Aké remeslá vyzdobiť triedu 1. septembra

zdobenie triedy remeslami

Deň znalostí je špeciálnym sviatkom v živote každého študenta, ktorý s nástupom jesene vstúpil na novú cestu života. Dnes sa na tento sviatok pripravujú nielen rodičia a študenti, ale aj učitelia, ktorí skladajú scenár slávnostnej linky a zdobia triedu. Stojí za to povedať, že na ozdobenie triedy dnes môžete použiť špeciálne remeslá, ktoré si môžete vyrobiť sami z lacných materiálov. V tomto článku vám ponúkneme niekoľko remeselných nápadov, ktoré pomôžu vašej triede stať sa svetlou a skutočne krásnou. Tu vám predstavíme najlepšie remeslá dňa znalostí pre výzdobu triedy.

Aké remeslá sú vhodné na zdobenie triedy

Remeselné slnko.

Jesenné slnko je hlavným spoločníkom slávnostnej línie. Preto môže byť trieda pre deň znalostí ozdobená takým jasným slnkom, ktoré bude zavesené na nite.

Na výrobu tohto remesla potrebujete:

 • listy farebného papiera rôznych farieb (oranžová, žltá),
 • 2 nepotrebné disky,
 • lepidlo a nožnice.

Pracovný proces. 

 1. Listy farebného papiera sa teda najskôr zložia vo forme akordeónu. V tomto prípade by pás mal mať šírku 1 cm.
 2. Potom je pomocou nožníc potrebné zaobliť rohy týchto pásikov na oboch stranách..
 3. Teraz zložte ventilátor na polovicu a len ho prilepte. To sa musí urobiť tak, aby sa nerozpadlo..
 4. Takéto ventilátory na výrobu slnka musia byť vyrobené 4 kusy. Ak sú ventilátory pripravené, mali by byť zlepené lepidlom..
 5. Otvory na diskoch je potrebné zapečatiť kruhom papiera, na ktorom sa odporúča vyobraziť peknú tvár.

Teraz musíme nalepiť disky na obidve strany našich lúčov a vložiť ich pod lis, aby bolo možné všetko bezpečne upevniť..

DIY remeslá pre deň znalostí

DIY remeslá na 1. september

remeslá na 1. september

DIY remeslá na ozdobu triedypodelka_solnyshko_12

aké remeslá vyzdobiť triedu 1. septembra

remeslá na výzdobu triedy do 1. septembra

ako vyzdobiť triedu 1. septembra

DIY remeslá na ozdobu triedy

To je všetko zázrak slnka na zdobenie triedy je pripravený. Takých remesiel môže byť niekoľko. A môžete ich zavesiť do rôznych kútov svojej triedy..

  Varenie sviatočných jedál na novoročný stôl

zdobenie triedy remeslami

Balónové fontány.

Balóny sú najlepším dekoratívnym prvkom. A to všetko preto, že balóny jasných farieb môžu každú udalosť urobiť slávnostnou. A ak chcete vedieť, akými remeslami ozdobiť triedu 1. septembra, potom vám odporúčame vyrobiť fontány z balónov, ktoré sa môžu stať nádhernou ozdobou triedy.

Aby ste mohli vytvoriť takú kompozíciu, budete musieť pripraviť gule rôznych odtieňov. Tiež by ste si mali kúpiť plechovku s glejou a mäkkým drôtom.

Na plošinu použite 4 balóniky na platforme. Odporúča sa tieto gule naplniť čistou vodou. Tento moment bude ťarchou vzduchovej fontány. Ak naplníte loptičky vodou, kompozícia sa nebude po celej triede sama pohybovať..

Ak ste vyrobili platformu zo 4 loptičiek, mali by ste na túto platformu pridať ďalšie 4 malé guličky inej farby. Aby boli balóniky malé, odporúča sa ich mierne nafúknuť obvyklým spôsobom, to znamená, že tu môžete urobiť bez hélia. Na pripojenie malých loptičiek k platforme musíte použiť reťazec alebo metódu „krútenia“. Môžete tiež použiť obojstrannú pásku.

Snažíme sa vyrobiť fontánu z balónov, čo znamená, že našou hlavnou úlohou bude dodať tejto kompozícii ľahkosť. Preto sa odporúča poskytnúť v kompozícii niektoré vetvy, ktoré budú symbolizovať striekanie vody. Preto v tomto prípade stojí za to vybrať správnu farbu loptičiek a správne ich umiestniť tak, aby štruktúra vyzerala atraktívne..

Balóny, ktoré budú hlavným prvkom kompozície, sú naplnené héliom a zviazané tenkou stuhou. Potom, čo je zarovnaná dĺžka každej gule, musíte kompozíciu upraviť..

výzdoba triedy diy

remeslá na výzdobu triedy do 1. septembra

Papierové pompony.

Ďalším remeslom na zdobenie triedy do 1. septembra budú papierové pomlázky, ktoré je možné vo veľkom umiestniť do celej triedy..

Na výrobu pom-pomov stojí za to pripraviť:

 • baliaci alebo hodvábny papier,
 • nožnice,
 • silné nite alebo jemný drôt,
 • pravítko na ceruzku,
 • páska, na ktorú budú zavesené pomlázky.
  Novembrové remeslá na tému jeseň pre predškolákov a prvákov

ako ukradnúť triedu na deň znalostí s remeslami

Pracovný proces. 

 1. Najprv pripravte papier, nezabudnite, že široký papier vám umožní urobiť nadýchanú a objemnú pompon. Odporúča sa zložiť hotový papier v tvare harmoniky, pričom šírka záhybu by mala byť 2 cm.
 2. Pravítkom označte stred obrobku a obrobok ohnite na polovicu. Na mieste záhybu, presne v strede, stojí za to starostlivo zviazať papier niťou alebo drôtom. Kompozícia by mala byť fixovaná zošívačkou. Na zavesenie pom-pom musíte pripojiť slučku. Teraz by mali byť okraje obrobku odrezané a mali by mať akýkoľvek tvar.
 3. Teraz by mal byť papier narovnaný a našuchorený. Tieto akcie stojí za to robiť veľmi opatrne, aby nedošlo k roztrhnutiu papiera..
 4. Pozrite si aj video, aby ste porozumeli podrobnostiam celého procesu..

https://www.youtube.com/watch?v=EsComEFXS6k

Tematické girlandy na 1. september.

V tomto článku diskutujeme o najzaujímavejších remeslách na zdobenie triedy do 1. septembra. Akú výzdobu triedy 1. septembra si však možno predstaviť bez tematických vencov, ktoré môžu na tento sviatok dokonale ozdobiť absolútne akúkoľvek triedu. Preto vám teraz povieme, ako urobiť takú výzdobu..

Je veľmi ľahké vyrobiť taký veniec. Aby ste to urobili, musíte mať hrubú lepenku jasných farieb, nožnice, prázdne listy a lepidlo.

Tieto girlandy je možné prevliecť cez triedu alebo zavesiť nad okná alebo nad triedu..

znalostný deň remeslá pre výzdobu tried

Konečne

Dnes ste mohli zistiť, ako 1. septembra vyzdobiť triedu. Uistite sa, že vďaka našim myšlienkam bude vaša trieda v deň znalostí jasná a veľmi krásna.

  Najlepšie nápady remesiel na Deň kozmonautiky