Ako vyrobiť najkrajšie remeslá na Deň žien

originálne remeslá do 8. marca

Na Deň žien chce každý muž vyjadriť svoje vrelé pocity svojim milovaným ženám. A v tomto prípade bude najoriginálnejším darom ten, ktorý bol vytvorený nezávisle. Tento dar je spravidla plný tepla človeka a jeho jedinečnej predstavivosti. V tomto článku stojí za to hovoriť o tom, ako urobiť krásne remeslá pre 8. marca vlastnými rukami. Ponúkame pre vás tie najkreatívnejšie nápady, ktoré sa vám určite budú páčiť.

Krásne remeslá na 8. marca

Chryzantéma.

Každú ženu poteší nádherná chryzantéma. Navyše to bude veľmi jednoduché. Na začiatok stojí za to pripraviť materiály potrebné na prácu. Budete potrebovať: oranžový obojstranný papier, lepidlo PVA a nožnice.

Priebeh:

 1. Zo žltého a oranžového papiera vystrihnite pár kruhov. V tomto prípade budú kruhy rôznych priemerov. Strihajte pásy a listy kvetu.
 2. Teraz stojí za to lepiť všetky detaily. Z každého žltého pásika musí byť vytvorená slučka. A tieto slučky by mali byť rozložené v kruhu a samozrejme lepené.
 3. Vyplňte celý kruh týmito slučkami..

ručné práce na 8. marca krásne krok za krokom

Papierové fialky.

V tomto článku sme sa rozhodli hovoriť o tom, ako urobiť najkrajšie remeslá pre 8. marca vlastnými rukami. K takýmto remeslám patrí remeslo – hrniec papierových fialiek. Fialová je obľúbenou izbovou rastlinou mnohých žien. Preto každú dámu poteší prijatie takéhoto darčeka na prázdniny – 8. marca. Na vytvorenie fialiek v hrnci sa odporúča použiť: zamatový papier alebo plsť. Okrem toho stojí za to pripraviť: nožnice a lepiacu tepelnú pištoľ.

Priebeh:

 1. Listy sú vystrihnuté zo zelenej plsti. Pre remeslá stojí za to ich rozrezať na 5-7 kusov..
 2. Okvetné lístky pre fialky sú vyrezané z lilacovej plsti. Na každý kvet potrebujú 4. Tyčinkové prúžky sú narezané z oranžového papiera.
 3. Teraz vystrihnite obdĺžnik z hnedého papiera. Mal by mať dĺžku 17 cm a šírku 9 cm. Otočte ho na oboch stranách.
 4. Potom stojí za to urobiť hrniec. Je to veľmi jednoduché. Musíte prilepiť dva okraje pásika hnedého papiera.
 5. Vyrobte kvety. Prilepte okraje každého okvetného lístka a potom zozbierajte všetky 4 okvetné lístky dohromady. Tyčinky sú v strede prilepené.
 6. V ďalšom kroku sa všetky prvky spoja. Prilepte kvety na listy. Potom natrite okraje hrnca horúcim lepidlom a fialky k hrncu rýchlo prilepte..
  Obrúsky používame na vytváranie krásnych darčekov

DIY remeslá pre 8. marca sú najkrajšie

Volumetrická pohľadnica „Modrý kvet“.

Objemné pohľadnice sú skutočným hitom. Príjem takýchto pohľadníc je nielen príjemný, ale aj vlastnými rukami. Preto v našom výbere nápadov bude aj taká remeselná možnosť. Aby ste si to urobili sami, musíte pripraviť: farebný papier a viečko, nožnice, pravítko a ceruzku, mincu, plsť, lepenku, lepidlo na prsty, lepidlo s trblietkami.

Priebeh:

 1. V prvom rade stojí za to vytvoriť šablónu. Za týmto účelom nakreslite na papier kruh požadovanej veľkosti. Pravítkom v tomto kruhu označte čiary v strede. A pomocou mince na okrajoch kruhu urobte kučery.
 2. Vystrihnite zvlnené okraje, ktoré boli označené, a vytvorte ďalšie 3 podobné polotovary.
 3. Teraz je potrebné všetky 4 diely zlepiť dohromady. Uprostred prilepte čierny kruh. Môžete použiť farebný papier alebo plsť.
 4. Ďalej začneme vyrábať pohľadnicu. Zložte kus lepenky na polovicu. Prilepte naň svoju kvetinu. Nakreslite vzory lepidlom a Hittlerom. Tiež stojí za to použiť gratulačný nápis..

DIY kreatívne remeslá na 8. marca

Remeslo – lekno.

