Sladkosti predstavujeme ako darček

Fotografia sladkých darčekov pre domácich majstrov

Prípravy na nový rok sa už naplno rozbehli! Priania, vianočné stromčeky a vence sú už vyrobené. Teraz musíte premýšľať o vybavení. V našom článku si povieme niečo o lacných a jednoduchých darčekoch. Pokúsime sa zjednodušiť prácu a vyrobiť sladké darčeky so symbolmi nadchádzajúceho nového roka. Áno, stojí za zmienku, že existuje veľa zaujímavých myšlienok. Existujú dokonca aj také, ktoré dokáže urobiť len dospelý. Existujú však aj remeslá, ktoré dieťa ľahko zvládne..

Ak vás náš článok zaujíma, potom sa po prečítaní naučíte, ako ho vyrobiť DIY sladké novoročné darčeky do roku 2020. Teraz vám povieme o samotnej výrobe sladkých darčekov a o myšlienke balenia. Tieto originálne prezentácie potešia osobu vo veku aj dieťa. A navonok vyzerajú veľmi zaujímavo a neobvykle. Prečo sú teda také domáce darčeky také cenné? A o to, že obsahujú časť duše, záleží. A to je jasne viditeľné. Pretože pri vymýšľaní všetkých druhov náčrtov a kompozícií človek na vás vždy myslí!

Snehuliak urobte si sám z plechoviek na Nový rok

Začneme vyrábať tohto snehuliaka s myšlienkou navrhnúť ho. Páčil sa nám nápad dať dohromady sklenených snehuliakov. Sú uvedené nižšie na fotografii. Tieto tégliky s detskou výživou môžu slúžiť ako základ pre takého snehuliaka..

DIY sladké novoročné darčeky 2020

Majstrovská trieda č. 1. Snehuliak.

 • Akrylové farby.
 • Tri poháre.
 • Tepelná pištoľ.
 • Nožnice.
 • Ponožka.
 • Rôzne sladké náplne (marmeláda, kakao, marshmallow).

Priebeh:

 1. Teraz začneme vyrábať naše remeslo. Na to musíte vziať tri nádoby s detskou výživou, odstrániť z nich štítok a vysušiť ich. Ďalej musíte vziať akrylové farby nasledujúcich farieb: oranžová, biela a čierna. Na jednu z pohárov musíte nakresliť tvár snehuliaka. A zvyšok má čierne tlačidlá.
 2. Potom by ste mali nádoby dotiahnuť viečkami a pomocou horúceho lepidla prilepiť dno a veko..
 3. Teraz musíme urobiť snehuliakovi klobúk z ponožky. Aby ste to urobili, musíte si vziať jasnú novú ponožku a časť z nej odrezať gumičkou. Rezaná strana by mala byť šitá z nesprávnej strany.
 4. Ďalej musíte vziať vlnené nite a urobiť z nich pompon. Výsledný pompon prišite k klobúku. Čiapka by mala byť pripevnená k viečku lepidlom na hlavu. Zostáva naplniť nádoby rôznymi sladkosťami.
 5. Do jednej časti môžete naliať kakao, do druhej dražé a do hlavy marshmallow. Rozhodli sme sa pridať do nášho článku jednoduchšiu predstavu o obaloch pozostávajúcich zo sklenenej fľaše. Fľašu je potrebné ozdobiť stuhami a opletením a naplniť sladkosťami.

DIY sladké novoročné darčeky 2020DIY sladké novoročné darčeky 2020DIY sladké novoročné darčeky 2020

Novoročný darček „vianočný stromček“ z čokolády s kindermi

Veľmi sa nám páčil ten nápad s kindermi a čokoládovými tyčinkami. Chceli sme ho oživiť a dať ho na Silvestra pod vianočný stromček.!Fotografia sladkých darčekov pre domácich majstrov

Master class číslo 2. Sladká rybia kosť.

Na jeho výrobu je potrebné pripraviť:

 • Pozlátko.
 • Tri čokoládové tyčinky.
 • Dekor.
 • 4-9 kinders
 • Termo pištoľ.

