Ako stráviť Valentína s manželom alebo milovanou osobou

prekvapenie pre milovanú osobu na Valentína

Valentín v Rusku je pre mnohých špeciálnym dátumom. Ak jednoduchý valentín na Valentína nie je vašou možnosťou a pripravujete sa naň vo veľkom meradle, potom vám môžeme v tejto záležitosti poradiť pár alebo tri nápady. Ak sa teda blíži 14. február, zistite, ako prekvapiť milovanú osobu, ktorá váš darček s potešením prijme..

Krabica so srdečnými priznaniami

Pri premýšľaní o originálnom darčeku v tento deň by ste nemali vylúčiť z pozornosti – darčeky, ktoré ste urobili sami. Dnes je veľa nápadov na takýto sviatok. Ale pre prvý prípad:

Vezmite si krásnu škatuľu, jednoduchú škatuľu môžete prilepiť krásnym papierom a na spodok dajte srdiečko vyrobené z látky.

Ďalej pripravte mnoho – veľa prázdnych miest srdca z viacfarebného papiera a na každé z nich napíšte priznania, ako napr "Milujem ťa za tvoju…", alebo "Zamiloval som sa do tvojho…". Bude pre vášho partnera veľmi príjemné a zaujímavé striedať sa pri získavaní a opätovnom čítaní týchto srdiečok..

Na poznámku! Takéto prekvapenie je vhodné nielen pre chlapcov, ale aj pre dievčatá..

prekvapenie pre dievča na Valentína

Cukrovinky s vyznaniami lásky

Ak si tento príspevok prečítate pozorne, môžete z toho urobiť vynikajúci prekvapenie pre milovanú osobu na Valentína. Teraz kupujeme obyčajné cukríky a robíme ich neobvyklými – každý by mal byť zabalený v kúsku papiera so vyznaniami, veľmi podobnými predchádzajúcej myšlienke so srdiečkami v krabici – s každým cukríkom dostane váš milenec vaše vyznanie lásky.

Spovedné cookies

Ak neviete, aké prekvapenie urobiť na Valentína, potom v tomto článku nájdete veľa nápadov. Tí, ktorí sú priateľmi v pečení, môžu napríklad vlastnými rukami upiecť požadovaný počet cookies podľa počtu zamestnancov vo vašej kancelárii a po podpísaní každého z nich ich každému dať, potešiť a prekvapiť týmito nápismi. A všetky epitetá môžete venovať iba svojmu blízkemu a všetky sušienky dať iba jemu!

  DIY srdce

ako stráviť valentínsky deň so svojou milovanou

Denník pre jedného – jediný

Prekvapenie na Valentína je pre muža neuveriteľne jednoduché. A pravdepodobne sa vám tieto nápady páčia. Trik ďalšieho darčeka je, že keď ste pre vás oboch našli potrebné nezabudnuteľné dátumy, nejako ich označte a ozdobte stránku kresbou, podpisom, fotografiou. Majte však na pamäti, že dátumy v takom diári by už mali byť, inak stratíte veľa času ich odkladaním vlastnou rukou..

14. február ako prekvapiť milovanú osobu

Vzduchové balóny

A teraz vám ponúkneme prekvapenie pre dievča na Valentína. Napíšte čo najviac balónov s príslušnými nápismi, nafúknite ich, čiastočne ako obvykle, a čiastočne hélium, aby ležali na podlahe a vyplnili priestor pod stropom. Môžete nimi dokonca naplniť celú miestnosť..

Môžete tiež ozdobiť steny nápismi alebo bannermi alebo atribútmi Valentína. Do stredu miestnosti umiestnite škatuľu s veľkým oblúkom a z nej do vchodu do miestnosti natiahnite dlhú stuhu s vyznaním lásky. Keď sa dostane k škatuľke, môže tam okamžite nájsť váš darček, alebo tam nájsť šatku, potom ju rozmotať a nechať ju cítiť medzi loptičkami pre tých, ku ktorým sa viažu prekvapenia – čokolády, sladkosti, sušienky s rozprávaním podpisy.

