Remeslá: papierové srdce z kvetov z obrúskov

Ako vyrobiť srdce z ruží a obrúskov. Majstrovská trieda

Remeselné srdce z obrúskov vhodné na vyznanie lásky alebo milý darček milovanej osobe. Možno ho použiť aj na ozdobenie interiéru miestnosti, kde sa bude konať svadba alebo iná slávnostná udalosť. Je celkom jednoduché vyrobiť krásne objemné srdcia rôznych tvarov a veľkostí, pričom náklady budú minimálne. Zoberte obrúsky, ktoré zodpovedajú farbe, zrolujte z nich ružičky z papiera alebo iné kvety a prilepte na základňu.

Materiály:

– Polystyrén;

– vlnitý papier;

– pravítko;

– nôž;

– ceruzka;

– ihla;

– nite;

– obrúsky.

Ako vyrobiť srdce z papierových ruží

Predtým, ako začnete vyrábať tieto remeslá, rozhodnite sa o veľkosti a účele srdca. V závislosti od toho môžete ako základ použiť obyčajnú lepenku alebo penu..

Predtým, ako začnete vyrábať tieto remeslá, rozhodnite sa o veľkosti a účele srdca. V závislosti od toho môžete ako základ použiť bežnú lepenku alebo penu.

Aby sa pena uzavrela, prilepte základňu vlnitým papierom. Vopred si pripravte šablónu, aby sa základňa ukázala byť rovnomerná, a v prípade potreby môžete robiť rovnaké remeslá..

Vopred pripravte šablónu, aby sa základňa ukázala byť rovnomerná, a v prípade potreby môžete urobiť rovnaké remeslá.

Užitočný článok: Vyrobte si srdce z obrúskov

Ruže na obrúsky sa vyrábajú celkom jednoducho. Aby ste to urobili, musíte vystrihnúť rovnaké prúžky a potom ich zložiť na polovicu. Potom prúžky jemne stočte, aby nedávali okraje a kvet zostal svieži. Ubrousok môžete fixovať tak, aby držal tvar, pomocou lepiacej pištole alebo zošívačky. Pripravte si dostatok polotovarov, aby ste mohli úplne vyplniť povrch základne.

Ubrousok môžete fixovať tak, aby držal tvar, pomocou lepiacej pištole alebo zošívačky. Pripravte si dostatok polotovarov, aby ste mohli úplne vyplniť povrch základne.

Ak vaše remeslo bude slúžiť ako ozdoba auta, budete musieť vopred premyslieť spôsob jeho pripevnenia. Aby ste to urobili, vezmite silnú niť a šiť penu na niekoľkých miestach..

Ak vaše remeslo bude slúžiť ako ozdoba auta, budete musieť vopred premyslieť spôsob jeho pripevnenia. Aby ste to urobili, vezmite silnú niť a šiť penu na niekoľkých miestach.

Každá ruža musí byť na základni upevnená ihlou a silikónovým lepidlom, aby neodletela. Bude to veľmi trvanlivé a krásne remeslo v tvare srdca pre svadobné auto..

Každá ruža musí byť na základni upevnená ihlou a silikónovým lepidlom, aby neodletela. Bude to veľmi trvanlivé a krásne remeslo v tvare srdca pre svadobné auto.

Skúste zložiť srdce z papierových obrúskov a ozdobte ním slávnostný stôl. Na tento účel použite techniku ​​origami..

Skúste zložiť srdce z papierových obrúskov a ozdobte ním slávnostný stôl. Na tento účel použite techniku ​​origami.

Prečítajte si tiež: DIY papierové srdcia

Užitočné video: Ako vyrobiť srdce z papierových ruží

Buďte kreatívni a vaše srdce z papierového kvetu sa stane jedinečným. Papierový dekor je dnes veľmi populárny a nie je potrebné ho kupovať, pretože to môžete urobiť sami v krátkom čase. Môžete sa pokúsiť urobiť veniec z takýchto sŕdc alebo ich zavesiť zo stropu v miestnosti..