Priebeh:

 1. Najprv musíte vziať tri tabuľky čokolády, je lepšie vybrať si s jednou farbou obalu.
 2. Potom by ste ich mali pomocou horúceho lepidla prilepiť pozdĺž okrajov, aby ste získali trojuholník. Aby bol tento trojuholník tuhý, musí byť pozadie vystrihnuté z lepenky. Odporúčame vám, aby ste si vybrali krásnu svetlú lepenku v červenej, zelenej alebo modrej farbe. Zlatá alebo strieborná farba bude vyzerať veľmi originálne a slávnostne.
 3. Ďalej by ste mali čokoládový trojuholník pripevniť na nesprávnu stranu kartónu a vystopovať jeho obrysy pozdĺž vonkajšej časti dlaždíc. Teraz musíte vystrihnúť výslednú časť a prilepiť ju k čokoládovým tyčinkám. Na horúce lepidlo by teraz mali byť prilepené materské školy. Skúste to urobiť šachovnicovým vzorom. Ak ste pripravili dlaždicu s hmotnosťou sto gramov, potom môžu na váš vianočný stromček vstúpiť asi tri deti.

Fotografia sladkých darčekov pre domácich majstrovFotografia sladkých darčekov pre domácich majstrovDIY sladké novoročné darčeky 2020

Stromček stačí ozdobiť chlpatým drôtom a pozlátkom. V hornej časti horného rohu trojuholníka pripevnite hviezdičku alebo snehovú vločku.

Majstrovská trieda číslo 3. Jedlé poháre.

Aby ste sa naučili vyrábať sladké darčeky vlastnými rukami, pozrite sa na fotografiu a prečítajte si popis každej majstrovskej triedy. Všetky naše pokyny na vytvorenie čokoládovej stanitsy sú popísané nižšie na fotografii..

Vezmite pohár a naplňte ho rozpustenou čokoládou. Ďalej musíte položiť pohár na bok a rozložiť tekutú čokoládu pozdĺž stien tak, aby neboli žiadne medzery.

Teraz musíte čokoládu nechať trochu stuhnúť a oddeliť ju od pohára. Môžete ho ľubovoľne ozdobiť: smotanou, utierkou alebo šľahačkou. Do takého čokoládového pohára môžete vložiť sušienky alebo sladkosti. Môžete si vziať akúkoľvek čokoládu. K bielej však možno pridať rôzne potravinárske farby, a tak získať požadované farby: zelenú alebo modrú. Tento darček by ste samozrejme mali skladovať na chladnom mieste, inak sa vám sklo jednoducho roztopí..

sladký novoročný darček 2020 pre deti vlastnými rukami

Vianočný jeleň zo sklenenej nádoby so sladkosťami

Všetci jednoducho zbožňujeme všetky druhy orechov, gumákov v čokoláde. Tieto sladkosti ale nejeme každý deň. Z tohto dôvodu to bude skvelý nápad na darček, len sladkosti by mali byť krásne zabalené. Za týmto účelom navrhujeme vyrobiť originálneho jeleňa.

Fotografia sladkých darčekov pre domácich majstrov

Hlavná trieda №4. Cukrovinky v dóze s jeleňom.

Na výrobu takého jeleňa potrebujeme:

 • Cukríky.
 • Jar.
 • Termo pištoľ.
 • Cítil sa.
 • Nadýchaný drôt.
 • Prvky pre nos a oči.

Priebeh:

 1. Potrebujeme tiež priehľadnú nádobu. Je lepšie vybrať nádobu so šikmými okrajmi. Banky môžu byť sklenené alebo plastové.
 2. Ďalej by mal byť z hnedej plsti vyrezaný pás široký najmenej štyri centimetre. Ak máte štítok, šírka pásu by mala byť aspoň šírka tohto štítku. A dĺžka by sa mala rovnať priemeru nádoby.
 3. Teraz musíte pás prilepiť na miesto, kde bol štítok. Potom musíte nakresliť alebo prilepiť nos a oči.
 4. Ďalej by ste mali vziať huňatý drôt a urobiť z neho rohy a pripevniť ich na veko nádoby. Do nádoby môžete vložiť rôzne sladkosti: gumičky, dražé, cukríky.

DIY ananásové cukrovinky s prekvapením

Máme dlhoročnú tradíciu dávať na Nový rok kokosové orechy a ananásy. Keďže táto myšlienka nie je nová, môžeme ju naplno využiť. Len nemusíte prísť do obchodu s hotovým výrobkom. Vyrobíme si to sami.DIY vianočné sane

Hlavná trieda №5. Ananásové cukríky s prekvapením vo vnútri.

Na výrobu ananásu vezmeme:

 • Malé sladkosti.
 • Sklenená nádoba.
 • Kartón alebo zelená plsť.
 • Okrúhle veľké sladkosti v zlatom obale. Napríklad ako
 • Termo pištoľ.

