Papierové umenie, majstrovská trieda pre začiatočníkov

Tatyana Sorokina je kreatívna osoba, vie nielen kresliť, ale aj sochať, zdobiť a vymýšľať nové techniky. Prišla s nápadom vytvárať aplikácie na obrúsky. Vďaka fotografiám diel z tohto článku môžete ovládať papierové umenie pre začiatočníkov.

Chcete urobiť krásny obraz, ale neviete kresliť? Skúste zvládnuť nové techniky papierového vyšívania, potom môžete vytvoriť skutočné majstrovské dielo bez kresliarskych schopností. Tatyana Sorokina je kreatívna osoba, vie nielen kresliť, ale aj sochať, zdobiť a vymýšľať nové techniky. Prišla s nápadom vytvárať aplikácie na obrúsky. Vďaka fotografiám diel z tohto článku môžete ovládať papierové umenie pre začiatočníkov.

Papierové umenie pre začiatočníkov

Najdôležitejšou vecou v papierenskom umení je zásobiť sa viacfarebnými trojvrstvovými obrúskami. V prvom rade musíte pripraviť papierové nite. Za týmto účelom nakrájajte obrúsky na pásy rovnakej šírky. Potom každý prúžok jemne navlhčite vo vode a dlaňami zrolujte do škrtidla..

Najdôležitejšou vecou v papierenskom umení je zásobiť sa viacfarebnými trojvrstvovými obrúskami. V prvom rade musíte pripraviť papierové nite. Za týmto účelom nakrájajte obrúsky na pásy rovnakej šírky. Potom každý prúžok jemne navlhčite vo vode a dlaňami zrolujte do škrtidla.

Odporúča sa vopred premyslieť, čo budete z tkanivových bičíkov robiť, pretože v mokrej verzii sú plastovejšie. Ak ste začiatočník a chcete si vyskúšať výtvarnú techniku ​​z papiera, nakreslite na kartón kruh alebo iný tvar a pokúste sa ho naplniť bičíkmi. Začnite obrysom, aby bol tvar rovný. Bičík je nalepený na papier alebo iný povrch pomocou PVA lepidla.

Odporúčame prečítať: Pape-art. Majstrovská trieda, hotové práce

Skúste najskôr urobiť obrázok v detskej izbe pomocou výtvarnej techniky z papiera. Vezmite si kresbu z akéhokoľvek sfarbenia, napríklad z Medvedíka Pú. Je žiaduce, aby kresba bola s minimálnym počtom malých detailov..

Skúste najskôr urobiť obrázok v detskej izbe pomocou výtvarnej techniky z papiera. Vezmite si kresbu z akéhokoľvek sfarbenia, napríklad z Medvedíka Pú. Je žiaduce, aby kresba bola s minimálnym množstvom malých detailov.

Keď zvládnete základy, môžete začať vytvárať obraz vyššej náročnosti. Ak chcete nakresliť obrysy, môžete z obrúskov vystrihnúť krásny polotovar, napríklad kvetinové úpravy. Preneste ich nie na papier, ale na drevotriesku a načrtnite obrysy. Potom môžete začať zdobiť obrázok bičíkmi.

Keď zvládnete základy, môžete začať vytvárať obraz vyššej náročnosti. Ak chcete nakresliť obrysy, môžete z obrúskov vystrihnúť krásny polotovar, napríklad kvetinové úpravy. Preneste ich nie na papier, ale na drevotriesku a načrtnite obrysy. Potom môžete začať zdobiť obrázok bičíkmi.

Aby ste pochopili techniku ​​papierového umenia, starostlivo preskúmajte prácu skúsených remeselníkov. Na fotografii papierových umeleckých obrazov môžete vidieť, ako sú tkanivové pásy dokonale rozložené. Akonáhle ste si zvykli pracovať s trojvrstvovými obrúskami, môžete dokonca použiť toaletný papier na skrútenie bičíkov..

  Bylinkár na kapsule z vajíčok pre bábiky urobte to sami

Aby ste pochopili techniku ​​papierového umenia, starostlivo preskúmajte prácu skúsených remeselníkov. Na fotografii papierových umeleckých obrazov môžete vidieť, ako sú tkanivové pásy dokonale rozložené. Keď ste si zvykli pracovať s trojvrstvovými obrúskami, môžete dokonca na zvinutie bičíkov použiť toaletný papier.Pape artový kvet

Pape art je nová papierová technika, ktorá sa len málo podobá na decoupage. Práca spočíva vo výrobe bičíkov z obrúska, ktoré sa potom rozložia do nakresleného obrysu. V tejto technike môžete nielen vytvárať krásne obrazy, ale aj vlastnými rukami zdobiť škatule, fľaše a ďalšie položky..

Fotografia obrazov v technike Pape-Art

slnečnice v technike papierového umeniaKrásne slnečnice v servítkovej technikeľahké papierové umenie pre deti alebo začiatočníkovJednoduchý obrázok pre začiatočníkov. Pape umenie

panel zdobený bičíkmi z obrúska

zátišie v technike papierového umeniaVeľmi krásna maľba technikou Pape-Artvlčie maky v papierovej výtvarnej technike od tatiana sorokinaVlčí mák Pape-Art

krásny kvet v umení obrazového papiera

papierové maľby technikou papierového umenia