Ak sú letné dni ešte ďaleko, môžete do 8. marca vyrábať originálne remeslá. Takéto výrobky nabijú každú ženu pozitívnou náladou a teplom. Skúste si vyrobiť lekno. Robí sa to veľmi rýchlo. Skúste to a budete úspešní. Na výrobu remesiel budete potrebovať: biely obrúsok, kúsok dekoratívneho papiera, kvetinové podšívku, nožnice a lepidlo PVA.

Priebeh:

 1. Zložte si obrúsok. Zložte všetky 4 rohy do stredu. Potom tvar, ktorý sa ukázal, potrebuje znova zložiť všetky rohy. Tieto pohyby sa opakujú trikrát. Potom obrúsok otočte a všetky rohy opäť ohnite do stredu..
 2. Potom stojí za to narovnať všetky rohy. Aby ste to urobili, stojí za to položiť obrúsok na stôl v práci, pomôžte si prstom. Opatrne vyhlaďte spodné lístky obrúska. V prvom rade stojí za to narovnať najvyššie rohy. Potom sa rohy narovnajú nižšie. Na konci narovnajte rohy, ktoré sú úplne dole..
 3. Aby ste mohli lekno ozdobiť, vyrobte mu jadro.
  Zdobíme interiér na dovolenku 8. marca (odporúčania pre mužov)

originálne remeslá do 8. marca

Veniec zo živých ruží.

V našom článku vyššie sme uviedli jednoduchšie remeslá. Teraz stojí za to hovoriť o tom, ako vyrobiť veniec zo skutočných ruží. Na vytvorenie venca budete potrebovať: hrubú lepenku a jednoduchú ceruzku, papierový nôž a hrubú niť, malé ružičky a zošívačku.

Priebeh:

 1. Na lepenku musíte nakresliť prázdny list v tvare srdca. Na tomto prázdnom mieste musíte prerezať ďalšie srdce.
 2. K hornej časti srdca musí byť viazaná niť.
 3. Potom stojí za to riešiť kvety. Pri práci je najlepšie použiť nie príliš veľké púčiky. Pomocou zošívačky sú to púčiky, ktoré sú pripevnené k kartónovému polotovaru.

DIY kreatívne remeslá na 8. marca

Darčeková krabička.

Kreatívne remeslá pre 8. marca sa dajú veľmi ľahko vyrobiť aj vlastnými rukami. Ďalšia kompozícia bude veľmi jednoduchá. Na jeho vytvorenie však budete potrebovať kvety, saténovú stuhu a kvetinovú špongiu. V tomto prípade by mala mať špongia tvar obdĺžnika. Budete tiež potrebovať fóliu, ktorou by ste mali zabaliť dno špongie..

Priebeh:

 1. Preto musíte dno špongie zabaliť fóliou.
 2. Stonky čerstvých kvetov by mali byť orezané nožnicami..
 3. Najprv sú strany špongie ozdobené kvetmi. Potom môžete usporiadať hornú časť. Aby kompozícia vyzerala úhľadne, musíte kvety prilepiť do rovnomerných radov.
 4. Na ozdobu použite saténovú stuhu.

DIY remeslá pre 8. marca sú najkrajšie

Topiary na 8. marca.

Krásny topiary je skvelým darčekom pre každú dámu. Na jeho výrobu budete musieť pripraviť: okrúhlu loptu a dlhú palicu na sud, zošívačku a obrúsky, nožnice a saténovú stuhu, vlnitý papier a prvky na ozdobu, hrniec a polystyrén.

Priebeh:

 1. Hrniec najskôr naplňte polystyrénom..
 2. Do peny je vložený sud a k sudu je pripevnená guľa. Táto guľa môže byť tiež vyrobená z peny..
 3. Teraz stojí za to vziať niekoľko obrúskov, spojiť ich dohromady a zložiť 4 krát.
 4. Obrúsky v strede sú zošité zošívačkou.
 5. Potom sa z obrúskov vystrihne kruh. Potom začnite skladať 1 vrstvu obrúskov do stredu. V dôsledku toho by ste mali dostať nadýchaný kvet..
 6. Tieto kvety z obrúskov sú prilepené cez guľu, ako aj vrch hrnca.
 7. Kufor je omotaný saténovou stuhou.
 8. Na ozdobu hrnca použite krepový papier. Omotajte ním hrniec a ozdobte stužkou navrchu..
 9. Teraz môžete hrniec ozdobiť: mašle a korálky.
  Ako destilovať hyacinty do 8. marca

krásne remeslá pre 8. marca urobte to sami

Konečne

Ako vidíte, 8. marca je neskutočne jednoduché potešiť svoju milovanú dámu. Musíte len chcieť a všetko ostatné určite vyjde..