Remeslá z kvetináčov do záhrady

Remeslá z kvetináčov vlastnými rukami

Každý záhradník, potom, čo boli sadenice zasadené do zeme, má veľa prázdnych kvetináčov. Nevyhadzujte ich ani neskrývajte v skrini do budúcej sezóny, urobte z kvetináčov záhradníkov. V tomto článku vám povieme, ako oživiť hrnce rôznych veľkostí a urobiť z nich exkluzívne remeslá vlastnými rukami..

... V tomto článku vám povieme, ako oživiť hrnce rôznych veľkostí a urobiť z nich exkluzívne remeslá vlastnými rukami.

Materiály:

– kvetináče;

– značka;

– drôt;

– lano;

– Polystyrén;

– akrylové farby;

– ozdobné kovania.

Malí ľudia z kvetináčov - originálny nápad na letné sídlo

Malí ľudia z kvetináčov – originálny nápad na letné sídlo

Na výrobu takýchto neobvyklých figúrok sú užitočné nielen plastové hrnce, ale aj hlinené hrnce. Vzhľad hotového remesla závisí od rozmerov východiskových materiálov, ako aj od vašej vlastnej predstavivosti.

Aj jeden kvetináč je možné použiť na výrobu zábavnej a kreatívnej dekorácie pre váš dvorček.

Aj jeden kvetináč je možné použiť na výrobu zábavnej a kreatívnej dekorácie pre váš dvorček. Za týmto účelom vezmite uši, slamu alebo sušené kvety a zapojte ich do drenážnych otvorov hrnca. Potom nakreslite oči, nos a ústa na prednú stranu, ozdobte stuhou a zaveste v záhradnom altánku.

Majstrovská trieda o tom, ako urobiť veselého záhradného starca vlastnými rukami

Majstrovská trieda o tom, ako urobiť veselého záhradného starca vlastnými rukami

1. Nájdite hrniec na hlavu a trup. Otočte ich hore nohami.

2. Potom spojte hlavu a telo k sebe navzájom cez otvory pomocou drôtu.

Remeslo pre záhradu je pripravené, zostáva len dať malému mužovi veselý výraz akrylovými farbami a usadiť sa vo vlastnej záhrade.3. Na okraj drôtu položte kúsok polystyrénu tak, aby neprešmykol otvory a pevne hrnce navzájom spojte..

4. Vezmite ďalší kus drôtu a navlečte naň hrnce. Súčasne nezabudnite zaistiť drôt zvnútra penovým plastom. Toto bude pero malého muža. Vytvorte dve také polotovary.

Toto bude pero malého muža. Vytvorte dve také polotovary.5. Zaistite držadlá drôtom okolo krku.

6. Podľa rovnakého princípu ako v kroku 4 urobte nohy.

7. Remeslo pre záhradu je pripravené, zostáva len dať malému mužovi veselý výraz akrylovými farbami a usadiť sa vo vlastnej záhrade..

Nájdite hrniec na hlavu a trup. Otočte ich hore nohami.

Pozri tiež: Remeslá do záhrady vyrobené z PVC rúr

Myšlienka baterky do kvetináča

Je pozoruhodné, že z kvetináčov je možné vyrobiť nielen ozdobné figúrky do záhrady, ale aj užitočnú vec. Ak si chcete večer vo svojej letnej chate vytvoriť romantický kútik, skúste z kvetináča urobiť baterku..

Myšlienka baterky do kvetináča

Najprv sa rozhodnite pre vzor, ​​aby ste v hrnci urobili diery. Môžete nakresliť kvety, srdcia alebo iný vzor. Potom budete musieť vyvŕtať vzor pozdĺž obrysu a potom vytlačiť prvky tak, aby sa vytvoril otvor v tvare zamýšľaného vzoru..

Teraz môžete do hrnca vložiť sviečky alebo baterku. Ak ho nie je kam dať, pripevnite drôt a črepník zaveste na vetvu stromu alebo na priečky letného altánku..

Ak ho nie je kam dať, pripevnite drôt a črepník zaveste na vetvu stromu alebo na priečky letného altánku.

Záhradní muži do domácich a letných chát

Po prezretí fotografií záhradných mužov z kvetináčov si môžete vymyslieť svoje vlastné remeslo. Napríklad pomocou dvoch kvetináčov vyrobte malých mužíkov pre kvety alebo pestovanie cibule. Budú dobrou alternatívou ku klasickým kvetináčom. Oblečenie môžete kresliť akrylovými farbami alebo fixkou a na držadlá a nohy použiť laná alebo drôt. Potom naplňte hlavu zeminou a vysaďte rastliny. Takého človiečika môžete zasadiť nielen na parapet, ale aj na záhon..

Takého človiečika môžete zasadiť nielen na parapet, ale aj na záhon.

Ak máte veľký počet hrncov, nebojte sa experimentovať, pretože čím masívnejšia postava bude, tým bude na ostatných pôsobiť väčším dojmom. Kučeravé kvety môžu takýmto mužom nahradiť vlasy a štýlový vzhľad je možné dodať stužkám alebo handrovým doplnkom..

Remeslá z kvetináčov vlastnými rukami

Remeslá z kvetináčov vlastnými rukami

Záhradní muži z kvetináčov sú skvelým spôsobom, ako kreatívne vyzdobiť letnú chatu vlastnými rukami a dať originálny vzhľad záhonu, záhradnej ceste alebo altánku..