Vytvorte lietadlo pre otca. Ukážka

DIY papierové a kartónové lietadlá. Darček pre otca

Takmer každý chlapec sníva o tom, že bude v detstve pilotom, takže lietadlá sa najčastejšie nachádzajú medzi hračkami. Dnes môžu byť vyrobené z papiera, lepenky a iných materiálov. Ak chcete urobiť krásne a originálne darček pre otca alebo starého otca, navrhujeme vytvoriť krásne lietadlo z kotúča toaletného papiera vlastnými rukami. Je potrebných veľmi málo materiálov a remeslo sa ukáže byť objemné a kreatívne.

Ako vyrobiť lietadlo ako darček

Ak si kúpite toaletný papier s kartónovou základňou vo vnútri, môžete z neho vytvoriť telo pre svoje lietadlo. Budete tiež potrebovať škótsku pásku a lepiacu pásku, ako aj papierový pohár s nejakým vzorom..

Ak si kúpite toaletný papier s kartónovou základňou vo vnútri, môžete z neho vytvoriť telo pre svoje lietadlo. Budete tiež potrebovať pásku a lepiacu pásku a papierový pohár so vzorom.

Časti lietadla je možné nakresliť alebo vytlačiť na tlačiarni. Ak je šablóna vytlačená na papieri, je možné ju ľahko preniesť na lepenku. Skúste použiť lepenku, ktorá má rovnakú farbu ako toaletný papier..

Zaujímavý článok: Lietadlo

Potom, čo sú diely prenesené na lepenku, začnite ich vyrezávať. V strednej časti rolky – kokpite urobte dieru. Potom prilepte chvost páskou. Môžete to napraviť vďaka špeciálnym rezom na konci rolky..

Potom, čo sú diely prenesené na lepenku, začnite ich vyrezávať. V strednej časti rolky - kokpite urobte dieru. Potom chvost prilepte páskou. Môžete to napraviť vďaka špeciálnym rezom na konci rolky.

Potom môžete začať vyrábať krídla. Vykonajte hlboké rezy, aby ste spojili diely, a potom ich dodatočne prilepte páskou. Keď lepíte spodok, pokračujte k vrchu.

Na to, aby ste mohli postaviť vrtuľu pre svoje lietadlo, potrebujete kartónový pohár. Odrežte ho tak, aby tesne priliehal k nosu lietadla. Dobre ho prilepte a z lepenky vytvorte skrutku. Môžete si myslieť na skrutkový držiak tak, aby sa otáčal.

Na to, aby ste mohli postaviť vrtuľu pre svoje lietadlo, potrebujete kartónový pohár. Odrežte ho tak, aby tesne priliehal k nosu lietadla. Dobre ho prilepte a z lepenky vytvorte skrutku. Môžete myslieť na to, aby ste skrutku upevnili tak, aby sa otáčala.

Prečítajte si tiež: DIY darčeky pre svojho šéfa

Lietadlo bude vyzerať atraktívnejšie, ak ho úplne natriete sprejovou farbou alebo kvašom. Ďalším spôsobom je prilepiť každý kus farebným papierom. Dáte tak lietadlu reprezentatívnejší vzhľad..

DIY papierové a kartónové lietadlá. Darček pre otca

Toto lietadlo môžu robiť aj deti, hlavnou vecou je správne vytlačiť šablónu. DIY darček je hodnotnejší ako darček kúpený v obchode. Skúste svojmu dieťaťu vyrobiť lietadlo a potom ho nechajte svojho syna alebo dcéru dať svojmu otcovi alebo starému otcovi. Strávte zaujímavé chvíle a urobte príjemné darčeky pre svoju rodinu a priateľov. Papierové remeslá sú príležitosťou na výrobu zaujímavého suveníru za minimálne náklady..

  Všetky výhody pórobetónových tvárnic