Tilda kôň, vzor

Ako ušiť Tildu, majstrovskú triedu s fotografiami a vzormi

Tilda kôň Je to roztomilá hračka, ktorá kombinuje pôvab a pôvab. Kombinácia prírodných tkanín a farebných výtlačkov zdôrazní originalitu a krásu hotového výrobku. Hračky Tilda sú dnes obľúbené pri zdobení interiéru bytov, domov, ale aj výkladov nákupných centier alebo interiéru kreatívnych kaviarní. V tomto článku sa naučíte, ako šiť koňa Tilda s minimálnymi nákladmi. Podľa osvedčených vzorov budú môcť kone ušiť nielen profesionáli, ale aj začiatočníci.

ušiť konskú tildu

Materiály:

– prírodná tkanina;

– syntetický zimný prípravok;

– vyšívacie nite;

– Pletenie;

– stuhy, korálky, korálky.

Ušijeme koňa Tildu na jednoduché vzory

Dnes remeselnice, ktoré milujú štýl Tilda, ponúkajú dve možnosti šitia plyšových hračiek vlastnými rukami. V jednom prípade je vzor jednodielnym výrobkom a v druhom prípade pozostáva z relatívne malých častí. Môžete nezávisle určiť, ktorý vzor je najlepší na šitie produktu..

vzor je jednodielny kusKonský vzor Tilda

Aby sa výrobok ukázal úhľadne a všetky diely sa dali ľahko zostaviť, odporúčame vám vytlačiť vzor a potom ho preniesť na hrubú lepenku. Šitie koňa Tilda sa v zásade nelíši od šitia iných výrobkov Tilda, hlavnou vecou nie je ponáhľať sa, aby sa hračka ukázala byť úhľadná.

vlnovka s konským vzoromVzor koňa Tilda

Preneste všetky detaily vzoru na tkaninu a vystrihnite. Spárované prvky sú zložené pravou stranou nahor a zošité. Nezabudnite nechať kvóty na švy, ako aj nechať malé vzdialenosti nezošité, aby bolo možné časť otočiť a vyplniť výplňovým polyesterom. Ak použijete vypchávaciu tyčinku alebo neostrú ceruzku, môžete syntetický zimovač zatlačiť aj na ťažko dostupné miesta..

Potom, čo ste vyplnili všetky detaily koňa, opatrne zošite nezošitý otvor slepým švom. Zostáva šiť všetky prvky, aby ste získali hotovú hračku. Môžete ho ozdobiť podľa svojho vkusu, napríklad prišiť korálky alebo flitre. Keďže Tilda má malé oči, opatrne ich vyšívajte niťou.

Tilda malé oči

Zostáva urobiť hrivu pre koňa. Môžete použiť pletacie nite, ktoré je možné prišiť navrch alebo zašiť priamo do časti trupu. Pretože v poslednej dobe je ľahké kúpiť vlnu na plstenie v akejkoľvek farebnej schéme na trhu, kôň bude vyzerať originálne s takou hrivou a chvostom. Ako bude hotový kôň vyzerať, závisí priamo od predstavivosti ihličkovej ženy. Nebojte sa preto experimentovať a potom vaše hračky oslovia deti i dospelých..

koňa a s takou hrivou a chvostom

Pozrite si užitočné video: Ako ušiť pevného koňa Tildu

Kôň Tilda – zábavná hračka, ktorá bude v originálnom interiéri vyzerať originálne a osloví znalcov minimalizmu. Výrobky v štýle Tilda sa vyznačujú nielen svojou jednoduchosťou a kreativitou, ale aj vysokou kvalitou šitia na mieru. Vďaka použitiu prírodných materiálov sú hračky Tilda bezpečné, takže môžu byť darované aj malým deťom. Trávte voľný čas užitočne – naučte sa šiť hračky, ktoré sú obľúbené po celom svete.