Aké remeslá vyrobiť z kávových zŕn

kávové zrná diy

Priaznivci kávy milujú výrobu remesiel z kávových zŕn. Remeslá vyrobené z kávových zŕn skutočne vyzerajú veľmi zaujímavo a báječne. A tieto drobnosti budete ešte dlho obdivovať. Čo vás zaujíma o takéto remeslá? Potom sa pozrite na náš príspevok, ktorý vám poskytne tie najúžasnejšie nápady na výrobu kávových zŕn..

Jednoduché remeslá vyrobené z kávových zŕn

V tejto publikácii ponúkneme informácie tým remeselníčkam, ktoré s touto technikou ešte len začínajú ovládať. Navrhujeme vyrábať remeslá z kávových zŕn pomocou iných materiálov..

Šálka ​​kávy zo zrniek na vyhodenie.

Toto kávové remeslo, ktoré vyrobíte vlastnými rukami, urobí vašu kuchyňu krásnou. A aby ste vytvorili také mini majstrovské dielo, musíte pripraviť:

 • list lepenky (veľkosť 33 cm x 24 cm);
 • kus pytloviny;
 • lepidlo;
 • badián a kávové zrná.

OBRAZY KAMERY SAMSUNG

Priebeh:

 1. Najprv stojí za to vystrihnúť z pytloviny obdĺžnik, ktorý bude o niekoľko centimetrov väčší ako kartónový list. Pytlovina je zastrčená a prilepená k zadnej strane kartónu. Aby remeslo vyzeralo úhľadne, pytlovina sa pred prácou vyžehlí žehličkou..
 2. Keď ste prilepili základňu pre pytlovinu, mali by ste počkať, kým nevyschne..
 3. Teraz stojí za to nakresliť rám obrazu z kávy. Aby ste získali rám, musíte merať 2 cm od okraja obrázku na všetkých stranách. Najprv použijeme jednoduchú ceruzku a nakreslíme ňou čiary..
 4. Ak kreslíte čiary, v strede pytloviny nakreslite pohár a tanier. Veľkosť pohára môže byť navyše podľa vášho uváženia.
 5. Ak je skica pripravená, potom ju postupne prilepíme na obrázok kávovými zrnami. Najprv musíte prilepiť šálku a tanierik..
 6. Keď je pohár prilepený, prilepte rám.
 7. Ak je remeslo pripravené, ozdobte ho badiánom. Zapnite ho v rohu svojho remesla.

kávové remeslákávové zrná krok za krokomDIY kávové zrná remeslá krok za krokomDIY kávové remesloaké remeslá vyrobiť z kávových zŕn

Hodiny na zrnkovú kávu.

Ak radi zdobíte svoj domov rôznymi dizajnérskymi remeslami, určite sa vám bude páčiť toto originálne hodinárske remeslo. A teraz vám ukážeme remeslá mk z kávových zŕn.

 1. Takže na hrubý kartón lepíme zrnká kávy kruhovým spôsobom. Na tento účel používame lepidlo.
 2. Hneď ako zrná uschnú, urobte dieru, vložte do nej šípky a pripevnite čísla. Na tento účel budete potrebovať aj lepidlo..
  Deň matiek Nápady na remeselné výrobky

mk z remesiel z kávových zŕn

Rada! Aby vaše remeslo vyzeralo originálne. Čísla pre hodiny si vyrobte sami. Na to použite hrubú lepenku. Namaľujte ho zlatou farbou a naneste čísla na vrch..

Ďalšou možnosťou pre kreatívne hodiny, ktoré môžu vo vašej kuchyni zaujať svoje správne miesto.

kávové zrná diy

A ešte jedny hodinky. Táto možnosť už vyzerá krajšie..

kávové zrná diy

Vtipné kone.

V tomto príspevku nájdete všetky remeslá kávových zŕn, ktoré sú krok za krokom vytvárané.

Ďalšie remeslo vyzerá veľmi zaujímavo. Ako základ sa používa trvanlivá lepenka vo forme figúrok koní. Zrná sú prilepené na vrch kartónu, potom sú na kone prilepené črty tváre, drôtené nohy.

Rada! V tomto remesle sú oči, ústa a nos vyrobené z polymérovej hliny.

remeslá z kávových zŕn

Fotorámik z kávových zŕn.

Zachyťte svoje najpamätnejšie chvíle na fotografiách. A uchovávajte svoje fotografie v zaujímavých fotorámikoch. A ozdobte si fotorámček kávovými zrnami. Vďaka tomuto fotorámiku bude interiér vášho domova krajší a zaujímavejší. Kávové zrná stačí prilepiť na fotorámik a celé remeslo dokončiť lakom. Na ozdobu rámu môžete použiť aj korálky..

robiť remeselné kávové zrná

Konečne

V tejto publikácii sme uviedli iba časť tých remesiel z kávových zŕn, ktoré môžete vyrobiť vlastnými rukami. Dúfame, že tvorba takýchto remesiel vám bude môcť poskytnúť skvelú náladu a maximálne pozitívne emócie. Nezabudnite tiež, že remeslá vyrobené z kávových zŕn môžu ozdobiť interiér vášho domu a urobiť ho veľmi krásnym..