdiečok a vo forme kvetov, listov …

  Kytica tulipánov z cukríkov urobte to sami

Teraz radšej odstrihnite biele listy a posaďte sa, aby ste napísali svoje vyznania lásky! Dobre zapne svoju predstavivosť, a ak ste takí vyspelí a talentovaní, že to všetko dokážete napísať vo veršoch – česť a chvála vám a vaše úsilie určite dostane odozvu vo vašom drahom srdci! Vezmeme pero a krásnym rukopisom vložíme všetko, čo si vymyslel, na zvitky, skrútime ich a previažeme tenkými svetlými stužkami!

Na biele srdiečka lepíme ružové srdiečka a už na ne pripevňujeme zvitky s vyznaniami lásky stočenými do tuby!

Myšlienka číslo 3

Nie každý si môže dovoliť taký darček, môže však roztopiť akýkoľvek ľad a urobí nezabudnuteľný dojem na dámu vášho srdca.!

Nie každý si môže dovoliť taký darček, je však schopný rozpustiť akýkoľvek ľad a urobí na neho nezabudnuteľný dojem

Myšlienka číslo 4

Vráťme sa k „valentínčanom“! Ako si pamätáte, toto je názov kariet a darčekov, ktoré majú tvar srdca a sú určené na Valentína.!

Vráťme sa k „valentínčanom“! Ako si pamätáte, toto je názov kariet a darčekov, ktoré majú tvar srdca a sú určené na Valentína.

Pripomína vám tento „valentín“ niečo? Jin a Jang, mužské a ženské, harmónia … prečo nie?! Takáto pohľadnica je vyrobená rýchlo, jednoducho, bez prípravných chvíľ! Znova zvážte naše podrobné pokyny na obrázkoch:

Myšlienka číslo 5

Ale taký obrázok, vyrobený vlastnými rukami, sa ľahko zmestí do akéhokoľvek interiéru a prinesie mu určitú chuť..

Ale taký obrázok, vyrobený vlastnými rukami, sa ľahko zmestí do akéhokoľvek interiéru

Ak chcete vytvoriť tento obrázok, získajte rám vhodnej veľkosti, list hrubej lepenky a biely papier na listy a kmeň stromu. Pripravte si aj malý kúsok červeného papiera, nožnice a samozrejme PVA lepidlo..

Samotná práca nezaberie veľa času, ale poskytne vám minúty inšpirácie.