Domy pre bábiky a hrady: hlavné odrody

Domy pre bábiky a hrady: hlavné odrody

Každé dievča sníva o domčeku pre bábiky – mieste, kde by mohlo ukladať svoje bábiky, starať sa o ne a udržiavať poriadok v bývaní hračiek.

Napriek tomu, že tieto výrobky boli predtým ťažko dostupné a dosť drahé, dnes existuje široká škála podobných hračiek, ktoré majú dobrú kvalitu a priaznivú cenu..

Domy pre bábiky a hrady: hlavné odrody

Odrody domčekov pre bábiky

Pred kúpou domčekov pre bábiky alebo hradov na webe https://www.amata.kz/catalog/igrushki-i-igry/domiki-i-zamki/ používateľ sa musí zoznámiť s hlavnými druhmi hračkárskych výrobkov.

Detské domčeky pre bábiky zo série Barbie sú konvenčne klasifikované podľa veľkostí:

  1. Veľkí. Používa sa na detské hračky Barbie od 25 do 30 cm.Často sa vyrába v demonte. Hlavným materiálom je plastový rám s kartónovými stenami. V týchto domoch nájdete obývaciu izbu, kuchyňu, spálňu, kúpeľňu, pracovňu a mnoho ďalších. Takéto výrobky spravidla nepresahujú 130-150 cm, čo zodpovedá priemernej výške dieťaťa.
  2. Malé. Určené pre detské figúrky phlox „Happy Family“ alebo iné výrobky, ktorých rozmery sa pohybujú od 10 do 15 cm.Najpopulárnejšími druhmi sú domy vyrobené vo forme kníh. Tento typ kombinuje jedinečné dizajnové prvky, vďaka ktorým môže dieťa transformovať nábytok a izby podľa svojich predstáv..
  3. Zámky Takéto výrobky sa zvyčajne používajú pre veľmi malé postavy od 5 do 7 cm na výšku. Vyznačujú sa širokou škálou modelov vrátane ďalších dekoratívnych prvkov: schody, miestnosti a mnoho ďalších interiérových detailov. Tento typ sa vykonáva v mechanickej verzii, existujú však elektrické výrobky, v ktorých môžete zapnúť svetlo, otvoriť bránu a automatizovať ďalšie prvky pomocou batérií.

Domčeky pre bábiky, bez ohľadu na odrodu, sú vyrobené z plastu, lepenky alebo dreva. Stavebnica môže zahŕňať aj ďalšie figúrky, nábytok alebo súpravu bábik.