Kvety z vlnitého papiera

Vyrobte si kvety z vlnitého papiera. Video

Cukríkové kytice sú ideálnymi sladkými darčekmi pre dievčatá a deti. Sladký dizajn je dnes považovaný za jeden z populárnych trendov v kvetinárstve. Majstrom sa podarilo spojiť krásu kvetov a sladkosť sladkostí do jednej kytice. V tomto článku vám povieme o ako vyrobiť orchidey z vlnitého papiera s cukrovinkami. Podrobná majstrovská trieda vám pomôže zvládnuť základy navrhovania suít bez špeciálnych kurzov floristiky. Teraz môžete vytvárať krásne kompozície sami a prekvapovať svojich blízkych.

Materiály:

– kartónová krabica;

– drôt;

– nite;

– vlnitý papier;

– nožnice;

– stužka;

– korálky;

– cukríky.

Kvety majstrovskej triedy z vlnitého papiera

História vzniku sladkého dizajnu nie je známa, ale dá sa predpokladať, že tento smer umenia sa objavuje od nástupu sladkostí. Originálne balenie cukroviniek je spôsobom, akým prekvapíte svojich blízkych, a zároveň príležitosťou predstaviť značku čokolády v novom štýle..

Na výrobu krásnej kytice budete potrebovať cukríky rôznych veľkostí, napríklad vo forme valca pre orchidey a okrúhleho tvaru pre púčiky. Odrežte rovnaké kúsky drôtu a na konci vytvorte slučku. Potom mierne rozviňte obal na cukríky a priviažte ho k drôtu niťou.

Na výrobu krásnej kytice budete potrebovať cukríky rôznych veľkostí, napríklad vo forme valca pre orchidey a okrúhleho tvaru pre púčiky. Odrežte rovnaké kúsky drôtu a na konci vytvorte slučku.

Vytvorte šablónu okvetného lístka orchidey oddelene. Môžete si stiahnuť šablónu z internetu alebo rozobrať skutočný kvet. Potom preneste šablónu na vlnitý papier a vystrihnite požadovaný počet polotovarov.

Vytvorte šablónu okvetného lístka orchidey oddelene. Môžete si stiahnuť šablónu z internetu alebo rozobrať skutočný kvet. Potom preneste šablónu na vlnitý papier a vystrihnite požadovaný počet polotovarov

Prečítajte si tiež: Veniec z vlnitého papiera

Pomocou fixky namaľujte okraje orchidey, aby kvetina získala originálny vzhľad. Potom okvetný lístok priviažte k drôtu tak, aby sa omotal okolo cukríka. Teraz na žltý vlnitý papier vystrihnite ostatné okvetné lístky (dva veľké okrúhle tvary a tri predĺžené). Navlečte všetky tieto okvetné lístky okolo cukríka. Teraz môžete začať zdobiť. V spodnej časti kvetu uviažte stuhu a na okvetné lístky môžete prilepiť korálky.

Teraz na žltý vlnitý papier vystrihnite ostatné okvetné lístky (dva veľké okrúhle tvary a tri predĺžené). Navlečte všetky tieto okvetné lístky okolo cukríka. Teraz môžete začať zdobiť. Na spodnej časti kvetu

Teraz môžete z vlnitého papiera vyrobiť nefúkané púčiky kvetov. Za týmto účelom vezmite ďalšie cukríky a ako naposledy, pripevnite ich na drôt. Aby cukríky vyzerali ako skutočné púčiky orchideí, môžete si vziať zlatú fóliu a zabaliť ich. Potom odstrihnite pás krepového papiera, preložte ho na polovicu a vytvorte strapce. Omotajte strapce okolo púčika sladkostí. Môže tiež vytvárať zelené púčiky. Aby ste to urobili, cukríky musia byť zabalené do úplne zeleného vlnitého papiera..

  DIY vázy z plastových fliaš

Teraz môžete z vlnitého papiera vyrobiť nefúkané púčiky kvetov.

Bude pre vás zaujímavé naučiť sa vyrábať obrovské kvety vlastnými rukami.

Teraz si pripravte krabičku, do ktorej vložíte kvety a puky. Vyrobte dostatočný počet kvetinových polotovarov, aby bola kytica kompletná.

kvety z vlnitého papiera

Krabičku na cukríky môžete ozdobiť podľa svojho vkusu vo svojej obľúbenej farebnej schéme. Krásna kytica je pripravená!

Pozrite si video: Candy Orchid. DIY darček

Dúfame, že vám náš článok pomôže zopakovať túto jednoduchú majstrovskú triedu. ako vyrobiť kvety z vlnitého papiera s cukríkmi. Darujte si navzájom nielen obyčajné, ale aj sladké ručne vyrábané kytice.