S deťmi robíme zimné remeslá

DIY zimné remeslá do záhrady: hračky

V zime matky s deťmi sedia doma takmer celý deň. A to nie je prekvapujúce, pretože v zime je málo teplých dní a von sa naozaj nepochodíte. Lenže sedieť doma je veľmi nudné. A preto stojí za to pokúsiť sa s deťmi vlastnými rukami vyrobiť zimné remeslá, ktoré je možné použiť na ozdobenie vianočného stromčeka v záhrade..

Ponúkame myšlienku remesiel s deťmi pre materskú školu

Krásne ručne vyrobené remeslá môžu byť originálnym darčekom. Navyše vynikajúce domáce výrobky je možné použiť na ozdobu nádvoria alebo ulice. Dnes môžete robiť absolútne akékoľvek remeslo.

Teraz však musíme ponúknuť MK jednu úžasnú drobnosť, ktorú zvládne každý. Takéto jedinečné a zároveň krásne remeslo sa môže stať ozdobou novoročného stromu alebo bežných miestností. Stačí to urobiť.

Predtým, ako sa do toho pustíte, musíte si pripraviť všetko podstatné.

Predtým, ako sa do toho pustíte, musíte si pripraviť všetko podstatné. Takže sa musíte pripraviť: železné formy, ktoré sa používajú na pečenie, a farebné plastové korálky.

Keďže remeslo sa vykonáva v zime, formy by mali byť v štýle zimnej témy.

Keďže remeslo sa vykonáva v zime, formy by mali byť v štýle zimnej témy. Z toho vyplýva, že je najlepšie použiť tvar snehuliaka alebo tvar rybej kosti..

Niekedy je ťažké nájsť tieto formy vo výpredaji. A tak ich možno vyrobiť vlastnými rukami z nepotrebných železných plechoviek.

Niekedy je ťažké nájsť tieto formy vo výpredaji. A tak ich možno vyrobiť vlastnými rukami z nepotrebných železných plechoviek..

DIY zimné remeslá do záhrady: hračky

Teraz sa vezme obyčajný plech na pečenie, ktorý musí byť pokrytý papierom na pečenie.

Na vrch papiera sú vyložené formy s plastovými korálkami. Z korálkov musíte urobiť vzor. V snehuliakovi musíte zvýrazniť oči a nos korálkami. Tiež stojí za to robiť s inými tvarmi..

Na vrch papiera sú vyložené formy s plastovými korálkami

Potom sa formy s korálkami umiestnia na 10 minút do predhriatej rúry. Potom vytiahnu tieto zimné remeslá a nechajú ich vychladnúť.

Potom sa formy s korálkami umiestnia na 10 minút do predhriatej rúry.

Teraz je zima a originálne veci pripravené.

Teraz je zima a originálne veci pripravené.Rybia kosť – remeslo do záhrady

Stačí k nim pripevniť lano, pomocou ktorého môžete hotový výrobok zavesiť na vianočný stromček v záhrade.

  Nápady na novoročné remeslá z korálkov

Stačí k nim pripevniť lano, pomocou ktorého môžete hotový výrobok zavesiť na vianočný stromček v záhrade.