Priebeh:

 1. Najprv musíte vziať nádobu so šťavou a odstrániť z nej štítok vodou. Do tejto nádoby môžete vložiť malé gumičky a sladkosti..
 2. Ďalej by ste mali vziať sladkosti zabalené v zlatom obale. Mali by byť pripevnené k fľaši. Túto prácu je potrebné začať od úplného spodného okraja v radoch. Preto sa musíte posunúť vyššie.
 3. Teraz by ste mali vziať zelenú lepenku a vystrihnúť z nej dlhé listy a ozdobiť nimi hrdlo fľaše. Náš ananás je pripravený! Tento darček nie je ani zďaleka lacný. Pretože cukríky sú za svoju cenu drahé. Ale napriek tomu môžete taký darček zopakovať s inými sladkosťami..DIY vianočné sane

Mini darčeky s lízankami

Ak sa rozhodnete predstaviť sladký novoročný darček v roku 2020 deťom, mali by ste ho vyrobiť sami. V tejto časti vám povieme, čo robiť, keď darujete veľký počet detí. Napríklad v materskej škole má dieťa veľa priateľov a samozrejme chce všetkým zablahoželať. Toto je len náš prípad! S Chupa Chups si môžete vyrobiť jeleňa! Vyzerá to veľmi originálne! Áno, a peniaze nie sú drahé.Fotografia sladkých darčekov pre domácich majstrov

Priebeh:

 1. Ak chcete urobiť takého jeleňa, mali by ste uvariť malé čupa-čupy. V obchodoch je ich cena spravidla do piatich alebo siedmich rubľov. Diagram je potrebné preložiť na veľmi hrubý papier, ale môžete ho aj vytlačiť. Najlepšie je vziať veľmi hrubé listy.
 2. Ďalej by ste mali vystrihnúť miesto pre Chupa-Chupov vo vnútri jeleňa a otvor pre prútik, teraz musíte namaľovať oči a rohy. Zostáva ozdobiť papuľu nášho jeleňa a nechať ju uschnúť. Potom musíte vložiť Chupa-Chups a lepiť rohy lepidlom. Plavé môžete ozdobiť mašličkami alebo pozlátkom.DIY sladké novoročné darčeky 2020

A teraz vás pozývame na malý darček. Aby ste to urobili, musíte si na dovolenku vziať svetlé krásne poháre. Do nich môžete vložiť cukríky a sladkosti. To všetko je možné zabaliť do darčekového papiera. Úplný vrch je možné upevniť páskou a zošívačkou a ozdobiť stužkami. Presne tie isté darčeky je možné vyrobiť aj pre darčeky pre deti v materskej škole.

Originálne balenie čokolády

Okrem toho vás pozývame obdarovať dobrých ľudí čokoládami! Jednoduché to s nami ale nebudú. Aranžujeme ich v podobe snehuliakov..DIY sladké novoročné darčeky 2020

Majstrovská trieda číslo 6. Balenie snehuliaka.

Na ich výrobu by ste mali vziať:

 • List albumu.
 • 100 g čokoládovej tyčinky.
 • Lepidlo.
 • Ponožka.
 • Plstené pero.

Priebeh:

 1. Potrebujeme tabuľku čokolády s veľmi úhľadne zastrčeným okrajom. Napríklad – ruský. Dlaždica by mala byť zabalená do listu.
 2. Všetky záhyby musia byť veľmi opatrne rozdrvené prstami, aby získali tvar. Všetky sekcie by mali byť lepené zvnútra. V prípade, že zostane veľa albumu, musíte prerušiť všetok prebytok. Ďalej opravte okraje. Potom musíte nakresliť mrkvu, ústa a oči. Na tomto mieste môžete lepiť korálky a plsť..
 3. Potom by ste mali urobiť šál a klobúk z ponožky. Za týmto účelom odrežte časť s gumičkou a pätou v novej ponožke. Ponožku treba obrátiť naruby a zašiť. Musíte vybrať okraj na špičke, kde je šev, a zostaviť tak, aby ste získali pompon. Za týmto účelom ho stiahnite pomocou nití. Zostáva dať klobúk na čokoládovú tyčinku.

Zo zvyšku ponožky musíte vystrihnúť šatku. Voliteľne môžete pridať smrekové vetvy a šišky.

Je lepšie, samozrejme, kupovať drahé druhy čokolády. Napríklad „Babaevsky“.

DIY nápady na sladké darčeky

Môžete tiež predložiť ručne vyrobené cukríky alebo torty..

Sladkosti môžu byť jednoduché – obyčajné oriešky v čokoláde. Aby ste to urobili, musíte rozpustiť čokoládu vo vodnom kúpeli a do výslednej zmesi vložiť lieskové orechy, arašidy alebo kešu..DIY vianočné sane

Cape Pop je sladká piškóta. Vždy sa kladie na palicu. Áno, stojí za zmienku, že čas stojí za to vziať si peleríny. Existuje mnoho rôznych receptov a výrobný proces môžete vidieť v našom samostatnom článku..