Romantické rande \ večer v štýle tisíc a jednej noci

Ak nie je čas pripraviť sa na dovolenku vo veľkom, potom využite možnosť strávenia večera vo veľmi romantickom prostredí – pripravte si kúpeľ s penou a sviečkami, samozrejme sa nemôžete hneď kúpať, ale nalaďte sa na správnu náladu v obývačke, tiež vyzdobenej v duchu prázdnin a s horiacimi sviečkami, fľašou dobrého vína alebo šampanského. Ak nežijete sami, je lepšie si na takýto večer prenajať hotelovú izbu..

Valentínske prekvapenie pre muža

Hry na hrdinov

Neviete, ako stráviť Valentína so svojou milovanou, pričom možnosťou je diverzifikovať vzťah a dodať mu šmrnc. Využite teda Valentín na takýto odvážny experiment. Čo keď to vezmete do služby a prezlečenie sa stane súčasťou vášho budúceho života.

  Ako vyrobiť valentinku z papiera s dieťaťom do 14. februára

Nezabudnite na farby na maľovanie na telo, s ich pomocou sa môžete aj dobre pobaviť a objaviť nové aspekty talentu v sebe a vo svojom blízkom..

Celý deň, ako v rozprávke

Ak máte šťastie a máte deň voľna, odporúčame vám ho stráviť v súlade so známou karikatúrou alebo rozprávkou. Vopred si premyslite scenár takého prekvapivého dňa, pripravte si potrebné atribúty a predmety, naučte sa zaujímavé citáty alebo úryvky, možno spolu počas scenára pôjdete do obchodu a kúpite si niečo na tému, a potom doma dohráte rozprávku koniec s nepostrádateľným romantickým koncom, na ktorý obaja budú ešte dlho spomínať.

Alebo si dokonca môžete znova zahrať scénu stretnutia alebo prvého rande, prežiť tie chvíle znova, možno z toho nakoniec vyrastie vaša rodinná tradícia.

aké prekvapenie urobiť na Valentína

Prekvapujúce prekvapenia

Čím tajomnejšie, tým lepšie. Oznámte mu miesto stretnutia buď osobne, požiadajte ho, aby sa na nič nepýtal, ale len aby tam prišiel, alebo ho o tom informujte listom pomocou hádanky alebo šarády..

Ďalej na tomto mieste môžete skryť valentinku a hádať mu hádanky, keď uhádnete, ktoré vaše správy nájde. Proces je možné sfilmovať a potom s potešením znova sledovať tieto zábavné príbehy. Alebo natočte a upravte video s nezabudnuteľnými miestami pre vás oboch, zašifrujte tam správy a pošlite video svojmu milovanému, nechajte ho hádať a zbierajte tam svoje správy.

Ak nie ste spolu na dovolenke

Možno nie ste nablízku, ale môže zostať vaša vôňa, ktorá vám nedovolí zabudnúť na vás a rozjasní po vás túžbu milovanej osoby. Aby ste to urobili, nechajte vôňu vášho parfumu na vankúši a posteľnej bielizni. je to on, kto dodá pocit tvojej prítomnosti a rozjasní hodiny alebo dni osamelosti tvojej milovanej. A nechajte mu škatuľu jeho obľúbených čokolád s milostnými odkazmi v každej.

  Katalóg nových remesiel na 14. februára pre deti i dospelých

Valentínske prekvapenie pre muža

Konečne

Toto sú prekvapenia, ktoré vám ponúkame zorganizovať na Valentína, aby nezabudnuteľné dojmy nenechali vaše pocity vychladnúť v všednosti šedého každodenného života. Prostredníctvom tohto článku ste sa naučili, ako stráviť Valentína s manželom. Využite tieto romantické odporúčania na úspešný deň..