Originálne nápady na darček pre chlapa pre domácich majstrov

Nápady na originálne darčeky pre chlapa. Foto

Ručne vyrobený darček zostane v pamäti dlho. Súhlaste s tým, že holiaca súprava alebo kolínska voda už dávno nie je nudná, a preto ak chcete chlapa prekvapiť, skúste predviesť darček, ktorý sa nedá nikde kúpiť. Zhromaždili sme pre vás veľa nápadov zaujímavé darčeky pre mužov. Ukážte svoju kreativitu a prekvapte silnú polovicu ľudstva kreatívnymi prekvapeniami.

TOP 5 najlepších nápadov na darčeky pre chlapcov

Mať vlastný bar v byte je dnes módou nielen vo filmoch a v zahraničí. Ak je váš priateľ milovníkom alkoholických nápojov, pokúste sa ich zabaliť originálnym spôsobom. Elitný alkohol dnes nájdete dokonca aj v malých fľašiach. Môžete si vyrobiť škatuľu z lepenky alebo krásne ozdobiť škatuľu na cukríky.

Mať vlastný bar v byte je dnes módou nielen vo filmoch a v zahraničí. Ak je váš priateľ milovníkom alkoholických nápojov, pokúste sa ich zabaliť originálnym spôsobom. Elitný alkohol dnes nájdete dokonca aj v malých fľašiach. Môžete si vyrobiť škatuľu z lepenky alebo krásne ozdobiť škatuľu na cukríky.

Ak neexistuje žiadna škatuľka a stále plánujete predložiť pohár na pivo, skúste nalepiť elitné nápoje na tyčinky a vytvorte z nich skutočnú kyticu pre mužov. Hlavná vec je, že tyčinky sú silné a so širokou základňou v hornej časti, potom je ľahké fľaše prilepiť pomocou horúceho lepidla.

Ak neexistuje žiadna škatuľka a stále plánujete predložiť pohár na pivo, skúste nalepiť elitné nápoje na tyčinky a vytvorte z nich skutočnú kyticu pre mužov. Hlavná vec je, že tyčinky sú silné a so širokou základňou v hornej časti, potom je ľahké lepiť fľaše pomocou horúceho lepidla.

Chcete svojmu milovanému mužovi splniť akúkoľvek túžbu? Urobte mu šekovú knižku túžob, podľa ktorej jeho výstrelky splníte kedykoľvek. Takúto knihu môžete zariadiť scrapbookovou technikou..

Prečítajte si tiež: Papuče z plstenej vlny

Nápadov môže byť veľa, hlavné je, že ich dokážete naplniť. Choďte napríklad s priateľmi na pivo, celý deň hrajte počítačové hry, urobte si obľúbené jedlo alebo si dajte masáž. Aj keď je ľahké vyrobiť taký darček vlastnými rukami, prekvapíte ním skutočne každého muža..

Choďte napríklad s priateľmi na pivo, celý deň hrajte počítačové hry, urobte si obľúbené jedlo alebo si dajte masáž. Aj keď je ľahké vyrobiť taký darček vlastnými rukami, prekvapíte ním skutočne každého muža.

Fotografia na pamiatku je jedným z najbežnejších darčekov. Dodajte mu punc originality a vytvorte si fotografickú koláž. Skutočné umelecké dielo sa stane krásnou výzdobou interiéru a bude vám pripomínať spoločne strávené chvíle.

Fotografia na pamiatku je jedným z najčastejších darčekov. Dodajte mu punc originality a vytvorte si fotografickú koláž. Skutočné umelecké dielo sa stane krásnou výzdobou interiéru a bude vám pripomínať príjemné chvíle strávené spoločne.

Hľadáte darček pre svoju milovanú osobu? Prečo nenapísať 100 dôvodov pre lásku. Takéto prekvapenie môžete zariadiť v banke alebo v darčekovom balení spolu so sladkosťami..

Hľadáte darček pre svoju milovanú osobu? Prečo nenapísať 100 dôvodov pre lásku. Takéto prekvapenie môžete zariadiť v banke alebo v darčekovom balení spolu so sladkosťami.

Príjemné chvíle môžete napísať na pohľadnicu a skryť sa do obálok.

Príjemné chvíle môžete napísať na pohľadnicu a skryť ju do obálok.

Môžete prísť s vlastnými nápadmi na darčeky, pričom vezmete do úvahy preferencie a vkus svojho priateľa. Aj keď sa rozhodnete kúpiť drahý darček, nezabudnite mu dodať punc originality pomocou nádhernej ručne vyrobenej pohľadnice. Nezabudnite, že darček vyrobený s dušou má veľkú hodnotu. Teraz je ľahké vyzdvihnúť darček aj pre tých, ktorí na prvý pohľad majú všetko.