Samozrejme, lízanky v štýle kohútika si môžete jednoducho vyrobiť. Na jeho výrobu potrebujete cukor, vodu, citrónovú šťavu. Môžete vziať do úvahy tento recept:

 • voda -10 polievkových lyžíc,
 • cukor-10 polievkových lyžíc,
 • citrónová šťava – 0,2 lyžičky.

Všetky zložky by mali byť kombinované a varené, kým sa nedosiahne viskózna konzistencia. Potom musíte zmes naliať do foriem a čakať na stuhnutie. Aby ste dali sladkostiam požadovaný tvar, môžete použiť vykrajovače. Je však potrebné poznamenať, že nie všetci ľudia môžu jesť sladkosti. Na základe toho navrhujeme, aby ste zvážili myšlienku darčekov s ovocím.sladký novoročný darček 2020 pre deti vlastnými rukami

Aký nový rok prejde bez milovaných mandarínok? Stojí za zmienku, že ich nikdy nie je veľa! Môžete si dať darček z mandarínok na vianočný stromček alebo si vyrobiť veľkolepú kyticu. Aká je príchuť nového roka? Silvester vonia ako škorica, pomaranče, ihličie, vanilka, citróny a samozrejme mandarínky. Môžete to všetko spojiť do jedného zväzku.sladký novoročný darček 2020 pre deti vlastnými rukami

Deti môžu experimentovať s marshmallow. Tieto lahodné malé marshmallows môžete navliecť na smotanu, muffiny alebo sušienky. Originálne darčeky je možné vyrobiť aj z lacných sladkostí! Môžete si vziať marshmallow a praclíky. Toto všetko namočte do čokoládovej polevy a získajte takého svetlohnedého. Túto myšlienku môžete zopakovať s ovocím. Alebo si môžete vyrobiť perníkovú chalúpku. Je vždy veľmi populárny. Na dome môžete samozrejme znázorniť symbol budúceho roka..sladký novoročný darček 2020 pre deti vlastnými rukami

 „Mikulášske sane“ zo sladkostí

Teraz sa naučíme, ako vyrobiť novoročné sladké sane vlastnými rukami. Takúto sánku je možné vyrobiť len za 10-15 minút. A budú vyzerať veľmi krásne!

Na to musíte nájsť bežcov. Môžete na to použiť zahnuté lízanky. Také lízanky musia byť umiestnené navzájom rovnobežne. Na ne by mala byť prilepená čokoládová tyčinka..

Je potrebné pripevniť zvyšok sladkostí na horúce lepidlo alebo obojstrannú pásku, na sedenie postavy samotného Santa Clausa alebo snehuliaka. V tomto remesle by ste sa určite mali snažiť dodržať nasledujúce proporcie: najplošnejšie a najdlhšie sladkosti budú tvoriť základ samotných saní. A potom sa do toho všetkého pichajú malé lahôdky. Len potom získate krásnu kompozíciu..Fotografia sladkých darčekov pre domácich majstrov

Vianočné nápady na cukríky pre chutné darčeky

Súhlasíte s tým, že zo sladkostí sa dá vyrobiť čokoľvek? Sú tak krásne, svetlé a čo je najdôležitejšie, veľmi chutné. Môžete napríklad robiť zvonkohru, ktorá ukazuje rovnaký čas každý rok. Každý cukrík môžete tiež zabaliť do samostatného obalu. Môžete si vyrobiť kompozíciu vo forme guličiek. Alebo vo forme prasaťa. Pôvodná myšlienka balenia sladkostí do PVC vreciek – vrchnáčikov. Treba poznamenať, že tento materiál sa veľmi ľahko spája pri zahrievaní. Aby bol váš darček krásny a originálny, cukríky by mali zodpovedať farbe.sladký novoročný darček 2020 pre deti vlastnými rukami

Majstrovská trieda číslo 7. Candy strom s pozlátkom.

Kužeľ by mal byť vyrobený z obyčajného papiera. Potom musíte vziať list A4 a zrolovať ho vo forme kužeľa. Jeho okraj by mal byť prilepený páskou a všetok prebytok by mal byť odrezaný. Ďalej musíte vziať obojstrannú pásku a pripevniť pozlátko. Musíte začať od základne. Teraz zostáva len striedať riadky: cukríky, pozlátko, cukríky.DIY vianočné sane

Všetky vrstvy môžete prichytiť termo pištoľou a super lepidlom. Dnes vám samozrejme povieme o myšlienke vyrobiť sladký novoročný veniec. Zvážte tiež veľmi obľúbené cukríkové misky. Je veľmi príjemné v nich predvádzať dobroty. Túto krásku si môžete napríklad vyrobiť pomocou lepidla, nite a balónika..

