DIY svadobná kytica, video

Ako zostaviť kyticu vlastnými rukami z gombíkov

Gombíkové kytice sa už v Európe dobre udomácnili a v krajinách SNŠ sa začali tešiť obľube. Jasná a nenáročná kytica môže byť skvelým darčekom aj dobrou alternatívou k tradičnej svadobnej kytici. Je ľahké vyrobiť gombíkovú kyticu vlastnými rukami, hlavnou vecou je mať dostatočný počet gombíkov rôznych farieb a veľkostí a ukázať svoju predstavivosť. V tomto článku sa naučíte ako vyrobiť kytice z gombíkov ako darček, a nájdete aj video s majstrovskou triedou.

Materiály:

  • drôt;
  • tlačidlá;
  • kliešte;
  • tyl;
  • stuhy;
  • motýle a iné dekorácie do kytice.

Gombíková kytica majstrovskej triedy urob si sám

V prvom rade sa rozhodnite, na aký účel budete kyticu používať. Ak je určený pre nevestu, potom je dôležité zvoliť vhodnú farebnú schému podľa témy udalosti. Ak plánujete darovať kyticu gombíkov ako darček, vezmite do úvahy vkus a preferencie osoby, ktorá získa originálne kvety..

na aké účely budete používať kyticu | www.svoimi-rukamy.com

Potom začnite triediť tlačidlá podľa priemeru a farby. Kytica bude pozostávať z polotovarov pyramídy. Aby ste to urobili, musíte odrezať kus drôtu, ktorého veľkosť závisí od dĺžky budúcej kytice. Potom začnite navliekať tlačidlá na drôte, od väčších po menšie. Pyramídy môžete zložiť vopred, aby ste sa mohli navigovať, aké kvety získate z gombíkov, ktoré získate.

kvety z gombíkov www.svoimi-rukamy.com

Keď sú všetky gombíky navlečené na drôte, musíte konce skrútiť, aby bola časť silná. Z gombíkov vyrobte príslušný počet kvetov a začnite kombinovať kyticu. Stonku môžete otočiť do špirály, potom bude váš produkt vyzerať kreatívne aj v najbežnejšej váze..

všetky tlačidlá sú navlečené na drôte www.svoimi-rukamy.com

Kvetinové stonky ozdobte páskou vhodnej farby. Gombíkové prvky uviažte stuhou tak, aby vytvorili polkruhový tvar.

Viazacie gombíkové prvky www.svoimi-rukamy.com

Aby kytica vyzerala ako skutočná, môžete použiť umelé listy. Niektoré kvetinárstva kombinujú gombíky so skutočnými kvetmi, ale aj s tylom, korálkami, plsťou alebo stužkami..

kvetinárstva kombinujú gombíky so skutočnými kvetmi www.svoimi-rukamy.com

Pozrite si video: Gombíkové kytice majstrovskej triedy

Svadobné kytice z gombíkov – módny trend, ktorý zdôrazňuje originalitu nevesty a ženícha a tiež vám umožňuje zachovať emócie dlho po oslave. Teraz nemusíte chodiť do kvetinových salónov, môžete si vyrobiť kyticu vlastnými rukami aj doma. Skombinujte gombíky s inými materiálmi a potom vaše kvetinové úpravy nebudú horšie ako drahé kytice prírodných kvetov..

  Moderná vlečka je praktickým riešením na dekoráciu fasády