Srdce vyrobené z cukríkov vlastnými rukami. Fotka krok za krokom

Darčekové srdce zo sladkostí. Foto. MK

Chcete urobiť originálne vyznanie lásky? Nemusíte veľa rozprávať a kupovať kvety, ktoré po niekoľkých dňoch vädnú. Skúste vlastnými rukami urobiť zo sladkostí veľké srdce a darovať ho svojmu blízkemu. V tomto článku nájdete podrobnú majstrovskú triedu pre sladké remeslá a fotografiu cukríkových sŕdc.

Materiály:

– cukríky;

– obojstranná lepiaca páska;

– vlnitá lepenka;

– zošívačka;

-široká saténová stuha;

– nožnice.

Ako rýchlo vyrobiť srdce z cukríkov

Odporúča sa vziať veľmi hrubú lepenku, aby sa srdce neohýbalo pod hmotnosťou sladkostí. Veľkosť srdca závisí od rozmerov lepenky, ako aj od počtu sladkostí. Na lepenku nakreslite srdce a potom ho vystrihnite pozdĺž obrysu. Môžete úplne vyplniť celý prázdny priestor alebo vystrihnúť ďalšie srdce v centrálnej časti. Uistite sa, že šírka pásu je najmenej 10 cm, inak sa vaše sladkosti jednoducho nezmestia.

Odporúča sa vziať veľmi hrubú lepenku, aby sa srdce neohýbalo pod hmotnosťou sladkostí. Veľkosť srdca závisí od rozmerov lepenky, ako aj od počtu sladkostí. Na lepenku nakreslite srdce a potom ho vystrihnite pozdĺž obrysu. Môžete úplne vyplniť celý prázdny priestor alebo vystrihnúť ďalšie srdce v centrálnej časti.

Vezmite saténovú stuhu a prešite ju z oboch strán stehovaním. Na pokrytie obrysu obrobku v tvare srdca by malo byť dostatok pásky. Pásku pripevnite k okrajom srdca, ako je znázornené na fotografii, a utiahnite. Aby vám páska nespadla, zaistite ju zošívačkou na oboch stranách alebo páskou.

Prečítajte si tiež: DIY srdce

Teraz vezmite ďalší kus pásky, môžete použiť inú farbu. Prišite ho k okrajom a potom ho znova vyberte. Ozdobte vnútro srdca.

Teraz vezmite ďalší kus pásky, môžete použiť inú farbu. Prišite ho k okrajom a potom ho znova vyberte. Ozdobte vnútro srdca.

Na lepenie cukríkov budete musieť použiť obojstrannú pásku. Nakrájajte na kúsky rovnaké dĺžke alebo šírke cukríka. Potom zostáva odstrániť ochrannú vrstvu lepiacej pásky a naniesť na ňu svoje sladkosti. Nemusíte používať rovnaké cukríky. Prispôsobte si svoj darček.

Na lepenie cukríkov budete musieť použiť obojstrannú pásku. Nakrájajte na kúsky rovnaké dĺžke alebo šírke cukríka. Potom zostáva odstrániť ochrannú vrstvu lepiacej pásky a naniesť na ňu svoje sladkosti.

Môžete urobiť: Vyrobte si srdce z obrúskov

Pri lepení cukríkov dbajte na to, aby neboli žiadne prázdne miesta. Ak chcete v budúcnosti vrelo vyzdobiť izbu svojho blízkeho, prilepte vrkoč na zadnú stranu. Na zadnú stranu srdca môžete napísať aj priania. Na sladký darček sa bude dlho spomínať a krásne slová k nemu budú dobrým doplnkom..

  Pohár novinových trubíc

Pri lepení cukríkov dbajte na to, aby neboli žiadne prázdne miesta. Ak chcete v budúcnosti vrelo vyzdobiť izbu svojho blízkeho, prilepte vrkoč na zadnú stranu. Na zadnú stranu srdca môžete napísať aj priania.

Existuje mnoho spôsobov, ako vytvoriť sladké srdce. Ako základ môžete použiť hotový penový polotovar, ktorý stačí prilepiť sladkosťami. Krásne vyzerá aj topiary v tvare srdca zo sladkostí. Predstavte si a vaše remeselné srdce vám bude dlho pripomínať romantický deň.

Viď foto:

foto srdiečko zo sladkostí

obrúskové srdce

jednoduché obrúskové srdce

originálne cukríkové srdce

ako urobiť srdce zo sladkostí