Majstrovská trieda číslo 8. Remeslo z kartónu.

Pre toto remeslo by ste mali vziať 3 pásy obojstrannej lepenky. Ich šírka musí byť najmenej dva centimetre..

 • Prvý pás má osem centimetrov.
 • Druhý pás má štrnásť centimetrov.
 • Tretí pás – dvadsať centimetrov.

DIY vianočné sane

Priebeh:

 1. Najdlhší pás by mal byť rozdelený na 3 rovnaké časti. A potom prilepte trojuholník.
 2. V priemere dlhom je potrebné označiť dva centimetre a ohnúť sa nasledovne: jeden roh von, dva dovnútra. Odfukujte a opakujte túto sekvenciu v celom páse.
 3. Potom musíte výslednú časť prilepiť na spodok trojuholníka. Rovnako tak by ste mali všetko urobiť so stredným pruhom. Je potrebné ho dlho lepiť.
 4. Najmenší musí byť zložený do trojuholníka a upevnený v hornej časti nášho plavidla. Ďalej by ste mali vziať hnedý papier a urobiť sud. Dáme tam aj sladkosti. Aby ste to urobili, musíte si všimnúť šírku samotných sladkostí a odložiť ich na hnedú lepenku. Teraz vystrihneme pás, prilepíme ho a pripevníme na vianočný stromček. Zostáva len vložiť lahodnú pochúťku a ozdobiť remeslo.

DIY vianočné saneDIY vianočné saneDIY vianočné saneDIY vianočné saneDIY vianočné sane

Majstrovská trieda č. 9. Zlatý strom.

Na výrobu zlatého vianočného stromčeka potrebujeme:

 • Cukríky
 • Hrubá lepenka.
 • Lepidlo.
 • Termo pištoľ.

DIY sladké novoročné darčeky 2020

Priebeh:

 1. Podľa tejto schémy by ste mali vystrihnúť všetky diely a prilepiť ich. Získate základňu, na ktorej bude nainštalované naše remeslo. Teraz musíte urobiť kužeľ.
 2. Uvedené rozmery na obrázku by sa mali zmerať a časť vystrihnúť. Musí byť prelepený svetlým papierom..
 3. Príspevok by mal byť ohnutý dovnútra a prilepený k druhej strane časti zvnútra von. Vznikne tak kužeľ. Je potrebné začať lepiť náš kužeľ sladkosťami zospodu. Máme okrúhle veci. Ďalej by ste mali kužeľ nainštalovať na základňu a pripevniť ho zvnútra. Môžu byť ozdobené flitrami alebo korálkami.

Majstrovská trieda číslo 10. Zelené remeslo.

Na toto remeslo by ste mali pripraviť:

 • Škótska.
 • Fľaša.
 • Sladkosti s plochým okrajom.

Na každý cukrík by mal byť z plochého okraja obalu prilepený pásik lepiacej pásky, aby mohol zaberať iba polovicu šírky pásu. Prilepte cukríky k fľaši odspodu. Túto prácu musíte vykonať v radoch a postupne sa pohybovať nahor. Teraz môžete korok ozdobiť hviezdičkou alebo snehovou vločkou.

Stále pre vás máme nápad, ako vyrobiť držiak na cukríky v tvare čižmy. Je vyrobený z plastových fliaš. Existuje tiež myšlienka výroby cukroviniek z krabice Rafaello. Spočíva vo výrobe škatule vo forme domu. Za týmto účelom by ste mali odrezať okraje škatule. A na ich miesto pripevnite kryt. Môžete zdvihnúť bočnú stranu veka, aby ste odtiaľ mohli cukríky ľahko vytiahnuť. Deti si môžu takýto darček zabaliť samy. Napríklad v takom snehuliakovi. Na to môžete použiť rôzne nádoby pôvodného tvaru..sladký novoročný darček 2020 pre deti vlastnými rukami

Menovky na darčeky

Všetky sladké dobroty sme kúpili vopred alebo sme ich pripravili sami, dali sme ich do darčekov. Zostáva už len ich podpísať. Komu je dar určený. Nižšie pripájame myšlienku značiek so silvestrovskými symbolmi.

DIY vianočné sane DIY vianočné sane